Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Sanji'nin Ödül Draması

Sanji'nin şu an olması gereken kafa ödülü(Ölü ya da Diri) sizce kaç milyon belidir?

• 177-200 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 201-230 arası

Kullanılan: 9 12.5%
  • 231-260 arası

Kullanılan: 11 15.3%
  • 261-290 arası

Kullanılan: 19 26.4%
  • 291-319 arası

Kullanılan: 24 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Niye sınır 320, Zoro yüzünden mi:oleyo: Bana kalırsa Zoro'nun ödülde az. Bu ankete oy atamam. En azından Diğer seçeneği olmalıydı.

Thiriller Bark'ta Sanji Zoro'yu göstererek ''Bu adamdan sonra dünyanın başına en büyük bela olacak adam benim.'' demiş idi
Burası bu şekil değil. Zoro'ya karşı bir söz yok. Bu açıdan önemli bir durum. Sanji kendi için "Şu an denizciler beni ciddiye almıyor olabilirler ancak çok yakın bir zamanda onlar için en çok korkulması gereken kişi ben olacağım, KaraBacak Sanji!" minvalinde bir söz ediyor. Yani Zoro'yu salladığı yok.

Ailesi sebebiyle denizcilerin en çok korkması gereken kişi tabi ki Sanji. Oda kral adam. Kuma'nın karşısındaki o sözlerinin altında bile neler yatıyormuş. Günler geçtikçe anlıyoruz. Bakalım daha neler neler çıkacak.

Sanji Dressrosa'da pasif olmasına rağmen genel anlamda ödülü düşük zaten. Belami'nin 195m olduğu yerde Sanji'nin 177m'de olması saçma zaten. İyi bir artışı hak ediyor. Bir sonraki ödül artışında en fazla ödül artışını alacak olan kişi Sanji olur. Minimum 150m artacak zaten. Ama bence 200m artar.

Sanji 377
Zoro 470
Luffy 620-650 arası bir şey olur :cool:

Niye sınır 320, Zoro yüzünden mi:oleyo: Bana kalırsa Zoro'nun ödülde az. Bu ankete oy atamam. En azından Diğer seçeneği olmalıydı.

Burası bu şekil değil. Zoro'ya karşı bir söz yok. Bu açıdan önemli bir durum. Sanji kendi için "Şu an denizciler beni ciddiye almıyor olabilirler ancak çok yakın bir zamanda onlar için en çok korkulması gereken kişi ben olacağım, KaraBacak Sanji!" minvalinde bir söz ediyor. Yani Zoro'yu salladığı yok.

Hatırlatma için sağol! O kısım animede izlediğim şekliyle kalmış aklımda. Düzeltelim hatayı hemen. :)

Anket gayet adil değil mi hem? Oldukça çekişmeli bir anket. Zoro'nun ödül bence iyi yükseldi. Zaten Luffy'ninki 500 milyon. Sınırı da Zoro'yu geçmeyecek şekilde ayarladım. Adam sağ kol sonuçta.

Hatırlatma için sağol! O kısım animede izlediğim şekliyle kalmış aklımda. Düzeltelim hatayı hemen. :)

Anket gayet adil değil mi hem? Oldukça çekişmeli bir anket. Zoro'nun ödül bence iyi yükseldi. Zaten Luffy'ninki 500 milyon. Sınırı da Zoro'yu geçmeyecek şekilde ayarladım. Adam sağ kol sonuçta.
Bizim tayfanın ödülleri ben komple az görüyorum. Jack'in 1 milyar ettiği ortamda Luffy 500 ediyor. Bence Luffy'nin Jack'i yiyeceği çok açık. Hani Jack'e Luffy karşışında şanş vermiyorum. Tabi bu benim görüşüm.

Şimdi ya Jack'in ödül şişirme ya da Luffy'nin ödül az. Jack'in ödül şişirme olsa bile Luffy'nin ödül yine az kalıyor benim açımdan.

Düz mantıkla bakarsak:fool: Luffy 300'ken Sanji 77 arada 4 kat fark var, Luffy 500'ken Sanji 177 arada 3 kat fark var, bir dahakine Luffy atıyorum 1 milyar olursa Sanji 500 olur arada 2 kat fark var.

Ankette sonuncuya atacağım bu durumda:D
Çünkü Zoro ile Sanji arası fark bana kalırsa Saka ile Kuzan arası fark kadardır. Dövüşseler 10 gün sürer:oleyo2:

Bizim tayfanın ödülleri ben komple az görüyorum. Jack'in 1 milyar ettiği ortamda Luffy 500 ediyor. Bence Luffy'nin Jack'i yiyeceği çok açık. Hani Jack'e Luffy karşışında şanş vermiyorum. Tabi bu benim görüşüm.

Şimdi ya Jack'in ödül şişirme ya da Luffy'nin ödül az. Jack'in ödül şişirme olsa bile Luffy'nin ödül yine az kalıyor benim açımdan.

Düz mantıkla bakarsak:fool: Luffy 300'ken Sanji 77 arada 4 kat fark var, Luffy 500'ken Sanji 177 arada 3 kat fark var, bir dahakine Luffy atıyorum 1 milyar olursa Sanji 500 olur arada 2 kat fark var.

Ankette sonuncuya atacağım bu durumda:D
Çünkü Zoro ile Sanji arası fark bana kalırsa Saka ile Kuzan arası fark kadardır. Dövüşseler 10 gün sürer:oleyo2:
Jack'in ödülünün 1 milyar verilmesinde iki farklı durum söz konusu olabilir. Ya WG yonkou ve tayfasını diğer korsanlardan farklı seviyede görüyor ya da ödülleri dediğin gibi şişirmedir.

Şişirme olması bence de gayet mantıklı. WG bu adamlara olması gerekenden fazla ödül göstererek diğer korsanlara göz dağı veriyor. Bakın bu adamın değeri 1 milyar seviyenizi bilin gibisinden. Yonkou ve tayfasının ödüllerini düşük gösterirse her elini kolunu sallayan bunlara dalar idi. Böylesi WG için de sıkıntı olur idi. Çünkü bir yonkou tahtından indirilince dünyada ne derece karışıklık meydana geldiğini hepimiz gördük.

Şu ana kadar gösterdiği gücüyle 201-230 arası diyorum. Ancak aile tekniği gibi bir şeyler çıkacak. O teknikleri kullanmamaya yemin ettim vs. diyecek ama ailesiyle olan sorunları hallolunca kullanmaya başlayacak gibi hissediyorum. Sanji'nin en büyük sorunu son büyük vuruş yapabileceği bir saldırısı yok( Luffy'nin kkg, Zoro'nun Ashura'sı gibi). Bu konuda bir şey bulursa ödülünde iyi bir fırlama olur.

Abartı olacak ama Sanji'nin kolları, eli, yumruğu muazzam güçlü çıkmasın?
Şu an nerede gördüm çıkaramadım ama bir beyzbol atıcısı topu sadece sol eliyle atardı herkes adamı solak zannederdi ama işin gerçeği sağ eli o kadar kuvvetliydi ki kullanırsa topu karşılayabilecek kimsecikler yoktu. O yüzden sağ elini kullanmazdı heyecanlı olmaz diye falan böyle bişeydi herhalde...:bilmem:

Sanji'nin de eller o hesap çıkabilir Oda'nın feykiylen:D

Abartı olacak ama Sanji'nin kolları, eli, yumruğu muazzam güçlü çıkmasın?
Şu an nerede gördüm çıkaramadım ama bir beyzbol atıcısı topu sadece sol eliyle atardı herkes adamı solak zannederdi ama işin gerçeği sağ eli o kadar kuvvetliydi ki kullanırsa topu karşılayabilecek kimsecikler yoktu. O yüzden sağ elini kullanmazdı heyecanlı olmaz diye falan böyle bişeydi herhalde...:bilmem:

Sanji'nin de eller o hesap çıkabilir Oda'nın feykiylen:D
Dövüşlerinde ayaklarıyla mutfak sanatı yapan adam elleriyle neler yapar kim bilir. Zaten ellerine epey hakim. Çok da güçlü olduğunu tahmin ediyorum ama Sanji ellerini kullanmaz. Prensip meselesi. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık