Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Sen bana şunu de:

Sanji'nin şu anki ödülü 177:beli: Caribou kardeşlerin ikisinin de ödülü Sanji'den yüksek. Ihıcık sana Caribou kardeşler:

Sanji bu adamların klasmanında değil mi ki 20-25 milyoncuk ödül daha vermemiş acabaaaaa :rolleyes:
En kötü nesile Sanji'yi almadı işte. Ödülle alakası yok. Olay ödülde değil yani.
Caribo ve Barto reyiz de 100 milyonun üzerinde ödülü olan bir çaylak. Cavendish de çaylak.

Ama 11 kişiden oluşan en kötü nesil var işte.

11 Korsanı ayırmış diğerlerinden. 12 de yapabilirdi yapmamış. Onu diyorum.

Nami ile Usopp de yer o 2 kardeşi büyük ihtimal haki bilseler. Anlatmak istediğim o değil ki.

Burada Sanji yok. Bunun sırf ödülle alakası olsaydı basardı 23 milyonu diyorum.
Mangakanın kendisi o seviyede görmüyor.

Sanji'yi bi Law yapmayın yahu :( Zoro daha bi Law değil iken (Tartışma Zoro vs Law'a kaymasın lütfen) Sanji nasıl Law'ı geçsin.Sanji'de counter shock gamma knife civarı saldırı varmıdır acep?

Öte yandan Sanji nova değil o halde onları yenemez demekde bana mnatıklı geliyor.Tamam kabul ediyorum mangaka bu kişileri ayırdı,Hatta günün birinde bende Sanji'yi savunanan ama benim katılmadığım şeyler söyleyen birine bunu söyleyebilirim lakin.Her şeyde bunu demek de bana mnatıklı gelmiyor.Bakın Bege mesela.Vsnin konusu.Birisi yonkoya yancı olmuş.Pekomslarla falan geziyor.Yamanmış yani.Sanji ise bundan daha ötesi olacak.Bütün novalar bi yonkonun 2. tümeni olabilir mi sizce?Yani güç seviyesi olarak.Hepsi o kalibrede mi sizce?Bonney ve Bege'de mi öyle? :(
Luffy ile Law'a karşı aynı anda tek başına Dof savaşmış gibi konuşuluyor.:S
Bıkmadın bunu tartışmaktan,bıkmadın :/

(Bunları söyledi ve uyumaya gitti)

Sanji'nin aranma posteri bile daha dün çıktı.Adam Mr. Prince, assolist.Sona saklandı.Seviyeyle alakası yok supernova olmamasının.Nereden buna yordunuz ki bu olayı ? Neyse netice de KK'nin 2. adamı olacak bu adam. Bege'yi çok büyüttünüz çok.Fil Jack'ten sonra gördüğüm en vasıfsız fiziğe sahip bu adam.Giriş şov yaptı işte.

En kötü nesile Sanji'yi almadı işte. Ödülle alakası yok. Olay ödülde değil yani.
Caribo ve Barto reyiz de 100 milyonun üzerinde ödülü olan bir çaylak. Cavendish de çaylak.

Ama 11 kişiden oluşan en kötü nesil var işte.

11 Korsanı ayırmış diğerlerinden. 12 de yapabilirdi yapmamış. Onu diyorum.

Nami ile Usopp de yer o 2 kardeşi büyük ihtimal haki bilseler. Anlatmak istediğim o değil ki.

Burada Sanji yok. Bunun sırf ödülle alakası olsaydı basardı 23 milyonu diyorum.
Mangakanın kendisi o seviyede görmüyor.

Bu 11 korsanın özel olduğunu biliyorum. Demek istediğini de anlıyorum. Sanji'yi bunlardan ayırmışsa vardır bir sebebi. Nasıl anlatsam... Yani Sanji'nin kızları da dövdüğünü hesap edin ve Bonney ile karşılaştığını düşünün. Yine de Bonney alır mı diyecektiniz ?

Karakterler önüne direkt olarak set çekmenizden hoşnut değilim ben. Savunulan nokta da Bege şöyle güçlüdür böyle güçlüdür, şöyle teknikleri vardır da değil ha. Öyle olsa yanmıcam zaten. Olay, ''nova değil bu adam, cık yenemez'' düşüncesi. Atıyorum bundan 250 bölüm sonra novalar hala nova olarak kalacak. Sanji de Sanji olarak kalacak. Bu adam o zaman da Bege nova diye pataklayamıcak mı ? :) Güce bakmıyorsunuz abi. Kaptan mı değil mi, nova mı değil mi, amiral mi değil mi... Buna bakıyorsunuz sürekli. O yüzden anlaşamıyoruz ama sağlık olsun ne diyim.

Sanji'yi bi Law yapmayın yahu :( Zoro daha bi Law değil iken (Tartışma Zoro vs Law'a kaymasın lütfen) Sanji nasıl Law'ı geçsin.Sanji'de counter shock gamma knife civarı saldırı varmıdır acep?

Öte yandan Sanji nova değil o halde onları yenemez demekde bana mnatıklı geliyor.Tamam kabul ediyorum mangaka bu kişileri ayırdı,Hatta günün birinde bende Sanji'yi savunanan ama benim katılmadığım şeyler söyleyen birine bunu söyleyebilirim lakin.Her şeyde bunu demek de bana mnatıklı gelmiyor.Bakın Bege mesela.Vsnin konusu.Birisi yonkoya yancı olmuş.Pekomslarla falan geziyor.Yamanmış yani.Sanji ise bundan daha ötesi olacak.Bütün novalar bi yonkonun 2. tümeni olabilir mi sizce?Yani güç seviyesi olarak.Hepsi o kalibrede mi sizce?Bonney ve Bege'de mi öyle? :(

Bıkmadın bunu tartışmaktan,bıkmadın :/

(Bunları söyledi ve uyumaya gitti)
Bu konuda bunlardan bahsedilmesi de ayrı bir olay zaten.:S

Ödül ile alakası yok bunun. Mangaka kendisi o klasmana koymadı Sanji'yi.
Yani Supernova yapmak istese yapardı. Ödülüne 23 milyon daha ekleyecekti.

Ama yapmadıysa mangaka onlarla denk görmüyor demektir. Daha nasıl mesaj versin?

Dof'un düşüşünde sonra toplu çizimde Bege'yi, Bonney'i bile çiziyor. Sanji yok.
Bağıra bağıra diyor ki kardeşim ben bunları ayırdım. Sanji bunlardan değil diye.
Bence bizim tayfadan 3 tane nova olsun istemedi Oda. Böylece bizimkiler açık ara aradan sıyrılıp en güçlü nova tayfası olurdu ki Oda buna izin vermez. Çünkü süpernovalar ile rekabete başlarken daha en güçlüsü olursa shounen olmaz. Birilerini aşması gerek tayfanın, Kid mesela. Çok öne çıkardı o zaman bunu, Killer da var yanında. Ama Sanji dahil 3 novamız olsaydı direk Kid gibi bi hedef kalkardı önümüzden.

Bence Sanji nova ayarındadır.

Bu 11 korsanın özel olduğunu biliyorum. Demek istediğini de anlıyorum. Sanji'yi bunlardan ayırmışsa vardır bir sebebi. Nasıl anlatsam... Yani Sanji'nin kızları da dövdüğünü hesap edin ve Bonney ile karşılaştığını düşünün. Yine de Bonney alır mı diyecektiniz ?

Karakterler önüne direkt olarak set çekmenizden hoşnut değilim ben. Savunulan nokta da Bege şöyle güçlüdür böyle güçlüdür, şöyle teknikleri vardır da değil ha. Öyle olsa yanmıcam zaten. Olay, ''nova değil bu adam, cık yenemez'' düşüncesi. Atıyorum bundan 250 bölüm sonra novalar hala nova olarak kalacak. Sanji de Sanji olarak kalacak. Bu adam o zaman da Bege nova diye pataklayamıcak mı ? :) Güce bakmıyorsunuz abi. Kaptan mı değil mi, nova mı değil mi, amiral mi değil mi... Buna bakıyorsunuz sürekli. O yüzden anlaşamıyoruz ama sağlık olsun ne diyim.
Özel bir korsanı yenecek ışık yok Sanji'de. Zoro olsa düşünürdüm. Sanji için düşünemiyorum.
O ışık olduğu zaman çıkacak teknikleri, olabilecek ihtimalleri konuşurum.
Manganın gidişatına, o özel korsanların aldıkları role göre Sanji'nin onları yenme ihtimali yok.
Seride karşılaşsalar mangaka hepsine karşı Sanji'yi mağlup olarak çizer tahminimce.

Şuanlık öyle bir ışık göremiyorum. O yüzden yenemez diyip geçiyorum.

Novalar için bir şeyler düşünüyor mangaka. Çok ilgi gösteriyor. Her arc sonu onları görüyoruz neredeyse. O yüzden Sanji'nin potansiyeli ile onlarınkini kıyaslayamam. 2-3 tanesinin çok sağlam olacağı belli. Diğerleri de belki Sanji'den üstün olacaktır ilerde onu bilemem.
Şimdilik böyle.

Özel bir korsanı yenecek ışık yok Sanji'de. Zoro olsa düşünürdüm. Sanji için düşünemiyorum.
O ışık olduğu zaman çıkacak teknikleri, olabilecek ihtimalleri konuşurum.
Manganın gidişatına, o özel korsanların aldıkları role göre Sanji'nin onları yenme ihtimali yok.
Seride karşılaşsalar mangaka hepsine karşı Sanji'yi mağlup olarak çizer tahminimce.

Şuanlık öyle bir ışık göremiyorum. O yüzden yenemez diyip geçiyorum.

Novalar için bir şeyler düşünüyor mangaka. Çok ilgi gösteriyor. Her arc sonu onları görüyoruz neredeyse. O yüzden Sanji'nin potansiyeli ile onlarınkini kıyaslayamam. 2-3 tanesinin çok sağlam olacağı belli. Diğerleri de belki Sanji'den üstün olacaktır ilerde onu bilemem.
Şimdilik böyle.
Bana göre Sanji ilerde amiral üstü bir güce sahip olacak biri. Şu an bize gösterildiğinden çok daha fazlasına sahip. Belami'nin b. haki kullandığı yerde Sanji'den daha fazlasını bekliyor olmamız kadar doğal bir şey de yoktur zannediyorum ki. Bu yüzden Bege'ymiş, Bonney'miş bunları takacak adam değil. Tabi ki yorum farklılıkları Sanji'yi ileride nerelerde gördüğümüzle de alakalı. Ama korsanlar kralının sol kolu herhangi bir novayı alacak kadar etmiyorsa batsın o korsanlık, batsın o krallık :)

Bekleyip görelim. Bu yorumları yad edeceğimiz gün gelene kadar. Hadi ben de kaçtım. 15 gün yoğum :(

İyi forumlar, keyifli muhabbetler, hayırlı geceler olsun :byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık