Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Bok böceği meyvesi.
Bazı türleri ağırlığının 1141 katını kaldırabiliyor(en güçlü böcek), çok sert bir dış kabuğu var.Ortalama 30 parmakları oluyor ve kesici,ezici,parçalayıcı olarak ayrılıyor bu parmaklar. Kendi türleri arasında en çok dövüşen canlılardan biri, dişi bok böceği dövüşen erkek bok böceklerinden galip gelenini seçiyormuş (Yapılarında var kavga). Çok sağlam bir meyve olur.
Şu bizim cücelerin birinde var bu meyve. Gergedan böceği idi sanırım ismi. (Herkül böceği de olabilir tam hatırlayamadım.) Aynı aileden böcekler zaten. Yazık etti Oda bu meyveye daha sağlam birinde görebilirdik.

Edit; Detaylıcası...

Ben Paramecia olarak , beyaz eşya veya mutfak aletleri ile donanabilen bir şeytan meyvesi kullancısının karşımıza çıkabileceğini düşünüyorum . Smoker-San'a göre Paramecia insanların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için var demesine katılaraktan aklıma gelen bir meyve türü .

Tıpkı Babyt 5 gibi . Silah değil de "mutfak robotu" , "bulaşık makinesi" , "tencere - tava" vs. vs.

[/url][/IMG]

@Raijin,

Hmm, ama yaratığın olayı zaten aktif hale geçince ete kemiğe bürünmesi, taş halinde hareket edemiyor ki, e o taş mevzunu da bir kenara bırakınca normal bir zoan'ın verebileceğinden fazlasını vadetmiyor (ki aslında şu ana kadar yapılan öneriler arasında pek işlevsel bir zoan yok, sadece buna özgü bir durum değil yani, fark yaratabilecek tek öneri herkesin beklediği ejderha zoan'ı, onun dışındakiler ilk başta havalı görünen canlılar olsa da meyve olarak düşününce pek bir esprileri kalmıyor),

Greenbull Mistik Zoan Minotor çıksa daha iyi olur.
Normal boğadan ne farkı olacak ki..?

mera meradan farklı, daha güçlü ve etkili olarak mavi ateş logiası olabilir.
Sarıdan maviye kadar pek çok renkte olabilir alev, hepsi için ayrı bir meyve mi çıkacak, olacak bir şey olsa Ace kullanırdı, yada meyvenin yeni sahibi kullanır öyle bir şey mümkünse ama sırf öyle bir şey için yeni bir meyve beklemek hayal..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık