Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

Casillasi Türk adinida ilker sanıyordum kakayi İtalyan sanıyordum davidsi ronaldinhonun kardeşi sanıyordum.

ilkokul 3. sınıfta deney yapacaktık öğretmen evinde gaz yağı olan varmı dedi. Bende direk atladım bizde var diye ama hoca gaz deyince ben yağ kısmına pek odaklanamamışım galiba ki ben getireyim dedim hemen sınıftan koşarak eve gittim(köy okuluydu) anneme hoca 1 kavanoz gaz istiyor diyince nasıl gidecek o dedi bende sen anlamazsın dedim. annemin şaşkın bakışları arasında ocağı açtım ve çıkan gazı kavonozo doldurup hemen kapağını kapattım. Yine koşarak sınıfa koştum buyrun öğretmenim gazı getirdim dedim. Allahtan fazla alay etmedi. İşin garibi sınıfın en zekisi hatta okulun en zekisi olarak adlandırılırdım ;D

Allah eliyle yağdırıyor sanıyordum karıda buzluktan alıyordu heralde diyordum.
yanyana uyuynca cocuk oluyor sanıyordum
trafik canavarını bu sanıyordum

Ayı dünyanın içinde sanıyordum. Ayın içinde de küçük bir ay daha vardı ve onun içinde bir küçük daha. Biz de daha büyük bir dünyanın içinde küçük bir aydık. Dünyaception sanıyordum. :d

Dünyanın üzerinde değil de içinde yaşadığımızı sanıyordum , astronotların falan nasıl uzaya gittiklerine şaşırıyordum :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık