Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

Bakkallarda satılan Yu-Gi-Oh oyun kartlarının içinden filmindeki gibi canavar çıkacağını sanıyordum, çıkmadığını görünce benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu.

Beyblade filminde bilirsiniz topaçlar adeta durmazlar ve komutlarla hareket ederler "saldır!" gibi. Gerçek hayatta da böyle olacağını sanarak Beyblade aldırmıştım, benimkilerin tamamen kafasına göre takıldığını anladığım gün epey üzücüydü. :agla:

Anaokulunda bir arkadaşım Örümcek Adam fanıydı ve kendisinin de ağ atarak uçabildiğini söylemişti. Bende Chopper ve Luffy gibi inanmıştım, hatta evde babama da inandırmaya çalışmıştım. Aynı çocuk 3 ay sonra balkondan atlayıp kolunu kırmıştı.
Pokemon fatih mi o bahsettiğin??

Edit: Oha 7 yıl önceki mesaja alıntı yaptım.

2. Sınıftayken hoca 3 ile 5'in farkını yazınız temalı problem yazdırmıştı.

Neyse farkı derken çıkarma işlemi kast edilen ama ben o sınıfa yeni gelmiştim biz çıkarma işlemini öyle öğrenmedik.

Sonuç:

3 ile 5 sayısının arasındaki farka dair paragraf... 3 kıvrımlıdır 5 şöyledir falan.

Kitaplarda "2 ordu çarpıştı" şeklinde okuduğumda atlılar üstünde giden iki ordunun askerlerinin birbirine çarptığını düşünürdüm.

2 yaşındayken balıkların aslında suda yaşamadığı, ama banyo yapmak için suya girdiğine dair bir teori ortaya atmışım.

2. Sınıftayken hoca 3 ile 5'in farkını yazınız temalı problem yazdırmıştı.

Neyse farkı derken çıkarma işlemi kast edilen ama ben o sınıfa yeni gelmiştim biz çıkarma işlemini öyle öğrenmedik.

Sonuç:

3 ile 5 sayısının arasındaki farka dair paragraf... 3 kıvrımlıdır 5 şöyledir falan.

Kitaplarda "2 ordu çarpıştı" şeklinde okuduğumda atlılar üstünde giden iki ordunun askerlerinin birbirine çarptığını düşünürdüm.

2 yaşındayken balıkların aslında suda yaşamadığı, ama banyo yapmak için suya girdiğine dair bir teori ortaya atmışım.
Darwin: Am I joke to you?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık