Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sengoku vs. Jack

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jackin amiral alamayacağı bir gerçek ama harbiden bu sengoku en güçsüz amiral benim gözümde ben adamın hiçbir numarasını görmedim.Amiral üstü demişsin bir de.
Amiral üstü demem konumu itibari ile ve bir zamanlar garpın sürekli yanında savaştığı biri. Sen ama hiç bir şey görmedik dersen, bende sözüm ona garp denen adamın da hiç bir şeyini görmedik, ya bütün bildiklerimizi çöpe atalım Ya da oda'nın sözlerine biraz kulak kabartalım ki gerçekleri onun gözüyle görebilelim. Aksi takdirde sadece kendi düşüncelerimizle gidecek olursak sana bir liste çıkarıyım. (listede kimse yok ama çok uzardı, fazla uzatmaya gerek yok :D)

Garp sözde korsanlar kralı ile başa baş dövüşmüş biri peki ne gördük ? Tüm seri boyunca belki tek ciddi savaş vereceği Mf savaşında yalnızca marcoya bir tane yumruk vurdu ..

Aynı şekilde mihawk'ında bir cacığını görmedik.

Sengoku sözde denizcilerin lideri peki ne gördük ? teach ile savaşında buda olan sengokunun şok dalgasını kullanarak, gura gura meyvesine sahip olan teach ile çarpıştığını gördük. Peki yeterli mi bu adama amiral üstü demek için ? hayır ! çünkü hiç bir şeyini görmedik daha. Ama garp'dan daha çok şey yaptı mf'de burası kesin, nasıl söz konusu garp olunca kk = garp denklemi çıkıyorsa kusura bakmayın sengoku'nun da bu denklemden o kadar uzak bir yapısı yoktur. Şahsi fikrimi sorarsan ne garp ne sengoku kk seviyesinde birileri değil, ama oda'nın sözlerine kulak verince işin rengi değişiyor. Bu adamların bizde bıraktığı intiba, ne kadar vasat olarak gözükse de, tam seviyeleri hakkında yorum yapmak biraz sıkıntı. Ama en kötü amiral demek için bir sebebin olması lazım, hiç bir numarasını görmemek olay değil. Dediğim gibi garp o zaman vasatın önde gideni benim gözümde..

Oda'nın sözlerine kulak vermeyeceksek zaten bırakalım tartışmayı.

Son düzenleme:
Zeka: Sengoku ( fark yaratacak kadar)
Güç: Jack ( fark yaratamaz )
Hız: Sengoku ( beklenti )
Hakiler: Sengoku ( bi zahmet )
Dayanıklık: Jack ( fark yaratacak kadar )

Totalde yüksek zorluk Sengoku alır bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık