Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sengoku vs. Jack

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki sizce konvoya saldırınca sengoku saldırıda bulunmuş mudur ? Jack bu yüzden mi öldü sanıldı acaba. Vasıfsızın hamle yapabilecek cesaret göstereceğine pek ihtimal vermiyorum. :D

Lord toplantısında kışkırtıp gel dövüşelim diyordu.Dof toplam 3 amiralle kapıştı yada meydan okudu.
2 yıl önce sonra farketmiyor diyorum ben.Sonuçta bu adam emekliliğe gelmiş.Smoker yada novalar gibi değişim geçirmesi mantıklı değil.2 yıl önce savaşta esmiş zaten.Wb gibi gücü yerindedir 2 sene sonra da.
Kağıt üstü meydan okumalar bunlar. Mingo ve amiral seviyesi arasında 1-2 gömlek fark var. Önceden böyle düşünmüyordum ancak Kraker ve Jack gibi adamları gördükçe böyle düşünmeye başladım. O yüzden Mingo'nun artistik patinajlarını kaale almıyorum :)

İyice emekli havası verdi Oda eskilere. Yüksek ihtimalle son savaşta öldürür zati bunları. Neyse... Aslında fiziksellik anlamında çok iyi rakipler. İkisi de öyle hızlı adamlar değil. Ama acayip bir fiziksel güç ve dayanıklılıkları var. Bir yandan Jack diyesim geliyor ancak diğer yandan da Sengoku gibi eski keçilerden kim kaldı diyorum :) Hadi len tamam Sengoku Sengoku. Yılların tecrübesi farkını koyar bir noktadan sonra diyeyim.

Sengoku diyorum. Jack sağ kol değil muhtemelen. Bazı çevirilerde sağ kol olarak belirtilmediği görülüyor. Sengokuda hastalık gibi yaşlılığın yanına + bir etkende yok bildiğimiz kadarıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık