Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Çok net alır hem de Luffy. Sanji, Yk2yi uçuşa geçirecek güce ulaşmışta ne olmuş ? Luffy onu ta Dressrosa'da yapabiliyordu.

Komutanları pinpon topuna çeviren Gear4 Kaido'yu anca uykusundan uyandırıyor, Bmde kokayla çok rahat karşılıyordu.

Luffy, Kaido'yla denk dövüşüyor alo ? 3 Hakisi ileri seviye alo ? Zoro, gibi kılıç beni öldürecek, kolum inceldi gibi zafiyetleri de yok. Luffy, Zoro ve Sanji'yi çatır çatır yer
Kanadı kesildi diye yenilebilecek bir adam olan King'i yendi diye çok seviniyorlar.:(

Ulan kanat bu. Bazıları kendi koparıyor (bkz Enel).

@killz0ne

Hacı adam Kaido ile denk çarpışıyor yukarıda. Aldıkları power uplar Luffy karşısında çok bir anlam ifade etmiyor.

Görende zoro sanji şimdiye kadar hep meyvesiz adamlarla savaştı argümanlara bak 2 meyveli karakterle 2 meyvesiz karaktermiş ahahabshdhdjjfk

Ya bir şey soracağım bu kid kolunu kestirip gelmemişmiydi? Nasıl kılıç ustalarının antisi oluyor bu adam? Kim daha güçlü demiyorum sadece soruyorum. Sanki elinde metal silah olan kim varsa kid bunları yener diye düşünenler var. Bu adam kolunu nasıl kaybetti?
Anlatıya göre Kid'in Shanksla dövüşü ilk olay.

Yani zaman çizelgesindeki yaşadığı ilk olay o zamanlar uyanışa sahip miydi ? Belirsiz N, S kutupları yapabiliyor iki tarafa S verse daha sittin sene o iki şey birbirine dokunamaz.

Kid ilk Kızıl Saç Korsanlarına kolunu veriyor.

Komutan yaralayıp, Tüm Kek adasından elde etmek istediği bir şeyi çalıp kaçıyor.

Sonra Kızıl Saçlara tekrar dalmak için ittifak kuruyor, Gökyüzünden Kaido düşüyor.

Apoo ihanet ediyor, Hawkins en iyi olasılığı kullanıyor yani Kaidoya yanlıyor. Killer ve Kid birlikte Kaido'yla dövüşüyor.

Luffy bence gözünü karartsa tüm faydayı aynı anda bile alabilir.
Ama normal şartlarda Zoro ve sanji ikilisi sanki daha avantajlı olur.
Konuya gelince kid ve law orta zorlukta alır

Ayrım çok basit aslında..

Kid, Law ve Zoro, İmparatora zarar verecek kalibreye ulaştı.

Sanji, komutanları uçuşa çıkaracak güce çıktı, ama İmparatorlara zarar verecek gücü yok.

Zoro ve Sanji dövüşten sonra bayıldılar, Zoro dövüş içerisinde Enma kolunu inceltti, beni öldürecek dedi gücüne hakim değil.

Bu şartlarda İmparatora karşı handikaplı dövüşüp anca dövüş sonunda yere yığılan Kid ve dövüşü ayakta tamamlayan Law, bizim ikiliyi net yer.

@Densetsu no Samurai Sanji övüyor, savunuyor gözlerim doldu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık