Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Batto Batto no Mi, Model: Vampire Kullanıcısı: Patrick Redfield

Wiki'de iki yıl önce id'den karasakalın saldırısıyla birlikte kaçtığı ve sonrasında bu meyveyi yediği geçiyor.

Nerede geçti bu anime mi ? :T
Smoker bu herifin oyun karakteri olduğunu söylemişti soru-cevap bölümünde, bende pek bir şey bilmiyorum.

Ad: Griffon Griffon meyvesi
Türü:Mitolojik Zoan Türü
"Griffon" veya "Griffin", genellikle aslan vücutlu, kartal kanatlı ve kafalı mitolojik yaratıktır.Antik Yunancada, kıvrılmış, kırık anlamındaki "gryps veya gryphos" sözcüklerinden türediği düşünülür.Griffinler hakkındaki vazı efsanelerde kuşun türü söylenmezken, diğerlerinde kartal sözcüğü geçer.Yine anlatılara göre son decere cesur ve gururlu hayvanlardır.Bunlar pençelerinde insan, at, hatta fil taşıyabilecek kadar büyüktürler.

Paylaşıldıysa özür dilerim.Bu tip bir zoanın değişik özellikleride olabilir.Belki ses dalgası felan yayabilir.:good:

Mitoloji'den karşımıza sağlam Mistik Zoan'lar çıkacaktır illaki. Bakalım Oda aralarından hangisini seçip kullanacak o var. Mesela ben Kaido'dan Mistik Zoan bekliyorum.

Madao38

Saat saat meyvesi paramecia dokunulan kişinin üzerinde saat çıkacak( hunterxhunter'daki bombaci gibi) sonra istediği süreyi ayarlayıp adamları patlatacak böyle meyve çıksa güzel olurdu bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık