Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Alabasta'yı değil MF'yi saydığını söylüyordun. Croco'nun Mihawk'ı durdurduğu panelleri de atıyorsun. Yanlış bir şey dememiş.
Kendinde misin?

1- "Alabastayi saymıyorum" demedim hiçbir zaman. Dediğim serinin dinamiklerinin şimdikinden çok farklı olduğu o zamanlar. Yani serinin şimdi ki yere gelmeyeceği çok net o zamanlardan. Öyle ki işleniş şekli bile farklı. Serinin ilk başta 5 yıl olarak tasarlanacağı bile ortada olan bir durum.

2- Mihawk-Crocodile olayları yine bu konuyla bağımsız olan tartışmalar. Crocodile'ın en son arc'i Marineford ve asıl kabul edilmesi gereken arc bu.

3- Arkadaş benim ağzımdan gibi konuşmuş ki benim yorum yazma stilimin bununla alakası bile yok.

Kendinde misin?

1- "Alabastayi saymıyorum" demedim hiçbir zaman. Dediğim serinin dinamiklerinin şimdikinden çok farklı olduğu o zamanlar. Yani serinin şimdi ki yere gelmeyeceği çok net o zamanlardan. Öyle ki işleniş şekli bile farklı. Serinin ilk başta 5 yıl olarak tasarlanacağı bile ortada olan bir durum.

2- Mihawk-Crocodile olayları yine bu konuyla bağımsız olan tartışmalar. Crocodile'ın en son arc'i Marineford ve asıl kabul edilmesi gereken arc bu.

3- Arkadaş benim ağzımdan gibi konuşmuş ki benim yorum yazma stilimin bununla alakası bile yok.
Reis croco = amiral demiştin. Buda bi nevi aynı anlama geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık