Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
3 sağ kol+ seviyesi adam ve sağ kol seviyesine yeni girmiş Sanji. Ki ben hiçbir sağ kolu alacağını da düşünmüyorum. Sanji cidden zayıf kalıyor. 2 Zoro alırdı Law ve kid'i.

Kid ve Lawcilar Sanjiyi çok küçümsüyor ya Nerede bu Sanjiciler? Ne olcak bu Sanjinin halı.Yoksa haklılar mı?:eek:

3 sağ kol+ seviyesi adam ve sağ kol seviyesine yeni girmiş Sanji. Ki ben hiçbir sağ kolu alacağını da düşünmüyorum. Sanji cidden zayıf kalıyor. 2 Zoro alırdı Law ve kid'i.
Sanji, Kingle beraber en zayıf sağ kol potasında :)

Kid, Law ve Zoro sağ kol üstü. Seninle aynı fikirdeyiz başımıza taş yağacak

Fiziksel hasarları almama görünmez olma yüksek hız ileri seviye iyileşme ve müthiş tekmeler zayıf kalıyor anlıyorum.
Sanji vs vergo-law vs vergo sanji vs dof-law vs dof bi aç oku tekrar sorularının cevapları orada zaten. Zoro sanji gelişti de law-kid ne halde ? Tam anlamıyla yendiler diyemesek de o hale getirdikleri gayet sağlık bir yonkou ki en özel vücuda sahip. Room u hala hafife alıyorsunuz zoro-sanji nin haki yi bm-kaido ile kıyaslıyorsunuz :D

King ve Queen, Marco ve Jozu ile denk karakterler aynısı WB ve BM için geçerli değil.
Yaşlı Wbde İmparatorlarla denk neden olmasın ? Kaido, Bm'yle denk Şuanki Kaido yaşlı Wbyle kafa kafaya çarpışamaz mı ? Çarpışır. Kid ve Lawı küçümsemek için Bm gömülüyor ama o üç günlük dövüş bile her şeyin kanıtı Kaido en güçlü İmparator olsa bile Bmyle uzun uzadıya kapışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık