Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177

Üye silindi 1004

Zoro tüm Supernovaları yenecek güçte (Kid,Law hariç. Gerçi Law'dan emin değiliz) ama, Sanji için geçerli değil. Sonuçta kendisi bir Nova değil, hani eğer cidden Sanji bunlara denk olsaydı "Kara Bacak Nova" derlerdi. Lakin değil. Hani mantık kurunca Sanji tek başına bir kaleyi alabilir evet ama, meyve sıkıntılı.

Süpernova ise yenilmez mi oluyor kardeşim.Anlamadım ben :hoo: Her şey belli bi çizgide ilerleyecekse ne anladım ben o işten.Bu süpernova nanesi ödüle göre belirlernmiyor mu?O zaman Zoro'da Urouge hariç herkesten güçsüz mü olacak?
Gibi gibi.. Yorumlar çoğaltılabilir. Ödül gibi dengesiz bir konu yüzünden o novayı yenemez, onun ne haddineymiş canım, sikletler farklı bir kere gözüm gibi yorumlarda en ufak bir mantık kırıntısı var mıdır acaba ? Herkes biliyor ki şu an ne Zoro ne de Sanji ödül-güç kıyası söz konusu olduğunda hak ettikleri yerde değiller. Bilhassa Sanji! Caribu kardeşlerin 190:beli: ve 210:beli: olduğu, Belami gibi sırtlanların 195:beli: olduğu yerde, Sanji'ye 177 :beli: ödül çakıyorlarsa orda duracaksın. Durup bu adam aslında bu ödülü hak ediyor mu etmiyor mu soracaksın. İşte kafanda ampülün yandığı o yerde dur. Dur ve derin derin nefes al. Ödül mefhumu yüzünden Sanji'yi nova klasmanında değerlendirmeyeceğine bu adam neden nova olmadı, mangakanın var mıdır bir bildiği diye düşün. Sana güveniyorum, sen de kendine güven :good:

:D

24 sayfa yazılanlara baktımda Sanjiyi ezen bir çok kişi var, itinayla aklımda tutuyorum gün gelir devran döner nasılsa.Birde havaya göre yazanlar var onlara diyeceklerimiz olacaktır elbet:mincika:.Oyun sonuna kadar Vinsmoke Sanji reyize. Serideki bazı vs leri unutan arkadaşlar Jabura vs Sanji hatırlatırlasın, vs den öncesini ve sonrasını. Son bir hatırlatma NW ye çıktı çkalı Sanji nin adam akıllı hiçbir vssini görmedik (Vergo yu vs den saymayın, ordaki amaç farkını göz ardı etmeyin) bundan dolayıda elinimizde baştan sonra bir vs olmadığından Sanjinin gelişimi muallaktadır!

24 sayfa yazılanlara baktımda Sanjiyi ezen bir çok kişi var, itinayla aklımda tutuyorum gün gelir devran döner nasılsa.Birde havaya göre yazanlar var onlara diyeceklerimiz olacaktır elbet:mincika:.Oyun sonuna kadar Vinsmoke Sanji reyize. Serideki bazı vs leri unutan arkadaşlar Jabura vs Sanji hatırlatırlasın, vs den öncesini ve sonrasını. Son bir hatırlatma NW ye çıktı çkalı Sanji nin adam akıllı hiçbir vssini görmedik (Vergo yu vs den saymayın, ordaki amaç farkını göz ardı etmeyin) bundan dolayıda elinimizde baştan sonra bir vs olmadığından Sanjinin gelişimi muallaktadır!
Doflamingo vs'sinide mi görmedin, Sanji'yi en iyi olduğu stilde patates etti, hiçbir teknik kullanmadı doflamingo neredeyse:artiz:

Zoro tüm Supernovaları yenecek güçte (Kid,Law hariç. Gerçi Law'dan emin değiliz) ama, Sanji için geçerli değil. Sonuçta kendisi bir Nova değil, hani eğer cidden Sanji bunlara denk olsaydı "Kara Bacak Nova" derlerdi. Lakin değil. Hani mantık kurunca Sanji tek başına bir kaleyi alabilir evet ama, meyve sıkıntılı.
Bu biraz zor bence. Kid konusunda kimsenin şüphesi yoktur zaten de onun dışında Hawkins ve Law'u da alamaz, Drake'i de. Ve Apoo da zor. Aslında hepsi zor ama kalanları zorlanarak da olsa alır diyoruz.

Novalar işlendikçe ne kadar güçlü oldukları daha iyi anlaşılır göründüğü üzre. Hawkins, Drake, Law çok güçlü karakterler ben Zoro dengi olmalarından şüpheliyim baya.

Edit: Tabi ilerde Zoro bunların dengi olabilir. Ama hiçbir zaman kesin alır bunları diyemeyiz. Bu adamların her biri potansiyel yonko gücü taşıyor, yani en aşağı amiral seviyesi olacak adamlar.

Hee Sanji Mingo'yu epey bir zorlasın, sonra Luffy-Law bir araya gelsin ıkına ıkına alsın Mingo'yu. Çok güzel :alkis:

Edit: @yyolcu

Kidd,Luffy ve Zoro hariç ilerde yonkou olma potansiyelini taşıyan kimse yok bence.
Komiksin. Law ameliyat etti, Luffy'de pert etti dof'u. Bunlar supernova işte, Sanji'ye kumda oynamak kalıyor ;) Supernova'ların hiçbirini yenemez diyorum ve canımı koyuyorum ortaya :D

Komiksin. Law ameliyat etti, Luffy'de pert etti dof'u. Bunlar supernova işte, Sanji'ye kumda oynamak kalıyor ;) Supernova'ların hiçbirini yenemez diyorum ve canımı koyuyorum ortaya :D
Muahhaha :D

Law'a bir sor bakalım, eğer Luffy olmasaymış eline neşteri, penseyi, testereyi, çekici alabiliyor muymuş ki ameliyat etme terbiyesizliğini yapabilsin ? :)

Law'ın temiz dövüşüne bakmak istiyorsan buyur:

Bu adam süpernova işte :rolleyes: Ancak çizik atabiliyor Mingo'ya yardım almadan.

Tüm servetimi ortaya koyuyorum ki, Sanji görmediğimiz gücüyle yardım almadan savaşan Law'dan çok daha fazla zarar verirdi Mingo'ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık