Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

Arkadaslar kucuklugumuzde ya da yakin zamanda yanlis bildigimiz seyleri yazalim. Bir tv programinda gormustum forumda da olsun istedim. Ilk saniyordum ki de benden olsun.

Saniyordum ki; Biz araba ile falan giderken Ay bizi takip ediyor.

Not: Hic konu acmayinca ne yazacagini da bilmiyor insan :)

Sanıyordumki Amerika bizim canımız ciğerimiz müttefiğimiz
Bir tarih kitabını okurken çarpışma yaşandı dediği zaman atlılar çarpıştılar yani alla alla diyordum(ne cahilmişim arkadaş:/)

Kreşte Öğlen uyuduğumuz zaman kreşteyken,öğlen uykusu olduğunu anlamayıp gece oldu zannediyord,iki gün kreşte bir gün evde kalıdığımı sanıyordum.

Sanıyordumki,her sene ayrı okulda okuyoruz(anaokulunu ayrı,1. sınıfı ayrı yerde okuyunca böyle zannetmiştim).

Daha aklıma bir şey gelmedi,gelirse yazarım.

Çocukken daha soğan cücüğüyken, herkes benim gibi 2 katlı evin çatısından atlasa bişey olmaz sanıyordum ama oluyormuş. Arkadaşım da heves edip atlamıştı da bir ayağı kırıldı diğeri de bilekten çatlamıştı. Meğer düşme tekniklerine yatkınlığım varmış.

Bakkallarda satılan Yu-Gi-Oh oyun kartlarının içinden filmindeki gibi canavar çıkacağını sanıyordum, çıkmadığını görünce benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu.

Beyblade filminde bilirsiniz topaçlar adeta durmazlar ve komutlarla hareket ederler "saldır!" gibi. Gerçek hayatta da böyle olacağını sanarak Beyblade aldırmıştım, benimkilerin tamamen kafasına göre takıldığını anladığım gün epey üzücüydü. :agla:

Anaokulunda bir arkadaşım Örümcek Adam fanıydı ve kendisinin de ağ atarak uçabildiğini söylemişti. Bende Chopper ve Luffy gibi inanmıştım, hatta evde babama da inandırmaya çalışmıştım. Aynı çocuk 3 ay sonra balkondan atlayıp kolunu kırmıştı.

Bakkallarda satılan Yu-Gi-Oh oyun kartlarının içinden filmindeki gibi canavar çıkacağını sanıyordum, çıkmadığını görünce benim için büyük hayal kırıklığı olmuştu.

Beyblade filminde bilirsiniz topaçlar adeta durmazlar ve komutlarla hareket ederler "saldır!" gibi. Gerçek hayatta da böyle olacağını sanarak Beyblade aldırmıştım, benimkilerin tamamen kafasına göre takıldığını anladığım gün epey üzücüydü. :agla:

Anaokulunda bir arkadaşım Örümcek Adam fanıydı ve kendisinin de ağ atarak uçabildiğini söylemişti. Bende Chopper ve Luffy gibi inanmıştım, hatta evde babama da inandırmaya çalışmıştım. Aynı çocuk 3 ay sonra balkondan atlayıp kolunu kırmıştı.
İroni yapıyorsundur umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık