Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Sanji'nin Ödül Draması

Sanji'nin şu an olması gereken kafa ödülü(Ölü ya da Diri) sizce kaç milyon belidir?

• 177-200 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 201-230 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 231-260 arası

Kullanılan: 11 15.3%
  • 261-290 arası

Kullanılan: 19 26.4%
  • 291-319 arası

Kullanılan: 24 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Ödül olayında bellki Oda'nın takıntısı var.Zaman atlaması öncesinde de 3cü değildi ödülde sonrasında da yapmadı belliki Sanji'yi ödülden gazlamayacak.

Sanji'nin ödülü 100'ü aşsaydı atıyorum 115 olsaydı Zoro'nun ki 155 filan olurdu.Bunun üzerine Oda Novalar olarak 150 üstü herifleri gösterirdi.Çünkü Oda koymuş kafaya Sanji'yi nova yapmamayı.Mesele ödül değil.
İyi de Nova kısımları aceleye gelmişti sanki. Enies Lobby zamanlarında Nova fikri var mıydı ki?

İyi de Nova kısımları aceleye gelmişti sanki. Enies Lobby zamanlarında Nova fikri var mıydı ki?
Olmasa bile ödülü ona göre ayarlayabilirdi.Atıyorum 70 üstü olurdu.Yahut Sanji'nin ödülünü bi şekilde arttırırdı.
Ki bence karakterler olmasada süpernova fikri kafasında vardır çok önceden.Tahminde kalıyor tabi sadece :)

İşte niye düşük? Ne yaptı ki adam?
Ya aynı şeyleri yazıyoruz birbirimize anlaşamayacağız :)

Diyorum ki Usopp ta bir şey yapmadı.Nami de Brookta ama ödül aldılar. Anlatmak istediğim şey tayfada 3. ödüle sahip kişi Sanji olmalıydı bu sebepten dolayı ödül düşük. Hiç bir şey yapmasa bile 3.ödül Sanji'ye ait olmalıydı. Usopp'un hiç bir şey yapmadan 200 M olması Sanji'nin ödülünün düşük olmasını açıklıyor bence.

Ya aynı şeyleri yazıyoruz birbirimize anlaşamayacağız :)

Diyorum ki Usopp ta bir şey yapmadı.Nami de Brookta ama ödül aldılar. Anlatmak istediğim şey tayfada 3. ödüle sahip kişi Sanji olmalıydı bu sebepten dolayı ödül düşük. Hiç bir şey yapmasa bile 3.ödül Sanji'ye ait olmalıydı. Usopp'un hiç bir şey yapmadan 200 M olması Sanji'nin ödülünün düşük olmasını açıklıyor bence.
Hala başkaları üzerinden gidiyorsun. Sıkıntı burda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık