Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Zoro ve Sanji'nin kendilerine yakın seviyelerdeki elemanlara karşı beraber dövüşüp kaybetme ihtimali yok. İfrit tekmesi Big Mom'ın vasıfsız yumruklarına benzemez. Law'un hayatı film şeridi gibi gözlerinin önünden geçer...

Sayenizde iyi güldüm ya alksdjalsdjas

He ne diyorsun @Alpamis şimdi sen objektif adamsın :hhh:
O öyle düşünüyorsa harbiden öyle düşünüyordur. Objektifliği gözümde bozulmadı.:D Saygı duyarım görüşüne.:D

Sen öyle düşünemezsin.:D Senin gözünde Luffy şu an 2-3 tane vurur Zoro'ya. Ama bunu yazacak yürek yok sende. O yüzden sen objektif değilsin.:D Mesajına saygı duyarım ama objektif demem.:D

Konunun sorduğu soru şu aslında :) Marco ve Jozu'ya orta zorluk atmak mı daha büyük başarı yoksa iki kişi yaşlı (hasta olmayan) Wb'ye yüksek zorluk verip kaybetmek mi ?

O öyle düşünüyorsa harbiden öyle düşünüyordur. Objektifliği gözümde bozulmadı.:D Saygı duyarım görüşüne.:D

Sen öyle düşünemezsin.:D Senin gözünde Luffy şu an 2-3 tane vurur Zoro'ya. Ama bunu yazacak yürek yok sende. O yüzden sen objektif değilsin.:D Mesajına saygı duyarım ama objektif demem.:D
Zoro, lütfüne tek atar :ehe:

Çok net alır hem de Luffy. Sanji, Yk2yi uçuşa geçirecek güce ulaşmışta ne olmuş ? Luffy onu ta Dressrosa'da yapabiliyordu.

Komutanları pinpon topuna çeviren Gear4 Kaido'yu anca uykusundan uyandırıyor, Bmde kokayla çok rahat karşılıyordu.

Luffy, Kaido'yla denk dövüşüyor alo ? 3 Hakisi ileri seviye alo ? Zoro, gibi kılıç beni öldürecek, kolum inceldi gibi zafiyetleri de yok. Luffy, Zoro ve Sanji'yi çatır çatır yer
Luffy'nin 10 dakka gidiyim geliyom hacı deyip kucaktan kucağa dolaştığı günleri çabuk unuttun herhalde.

Sanji'nin güncel saldırı gücü Dressrosa Luffy'nin üzerinde. Zira Luffy durumu Queen'den kötü olan Flamingo'yu Sanji'nin Queen'i düşürdüğünden daha fazla darbe sayısıyla düşürdü. İkimiz de biliyoruz ki Dof da Luffy de sağlam olsa Dressrosa Luffy Dof'u G4 süresi nedeniyle yine düşüremeyecek ve Dof dayak yiye yiye de olsa yine ayakta kalıp kazanacak olan taraf olacaktı. Yani şu an savunduğun şey Dof'u tek başına devirememiş bir Luffy ve rakibini bir tekme kombosuyla devirmiş Sanji. Üzgünüm dostum Sanji>Dressrosa Luffy. Ki bu kıyası sadece saldırı gücü üzerinden yaptık. Sanji'nin diğer özelliklerini sayarsak bu denklemi daha farklı da değerlendirebiliriz.

Fiziksel hasarları almama görünmez olma yüksek hız ileri seviye iyileşme ve müthiş tekmeler zayıf kalıyor anlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık