Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Düşündüm de belki bu Bege'nin meyvesi seride en beğendiğim 3 meyveden biri oldu :D Robin'in ve Kizaru'nunkinden sonra gelir. Çok iyi ya :D

Luffy, Law vs Dof dövüşünün benzeri olması şartıyla hiçbir nova yenemez Dof'u.
İkisi aynı anda dalarsa yenerler.

Luffy bu kadar zorlanmışken, Law hemen paket olmuşken ikisinin ayrı ayrı yenme ihtimali yok bana kalırsa.
Diğer novalar da sağlam ama Luffy'nin yaptıklarının yarısını yapsınlar sonra gelip Dof'u alsınlar.

Monster trio deniyorda, supernova'lar arasında Zoro var, Sanji'yi kayıracaz diye sıvamayalım. Supernova'ların hepsi rahat alır Sanji'yi, yoksa supernova'lılıklarının anlamı kalmaz. Adamlar Luffy'nin karşılığı olarak var seride, aynı segmentteler hemen hemen, bu segmentte/siklette Sanji yok:(

Monster trio deniyorda, supernova'lar arasında Zoro var, Sanji'yi kayıracaz diye sıvamayalım. Supernova'ların hepsi rahat alır Sanji'yi, yoksa supernova'lılıklarının anlamı kalmaz. Adamlar Luffy'nin karşılığı olarak var seride, aynı segmentteler hemen hemen, bu segmentte/siklette Sanji yok:(
Bu süpernovalar belirli bir seviyesi olan adamlar, kabul. Ama bu oluşum arasında da büyük dengesizlik söz konusu. Aynı shiciler gibi. Bege'si var (Luffy Zoro falan 2-3 atar bu adama en fazla), Kidd'i var, X-Drake'i var. Arada bu kadar dengesizlik varken en tepedeki novalardan birinin (Luffy) sol kolunun, novların en dibindeki birini yenmesi şaşılacak bir durum değil ki ?

Rayleigh'in gençliğini bir amiral yener deseler, millet ''ne diyon la değişik'' der. Adam öyle bir seviyede düşün. Korsanlar kralı tayfasını biraz küçümsüyorsunuz bence. İnu ve Neko gibi canavarlarla 5 gün aralıksız dövüşen canavar ötesi adamlar var bu seride yahu. Bege kim :(

Bu süpernovalar belirli bir seviyesi olan adamlar, kabul. Ama bu oluşum arasında da büyük dengesizlik söz konusu. Aynı shiciler gibi. Bege'si var (Luffy Zoro falan 2-3 atar bu adama en fazla), Kidd'i var, X-Drake'i var. Arada bu kadar dengesizlik varken en tepedeki novalardan birinin (Luffy) sol kolunun, novların en dibindeki birini yenmesi şaşılacak bir durum değil ki ?

Rayleigh'in gençliğini bir amiral yener deseler, millet ''ne diyon la değişik'' der. Adam öyle bir seviyede düşün. Korsanlar kralı tayfasını biraz küçümsüyorsunuz bence. İnu ve Neko gibi canavarlarla 5 gün aralıksız dövüşen canavar ötesi adamlar var bu seride yahu. Bege kim :(
Shichibukailer ile ne ilgisi var arkadaş supernovaların, shiçiler arasında güç dengesi bozuk, supernovaların ki o kadar bariz değil. Tabii oda karşısına yenebileceği bir meyve fikri çıkartırsa farklı, jyabura hesabı:artiz:

Shichibukailer ile ne ilgisi var arkadaş supernovaların, shiçiler arasında güç dengesi bozuk, supernovaların ki o kadar bariz değil. Tabii oda karşısına yenebileceği bir meyve fikri çıkartırsa farklı, jyabura hesabı:artiz:
Shiciler kadar dengesiz olan başka bir oluşum yok zaten. Aradaki dengesizliğe örnek göstermek için dedim.

Ama yine de altında 300:beli: ödül yazan adama, 320:beli: ödüllü adam 2-3 atıp geçebilecekse arada epey dengesiz bir oluşum var demektir. Novalar kötü jenerasyon olabilir, ilerde bazı olaylarda rol üstlenebilir ya da son savaşta bizimkilerin yanında yer alabilir. Bu adamların bir rolünün olması, bir oluşum içinde olmaları onları über süper yapmaz ki. Arada ince bir fark var. Novaysa gerisi teferruat, kaptansa hiç şansı yok, arada bir kere siklet farkı var gibi yorumlar önyargılı yorumlardır. Kağıt üzerinde yazanlarla bitmez bu işler :mincika:

Süpernova ise yenilmez mi oluyor kardeşim.Anlamadım ben :hoo: Her şey belli bi çizgide ilerleyecekse ne anladım ben o işten.Bu süpernova nanesi ödüle göre belirlernmiyor mu?O zaman Zoro'da Urouge hariç herkesten güçsüz mü olacak?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık