Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Sanji'nin Ödül Draması

Sanji'nin şu an olması gereken kafa ödülü(Ölü ya da Diri) sizce kaç milyon belidir?

• 177-200 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 201-230 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 231-260 arası

Kullanılan: 11 15.3%
  • 261-290 arası

Kullanılan: 19 26.4%
  • 291-319 arası

Kullanılan: 24 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Anketi koymasamıydım yaff!! Sanki kimse yazıyı tınlamıyor. :(

Baştan sona okudum. Uzun uzun yazmışsınız elinize sağlık; fakat bazı konularda olaya taraflı yaklaşmışsınız gibi. Örneğin Hancock...
Alabasta yorumlarınıza katılıyorum açıkçası. Orada Sanji veya tayfadaki ödül almamış bazı isimler ödül alabilirdi.
Enies Lobby'de ise gayet yeterli bir ödül aldığını düşünüyorum. Ki Luffy de bunu belirtiyor. Sanji'ye başlangıç için oldukça güzel bir ödül olduğunu söylüyor.
Şimdiki ödülü ise çok az; fakat artık onun zamanları yaklaşıyor. Artacağına inanmaya devam etmeliyiz. :(
Sağolasın hocam.. Objektifliğimi kaybetmiş olabilirim yazmıştım sonuna zaten :)
Ancak Hancock kısmı objektif gibi duruyor sanki.

Ödüle takılmayın, yarın Buggy shichiliği bıraksa 500M den aşağı almaz. Law ile Luffy aynı ödüle sahip. Hiç tanınmayan birisi gidip teke tekte Law'ı indirse 500 falan almaz.

Seride gördüğümüz en büyük başlangıç ödülü Hancock muydu? Carrot bunu aşacaktır, en az 100M ile başlar.

Ödülde diğerlerinden farklı bir gariplik yok.ödüllerde genel olarak problem var denebilir sadece.Ona bakarsanız bartonun ödül de az koramiral tekleyen adama göre.eskisi 150 milyondu yani.Bu işler biraz şöhrete ve kişiliğe de bakıyor.ılımlı bir adamsan konuşarak anlaşıyor ve gereksiz yere kavga gürültü çıkarıp birilerine zarar vermiyorsan ödülün yüksek olmayabiliyor güçlü olsan bile.

Onların artışları o kadar değil ama. Zoro bir arc savaşmış. Hakisini göstermiş bir yöneticiyi almış. Amiralin karşısına dikilmiş. Elde bir şeyler var yani. Sanjide hiç bişi yok. Yokları oynadı adam. Usoppu neden katıp duruyorsun anlamadım zaten bende diyorum onun ödülü de saçma diye.
Ya işte saçma diye katıyorum 3. adamı ezipte onun yerine biri koyulması saçma. Neolursa olsun Usopp 200 olmuşsa. Sanji onun üstünde olmalıydı. Eğer Sanji'nin olayı 177 ise Usopp 150 falan olmalı idi. Anlatmak istediğim olay bu.
Ne alaka bariz güçlü oldugu Law bile kaptan diye 500 alıyor.
Zoro,Law'dan güçlü mü şimdi :hhh:

Ya objektif yorum yapalım.
Law kaptan olduğu için değil.
Luffy ile ittifak olduğu için ve yaptıklarıyla ödüllü belirlendi Shicilikten atılması da cabası Luffy'den fazla bile olabilirdi.

Zoro'nun her türlü yüksek.

Sanji'nin ödülü 100'ü aşsaydı atıyorum 115 olsaydı Zoro'nun ki 155 filan olurdu.Bunun üzerine Oda Novalar olarak 150 üstü herifleri gösterirdi.Çünkü Oda koymuş kafaya Sanji'yi nova yapmamayı.Mesele ödül değil.

Ya işte saçma diye katıyorum 3. adamı ezipte onun yerine biri koyulması saçma. Neolursa olsun Usopp 200 olmuşsa. Sanji onun üstünde olmalıydı. Eğer Sanji'nin olayı 177 ise Usopp 150 falan olmalı idi. Anlatmak istediğim olay bu.

Zoro,Law'dan güçlü mü şimdi :hhh:

Ya objektif yorum yapalım.
Law kaptan olduğu için değil.
Luffy ile ittifak olduğu için ve yaptıklarıyla ödüllü belirlendi Shicilikten atılması da cabası Luffy'den fazla bile olabilirdi.

Zoro'nun her türlü yüksek.
İyide burda Sanjinin ödülünü tartışıyoz dengesizliği değil :/

Anketi koymasamıydım yaff!! Sanki kimse yazıyı tınlamıyor. :(

Sağolasın hocam.. Objektifliğimi kaybetmiş olabilirim yazmıştım sonuna zaten :)
Ancak Hancock kısmı objektif gibi duruyor sanki.
Yani Kral hakiye ve büyük ihtimal diğer iki haki türüne de sahip, Amazon Lily'nin kraliçesi ve Kuja korsanlarının kaptanı olan biri için bence çok az. Yaptıklarını bilmesek de sadece potansiyelinden dolayı bile böyle bir ödül alması gayet normal geliyor bana. Ki bir şeyler de yapmıştır hani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık