Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Koklama meyvesi çıkabilir. Meyveyi yiyen kişi; kokladığı cansız bir nesneye; geçmişte kimlerin dokunduğunu, o nesnenin etrafında neler yaşandığını görebilir.

dusau

Seride daha bir çok sağlam adamın meyve yiyip yemediği yediyse ne meyvesi yediği belli değil yani çok sağlam meyveler mutlaka çıkacaktır.
Antik Zoan Ejderha olabilir.
Bir rüzgar meyvesi bekliyor herkes artık logia mı olur paramecia mı olur. Fırtına,hortum vs çıkarır. Aslında toptan iklim meyvesi olabilir ama bu da enelin yıldırımını vs içine alacağı için olmaz diye düşünüyorum.
Gaz meyvesi olmasından yola çıkarak genel bir katı ya da sıvı meyvesi olabilir. Bu da çok güçlü bir meyve olur eğer aşırı kısıtlanmazsa yonkou meyvesi dahi olabilir.

dusau

İsim: enerji enerji meyvesi
Tür : logia
Özellikler; saf enerjidir. Etraftaki enerjiyi kontrol edebilir ve vücudunun izin vereceği kadar enerji birikimi yapıp biriktirdiği enerjiyi bir anda salarak büyük yıkımlar yapabilir. Örneğin cp9 şefi spandam 3 saniye biriktirebilirken beyazsakal 10 dakika biriktirebilir. Eğer kontrol edebileceğinden daha fazla enerji biriktirirse kontrol edemez ve enerji kendi içinde patlar. Logia olduğundan hasar almadan kurtulabilir.

İsim: enerji enerji meyvesi
Tür : logia
Özellikler; saf enerjidir. Etraftaki enerjiyi kontrol edebilir ve vücudunun izin vereceği kadar enerji birikimi yapıp biriktirdiği enerjiyi bir anda salarak büyük yıkımlar yapabilir. Örneğin cp9 şefi spandam 3 saniye biriktirebilirken beyazsakal 10 dakika biriktirebilir. Eğer kontrol edebileceğinden daha fazla enerji biriktirirse kontrol edemez ve enerji kendi içinde patlar. Logia olduğundan hasar almadan kurtulabilir.
Elizabelio'nun gücüne benzettim. Oda yumruğunda güç biriktirip, bir anda serbest bırakıyor.

Sıvı Azot veya Nitrojen Gerçi bizim Ceaser belkii böyle birşeye dönüşebilirmiydi bilmiyorum fakat Aokijinin buzundan daha soğuk olablir.
-196 oC soğukluğa sahip olan sıvı azot, likit nitrojen.
Havanın sıvılaşması ile elde edilen sıvı durumdaki azot. (Kaynama noktası -195. 7° C.)
Type : Logia
http://www.youtube.com/watch?v=2HsIxw8RR-Y

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık