Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
Sanji, Kingle beraber en zayıf sağ kol potasında :)

Kid, Law ve Zoro sağ kol üstü. Seninle aynı fikirdeyiz başımıza taş yağacak
Bana göre Marco'dan sonra geliyor Sanji en zayıf sağ kol olur olursa. Zoro Yamato Law Kid sağ kol üstü soldan sağa güç sıralaması olarak bence. Fuji'den hemen sonra geliyorlar.

Bana göre Marco'dan sonra geliyor Sanji en zayıf sağ kol olur olursa. Zoro Yamato Law Kid sağ kol üstü soldan sağa güç sıralaması olarak bence. Fuji'den hemen sonra geliyorlar.
Yamato > Kid = Law > Zoro > Sağ Kollar ve Sanji (Zoro Enma'yı kullanırken kılıç beni öldürecek, kolunu inceltme gibi handikapları olmasa gayet Kid ve Law kadar güçlü ama bu handikapla ikisinin arkasına yazıyorum.)

Kanadı kesildi diye yenilebilecek bir adam olan King'i yendi diye çok seviniyorlar.:(

Ulan kanat bu. Bazıları kendi koparıyor (bkz Enel).

@killz0ne

Hacı adam Kaido ile denk çarpışıyor yukarıda. Aldıkları power uplar Luffy karşısında çok bir anlam ifade etmiyor.
bu adamlar kıl payıda kazanmadılar ki.yok ettiler rakiplerini.

Kanadı kesildi diye yenilen King var. Marco kanadı kesildi üstüne Queen ve King ile dövüşmeye devam ediyor.:D
Yaşlı Wbde İmparatorlarla denk neden olmasın ? Kaido, Bm'yle denk Şuanki Kaido yaşlı Wbyle kafa kafaya çarpışamaz mı ? Çarpışır. Kid ve Lawı küçümsemek için Bm gömülüyor ama o üç günlük dövüş bile her şeyin kanıtı Kaido en güçlü İmparator olsa bile Bmyle uzun uzadıya kapışır.
Zoro'nun karşısından King'i çıkar Marco'yu koy. Üç aşağı beş yukarı aynı şekilde yenerdi.

Kid ve Law'ın karşısına yaşlı WB'yi koy. Bunları yener sonra da çatıya çıkar Kaido ile kapışırdı.

Bu arada Kaido ile BM de denk değil. BM'ye şov yapan Law'ı Kaido bire bir kalınca anında ekarte etti. Off panel üç beş gün dövüştü hikayelerine inanan kaldı mı?

Denemesi bedava. Zoro vs Marco açın bakın. Law ve Kid vs Kaido ya da WB açın bakın.

Üzgünüm ama Zoro ve Sanji kazanamaz.Sanji zaten iyice cyborg oldu Kid onu mıknatıs manyağı yapar.Karşı tarafın yetenek seti çok sıkıntılı.Bu ikisi kaptanlarına daha yakın profil çiziyorlar en azından donanım olarak.

bu adamlar kıl payıda kazanmadılar ki.yok ettiler rakiplerini.
Queen, bir kaç kere kendi güçlü atağını vurdu kendine. Sonda fare ararken yenildi. Sanji ondan sonra bayıldı.

Zoro, King'in ataklarından çok kolay sıyrıldı. Oda, Enma araya girdiği sırada bile adam akıllı hasar aldırmadı Zoro'ya. Sonda kabak gibi izliyor. Zoro yeniyor ama o da bayılıp düşüyor. Bunlardan güçlü desen bile çok daha güçlüdür diyemem. Yetenekleri gelişmeye açık. Ama şu an ikisi de çok ham bu konuda. Zoro ile Sanji'yi toplasan bir Kaido etmez. Luffy Kaido ile denk dövüşüyor hocam.

Queen, bir kaç kere kendi güçlü atağını vurdu kendine. Sonda fare ararken yenildi. Sanji ondan sonra bayıldı.

Zoro, King'in ataklarından çok kolay sıyrıldı. Oda, Enma araya girdiği sırada bile adam akıllı hasar aldırmadı Zoro'ya. Sonda kabak gibi izliyor. Zoro yeniyor ama o da bayılıp düşüyor. Bunlardan güçlü desen bile çok daha güçlüdür diyemem. Yetenekleri gelişmeye açık. Ama şu an ikisi de çok ham bu konuda. Zoro ile Sanji'yi toplasan bir Kaido etmez. Luffy Kaido ile denk dövüşüyor hocam.
@RedTeroR e havale ediyorum seni.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık