Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Muahhaha :D

Law'a bir sor bakalım, eğer Luffy olmasaymış eline neşteri, penseyi, testereyi, çekici alabiliyor muymuş ki ameliyat etme terbiyesizliğini yapabilsin ? :)

Law'ın temiz dövüşüne bakmak istiyorsan buyur:

Bu adam süpernova işte :rolleyes: Ancak çizik atabiliyor Mingo'ya yardım almadan.
Arkadaşım yaa, o zamana kadar yine oyalayıp çizik atabildi. Ne diyorum ben, dof vs sanji gördün mü. Ne çizik, ne oyalayabilme, law olmasa toplu koyım:(

Ödül ile alakası yok bunun. Mangaka kendisi o klasmana koymadı Sanji'yi.
Yani Supernova yapmak istese yapardı. Ödülüne 23 milyon daha ekleyecekti.

Ama yapmadıysa mangaka onlarla denk görmüyor demektir. Daha nasıl mesaj versin?

Dof'un düşüşünde sonra toplu çizimde Bege'yi, Bonney'i bile çiziyor. Sanji yok.
Bağıra bağıra diyor ki kardeşim ben bunları ayırdım. Sanji bunlardan değil diye.

Dof Jozu'yu da kukla etti.Jozu boş adam mı ya da Dof'a dokunacak kadar yok mu ? İpe yakalanmasa Jozu'yu o kadar kolay alabilir miydi Dof ? Adamın k.hakisi yok Dof'un ipine yetecek.Sanji de keza öyle.Dof'a yetecek k.hakisi yok.Dof'un ipiyle kuyuya inilmez.Sağlıklı bir değerlendirme kriteri değil.Çünkü Dof'un ipine yakalanmayacak çok az adam vardır seride.

Dof Jozu'yu da kukla etti.Jozu boş adam mı ya da Dof'a dokunacak kadar yok mu ? İpe yakalanmasa Jozu'yu o kadar kolay alabilir miydi Dof ? Adamın k.hakisi yok Dof'un ipine yetecek.Sanji de keza öyle.Dof'a yetecek k.hakisi yok.Dof'un ipiyle kuyuya inilmez.Sağlıklı bir değerlendirme kriteri değil.Çünkü Dof'un ipine yakalanmayacak çok az adam vardır seride.
Ne kadar güzel Dof demişsin, çok hoşuma gitti. +1

Bağıra bağıra diyor ki kardeşim ben bunları ayırdım. Sanji bunlardan değil diye.
Sen bana şunu de:

Sanji'nin şu anki ödülü 177:beli: Caribou kardeşlerin ikisinin de ödülü Sanji'den yüksek. Ihıcık sana Caribou kardeşler:

Sanji bu adamların klasmanında değil mi ki 20-25 milyoncuk ödül daha vermemiş acabaaaaa :rolleyes:

kör topal

Sen bana şunu de:

Sanji'nin şu anki ödülü 177:beli: Caribou kardeşlerin ikisinin de ödülü Sanji'den yüksek. Ihıcık sana Caribou kardeşler:

Sanji bu adamların klasmanında değil mi ki 20-25 milyoncuk ödül daha vermemiş acabaaaaa :rolleyes:
Oda isterse bunlar da yener Sanji'yi. Tamam bu kadarını ben de istemem ama ipler Oda'nın elinde.

Boşver, cevap yazmaya gerek yok arkadaşa, onun için artık çok geç, elimizden bir şey gelmez:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık