Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Yıl olmuş 2017 hala Sanji Zoro eşit diyenler var. Ne diyim :hhh:

Datada esitler yazıyor denir, yok o öyle değildir derler. Datada eşit yazıyor denir, ee orada Mihawk Vista eşit diyorlar der. Daha doğrusu cümlenin anlamını çarpıtır falan. Komedi :)

Gözünü seveyim yapma.

Rob Lucci 4000 doruki.
Kaku 2200 doruki.

Bu ikisine nasıl eşit diyebiliyorsun.

Jabra da 2180.
Dostum ben Lucci ile Kaku eşit güçte demedim. Zoro ile Luffy eşit güçte dedim. :)
Ben sana daha önce doğru çevirisini paylaşmıştım, Vista'nın kılıç yetenekleri Mihawk'a eşit ve hatta daha üstün olduğu yaptıkları dövüşte gösterildi denmiş.
Vista'nın bu dövüşün içinde eşit kılıç teknikleri veya daha üstün teknikler gösterdiğini yazıyor. O dövüşe göre yorumlamış yani. Benim sana attığım yazıda direk genel güçlerinin eşit olduğunu yazıyor. :)

"This fight" vurgusunun neden yapıldığını anlayamıyor musun?

"This fight" vurgusunun neden yapıldığını anlayamıyor musun?
Tabii ki o dövüşten bahsedecek. Başka bir dövüşten bahsetmediğine göre.

Benim sana attığım yazıda direk genel güçlerinin eşit olduğunu yazıyor. :)
https://orojackson.com/threads/zoro-is-equal-to-luffy-oda-said-so-this-is-false.3646/

Aklı başında çevirmenler şöyle demiş ;

"He can stand shoulder-to-shoulder with Luffy when it comes to combat ability"

It's still ambiguous language. It definitely doesn't say "he is just as strong as Luffy." Just that he's up there. Really strong.
Sadece Luffy'ye ayak uydurabilir, oldukça güçlü anlamına geliyor. Eşit değiller. Luffy'ye ayak uyduramayacak kadar zayıf tabii ki değil, ama ona denk olacak kadar güçlü değil.

Zoro=Luffy databook'da yazıyor.

Zoro=Sanji veya Luffy>Zoro yazıyorsa söyleyin. Yok yazmıyorsa Zoro=Luffy diyenlere bu kadar tepki göstermenizin mantığı yok. Neyse, ben yakın bir tarihte bu konuda bir başlık açacağım. Takipte kalın. :)

Tabii ki o dövüşten bahsedecek. Başka bir dövüşten bahsetmediğine göre.

https://orojackson.com/threads/zoro-is-equal-to-luffy-oda-said-so-this-is-false.3646/

Aklı başında çevirmenler şöyle demiş ;

Sadece Luffy'ye ayak uydurabilir, oldukça güçlü anlamına geliyor. Eşit değiller. Luffy'ye ayak uyduramayacak kadar zayıf tabii ki değil, ama ona denk olacak kadar güçlü değil.
:)

Ben iki farklı çeviride okumadan burada paylaşmadım. Biri Zoro fanıydı, diğeri Luffy fanı. Akıllarının da gayet başlarında olduğuna inanıyorum. Tek dayanağım databook da değil zaten. Ama databook da yeterli o ayrı mevzu. Yakında konusunu açacağım orada devam ederiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık