Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

lisedeyken geleceğin benim için çok eğlenceli olacağını sanıyordum. Üniversite hayatımın özellikle çok eğlenceli olacağını. Klasik hayaller işte, aşık olacak, yurt dışına gidecek ve müthiş eğlenecektim.

Sadece aşık oldum. Bu da yeterince güzel bir histi. Ama 2.5 yıl online eğitim ve güncel döviz kurlarıyla diğerleri biraz yalan oldu.
2019-2020 arası üniversiteye girenlere üzülüyorum.Daha sonrasında girenler online eğitimi maksimum bu dönem deneyimleyecek ama dediğim dönemdekiler 2.5 yıl online eğitim üstüne bir de ülkede döviz kurunun ciddi anlamda yükseldiği bir dönemde üniversite ortamında bulundukları için herkesin hayalini kurduğunu üniversite hayatını yaşayamamaları üzücü.

2019-2020 arası üniversiteye girenlere üzülüyorum.Daha sonrasında girenler online eğitimi maksimum bu dönem deneyimleyecek ama dediğim dönemdekiler 2.5 yıl online eğitim üstüne bir de ülkede döviz kurunun ciddi anlamda yükseldiği bir dönemde üniversite ortamında bulundukları için herkesin hayalini kurduğunu üniversite hayatını yaşayamamaları üzücü.
Kesinlikle bu dönemler ikinci bir üniversite hayatını hak ediyor.

3 ayda mezun olduydum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık