Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 98 27.7%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 237 66.9%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 7 2.0%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    354
Deme bunu ama.. Şimdi ciğersiz olsak günde 5 taş çatlasa 6 tane (çay ve kahve ile çok iyi kesiyor bu lanet black) içmem başkan. Ben sigarayı bununla bırakacağım bu gidişle :D
Sanırım 4 ay önce merakıma yenik düşüp marlboro gray aldım daha önce denemediğim için. İşte o zaman ciğersizlik yaptım. Bu şey kesinlikle sigara değil. Akşama kadar zor dayandı paket. Hani cebinde paketin var ve bünye sigara içmek istiyor ama içemiyorsun. Böyle bir durum yaşatıyor seni. Ama düz normal touch iyidir o ayrı :D Blue olanı da pek farklı değil gene gray ile kıyaslanınca.
Marlboro Red Click içtin mi bilmiyorum ama Camel Black'ten daha sert ve kahvenin yanında daha iyi gidiyordu. Piyasadan kaldırıldı şuan. Günde 5-6 tanesi beni kesiyordu.

En son Davidoff Ivory içiyordum.Şu aralar öksürük yaptığı için Marlboro Touch Blue'ye geçtim.İçimi hafif fazla koku bırakmıyor ve boğazda acı tat bıraktığı da söylenemez.Öksürüğü de ciddi anlamda kesti.

Bu sigara kadar her şeye zarar veren bir şey yok sanırım.

- Ekonomik olarak zarara sokuyor.
- Bedenine zarar veriyor.
- Başkalarına zarar veriyor (dumanı)
- Eğer inanıyorsan da manevi olarak kötü hissedersin. Başkalarına zarar vermenin kul hakkı olduğu gerçeği de var tabi.

Yani nereden bakarsan bak verdiği zevk ile kıyaslanamacak şekilde zarar veriyor. Hani iyi bir alışverişte değil ki içelim. Tek artısı sese biraz seksilik katıyordur belki :d bilemedim.

Biraz boşluktan bu boku abarttım şu sıralar. Sigara içmeyen ya da az sigara içen sevgili lazım. Az içeyim diyorum ona da motivasyonum yok. Hayattan zevk alamıyorum çok fazla. Haha :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık