Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Kendinde misin?

1- "Alabastayi saymıyorum" demedim hiçbir zaman. Dediğim serinin dinamiklerinin şimdikinden çok farklı olduğu o zamanlar. Yani serinin şimdi ki yere gelmeyeceği çok net o zamanlardan. Öyle ki işleniş şekli bile farklı. Serinin ilk başta 5 yıl olarak tasarlanacağı bile ortada olan bir durum.

2- Mihawk-Crocodile olayları yine bu konuyla bağımsız olan tartışmalar. Crocodile'ın en son arc'i Marineford ve asıl kabul edilmesi gereken arc bu.

3- Arkadaş benim ağzımdan gibi konuşmuş ki benim yorum yazma stilimin bununla alakası bile yok.
Ben gayet kendimdeyim de sen niye bu kadar yükseldin onu anlayamadım.

Tıpa tıp aynı şeyleri demesen bile yakın şeyleri savunuyordun sende sonuç olarak. Tamamen yanlış yorumlamamış. Bana ve arkadaşa böyle bir çıkış yapmana gerek yoktu.

Reis croco = amiral demiştin. Buda bi nevi aynı anlama geliyor.
Amiral demedim bunu diyen @Millennium Wizard 'dır.

Onun dışında meyve kullanım stiline eğer "Logia savunması" dediğimiz şeyi yaparsa ki ben bekliyordum, o şekle bürünebilir dedim. Öyle ki böyle beklentisi olan sadece bende değilim. Bak dediğin gibi olsa dahi yine senin anlattığın stille benim söylediklerimin alakası yok.

Ben gayet kendimdeyim de sen niye bu kadar yükseldin onu anlayamadım.

Tıpa tıp aynı şeyleri demesen bile yakın şeyleri savunuyordun sende sonuç olarak. Tamamen yanlış yorumlamamış. Bana ve arkadaşa böyle bir çıkış yapmana gerek yoktu.
Yukselmiyorum sadece senin dediğine katılmadım ve bunu madde madde anlattım.

Neyse sen öyle algılamışsın diyeyim, çünkü alakası yok.

Magellan'a karşı şansı var gayet özellikle de açık alanda. Sağ kol üstü bir seviyede olduğunu düşünmüyorum Magellan'ın.
Panzehir olmadığı sürece Shiryu bile korkuyor ama sen bilirsin. Shiryu > King de kesin olduğuna göre ben ortada şans göremiyorum.

Burada belirleyici unsur Zoro ve Law olur. Kid ve Sanji birbirini götürür muhtemelen. Zoro ise en son ayakta kalan kişi olur.

Panzehir olmadığı sürece Shiryu bile korkuyor ama sen bilirsin. Shiryu > King de kesin olduğuna göre ben ortada şans göremiyorum.
Shiryu şuan net bir şekilde King'den güçlü diyemeyiz ama. Öyle süper bir meyve yemedi. Potansiyel olarak daha güçlü olma ihtimali var ama bir kesinlik yok.

Shiryu şuan net bir şekilde King'den güçlü diyemeyiz ama. Öyle süper bir meyve yemedi. Potansiyel olarak daha güçlü olma ihtimali var ama bir kesinlik yok.
Hasır şapkalar Teach'e karşı savaş açacaksa kesinlik var. Böyle bir durum olmasa bile bence Magellan sağ kol üstüdür. Anket açsan King yine kaybedecek.

Amiral demedim bunu diyen @Millennium Wizard 'dır.

Onun dışında meyve kullanım stiline eğer "Logia savunması" dediğimiz şeyi yaparsa ki ben bekliyordum, o şekle bürünebilir dedim. Öyle ki böyle beklentisi olan sadece bende değilim. Bak dediğin gibi olsa dahi yine senin anlattığın stille benim söylediklerimin alakası yok.

Yukselmiyorum sadece senin dediğine katılmadım ve bunu madde madde anlattım.

Neyse sen öyle algılamışsın diyeyim, çünkü alakası yok.
Evet dememişsindir çünkü daha fazlasını diyordun Sengoku’ya had bildirdi diye. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık