Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sengoku vs. Jack

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral ve Yonko seviyesindekiler yaşlanınca veya hastalanınca Sağ Kol ya da üstü seviyesine düşüyordur bence. Sengoku oldukça yaşlı ama sağlık sorunu yok gibi. Sağ Kol üstüdür düşündüğüm için Sengoku alır diyeyim.
Sengoku savaşta hiçbir şey yapmadığı halde savaştan sonra sargilar içindeydi. 1 kere zoan dönüşümü yaptı başka bir şey yapmadı la adam, saçları da boyuyordu emekli oldum deyince boyamayı biraktı bembeyaz geziyor şimdi. Bence savaşta amiral altıydı Sengoku, dibindeki Luffye zoan dönüşümü yapıp zarar veremiyor diyorsunuz ki Jacki alacak :)

Sengoku savaşta hiçbir şey yapmadığı halde savaştan sonra sargilar içindeydi. 1 kere zoan dönüşümü yaptı başka bir şey yapmadı la adam, saçları da boyuyordu emekli oldum deyince boyamayı biraktı bembeyaz geziyor şimdi. Bence savaşta amiral altıydı Sengoku, dibindeki Luffye zoan dönüşümü yapıp zarar veremiyor diyorsunuz ki Jacki alacak :)
:hhh: Neredeyse herkesten yaşlı olmasına rağmen saçları karanlık madde gibi siyahtı adamın. Belki boyamadır. WB ile arasında epey konuşma ve anma geçti. Gençliği efsanedir diye düşünüyorum. Bu sebeple çökse de Jack karşısında alır yine.

Teach ile dövüşüyordu onun yüzünden olmuştur sargılar.Birde adamı akainudan kaçtı diye ezik görüyorlar ikinci meyveyi yer yemez sengokuyu öyle yapacak kadar güçlüymüş işte.Tüm tayfanın daldığını sanmıyorum tüm tayfayla wb bile öldü sengoku daha kötü durumda olurdu.

Efsanevi bi karakter ile 2. 3. adamı kıyaslıyor. Nasıl bi karaktersin anlamadım ki. Gerçi amacın az çok belli de. Artık gülerek geçiyorum.

Jack bence Kaidonun 3.adamdır Sengoku hersene bir adım gerilese mesela şuan en azından 2.adam gücündedir Sengoku zorlanarak da olsa yener bu hıyarı.

bir yanda strateji uzmanı bir adam bir tarafta sonrasını düşünmeden bodoslama dalan kas yığını bir herif, buda affetmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık