Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Capone Bege

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    177
Brook denen adam bile kendini geliştirmiş. Bu adamın gavurluğu tek sanjiye olacak değil ya. Beklemek lazım. Bu adam zamanı geldiğinde amiral indirecek
Aynen. Sanji kendinden emin. Bir Yonkou'ya dalmak için bile Luffy'den izin istiyor. Yani tamam Yonkou abartı oluyor ama. Yine de durumunu gücünü az çok ortaya koyuyor bu özgüven.
Mesela Sanji'nin saldırıları küçülüp hasar veremeyecek. Belki de Kale diye çok hasar da almıyordur. Kaleler sağlam olur çünkü.

Bir sürü mermiyi ve topa karşı Sanji ne yapabilir? Bir sürü derken belki binlerce.
Ayrıca içinde sağlam adamlar da vardır. Nami ve Chopper'ı yakalayan eleman eliyle ateş yakıyordu. :/
Prensler kaleleri fetheder. :D Sanji'nin bir tekmesine gidecek eleman bunlar hocam. Bege'yi abartıyorsunuz bence. Fiziksel olarak fazla güçlü değil bence. Bege'nin adamlarından bahsettim teke gidecek derken bu arada.:D

Alan savunması ile sanji'yi küçültükten sonra, istediği fantaziyi gerçekleştirir.
Tam olarak gücü nasıl işliyor belli değil ? Belki de kabul etmeleri gerekiyordur. Ona rağmen k.haki b.haki var. Savunma olarak bunlarla sakınabilir.

Son düzenleme:
Aynen. Sanji kendinden emin. Bir Yonkou'ya dalmak için bile Luffy'den izin istiyor. Yani tamam Yonkou abartı oluyor ama. Yine de durumunu gücünü az çok ortaya koyuyor bu özgüven.
Sanji boş adam değil. Geçmişte bunu kanıtladı. Bizim açımızdan yıllar geçti ama o evrende çok kısıtlı bir zamanda oldu her şey. Ve büyük işlerin ortasında kaldı. Dövüşmesi gerektiğinde dövüşecek. Benim beklentim büyük değil. Yalnızca olması gerekeni bekliyorum.

Konuya objektif bakıyorum, Zorocu olarak bakıyorum ve Sanji'nin hiç bir gücünü görmediğimiz bir adama karşı neden ezilmeye çalışıldığını anlamıyorum. Bana sorarsanız Sanji, Vergo'yu alamazdı onuda söyleyim. Sanji zekidir ve vs lerde %100'ünü koymadı henüz, tamam ölüyordu niye koymadı diyeceksiniz ve haklısınız ama kim en baştan her şeyini göstermiş. Adam uçuyor yahu Bege bunu görünce ağzı açık kalmamış mıydı, hatırlayın.:(

Sanji önce haki öğrensin . Zırh hakisi var demeyin şimdi çünkü yok olsaydı bacağı çatladığında kullanırdı. gözlem hakisi olmayanı dövüyolar zaten 8 yaşında bebede bile var.

Sanji niye eziliyor adam muhtemelen one piece tarihine damga vurmuş bir aile icinde bile özel birisi olucak.D. ile baglantıları bile vardır.
One piece'te aile önemli.Neyse zaten bölüm adı Vinsmoke Sanji oldugunda herkes gücünü görür ileride hangi amirali alıcagını tartışmaya başlar.

Sanki Sanji yeni bi teknik denedi de işe yaramadı gibi konuşuluyor.Herif önüne gelene Diable Jambe arkasına gelene Diable Jambe, Doflamingo'ya Diable Jambe Sheephead'e de Diable Jambe kullanıyor :hoo: Yani sizce tüm gücü bu olduğu için mi hep bunları kullanıyor Sanji.
Hiç sanmıyorum. Monster trioda eğitmeni ile bi fbsi eksik kim var?Sanji.Hele bi Sanji yenmesi gereken bi rakip ile karşılaşsın (Yenmesi gereken rakip ile ne kastettiğimi anlatacağım :) ) hele bi yeni teknik kullansın.İşe yaramazsa o zaman düşene bir de ben vururum. :) Ama şimdi hiç gerek yok. :)

Yenmesi gereken rakip ne demek?

Yenmesi gereken rakip demek Sanji'nin arc içinde karşılaşacağı arc boss'unun 2. adamı yahut arc bossundan sonraki 2. güçlü kişidir.sanji hep bunları yenmiştir.Crocodile-Mr 2 ve Rob Lucci-Jyabura gibi.Zoro'da aynen bu şekildedir.Mesela Zoro'nun Dressrosadaki yenmesi gerekn kişi kimdir?Pica.Ötesine Zoro'nun da gücü yetmez.Yeter yetmesine de Zoro'nun yenmesi gereken kişi Pica'dır.Sanji yerine Doffy ile o karşılaşsaydı ne olacaktı sanıyorsunuz?Asura açıp Doflamingo'nun sıkıntısını gidereceğini mi?Tabii ki de hayır.O da 1080 poundluk top kullanıp Doffy tarafından yamultulacaktı.Yamultulmayacak diyen fandır.Net.Mesela aynı şey Luffy için de geçerli.Luffy'nin yenmesi gereken kişi kimdi?DOflamingo.Ötesine bişey yapabildi mi:?Fujitoradan bahsediyorum.Luffy de bilirdi g4 açıp Fujiden kan almayı.Alamazdı diyen de fandır.Ama o gear 4'ün yanında uyduruk kalan Elephant Gun gibi şeylerle dövüştü.Ayriyetten bu dediklerim illa yenmesi gerekenden güçlü kişiler içinde geçerli değil.Luffy'nin yenmesi gereken (Bu lafıda çok kullandım :D ) kişi Pica'da değildi.Görüldüğü üzere Pica'nın kafasını parçalamaktan öteye gidemedi :) boş kafasını tabii :)

Neyse.Dönelim Sanji vs Bege'ye.Sanji hiç bir novayı alamaz diyenler yahut alır diyenler aynı Mihawk'ın seviyesi mevzusunda olduğu gibi iki taraftan biri çok pis yamulacakmış gibi geliyor.Ama ben yamulmayı göze alıp varımı yoğumu Sanji'ye basıyorum :) İleride Sanji beni yanıltsada "Bak nooldu,Sanji yenemez demiştik" vari yorumlarıda başım dik karşılayacağım :)

kör topal

Bence bizim tayfadan 3 tane nova olsun istemedi Oda. Böylece bizimkiler açık ara aradan sıyrılıp en güçlü nova tayfası olurdu ki Oda buna izin vermez
Kid'in 3.adamınıda nova yapabilirdi. Bu bir bahane değil ki Sanji güçsüz bu yüzden en kötü nesilde değil. Herkesten ayar yiyor bu adamdan daha ne bekliyorsunuz arkadaş NW'nin kum torbası oldu.

Sanji önce haki öğrensin . Zırh hakisi var demeyin şimdi çünkü yok olsaydı bacağı çatladığında kullanırdı. gözlem hakisi olmayanı dövüyolar zaten 8 yaşında bebede bile var.
B.haki Bellamy'de bile var. Sanji'de olmayacağını mı düşünüyorsunuz ? Ki Luffy haki kullanabilenler için 3 kişiden bahsetti. Yani Zoro ve Sanji'de k.haki ve b.haki olduğu kaçınılmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık