Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanıyordum Ki

Bizim mahallede bir çıkmaz sokak vardı. Orayı dünyanın sonu zannediyordum. Hani oyunlarda daha fazla gidemediğiniz sınırlar olur ya. İşte öyle ondan sonrası yok boşluk zannediyordum.
İşte o çıkmaz sokağın sonundaki noktaya gideceksin. Sonra eline bir yay ve ok alacaksın. O oku atacaksın o noktadan. Eğer bir yere çarparsa, oku alıp aynı işleme devam edeceksin. Yok eğer çarpmazsa, ya sonsuz dek ok gitmektedir, yada gideceği yere ulaşması, senin ömründen daha uzun sürmektedir.

10 kere ard arda Cin Cin cin diye söylersem cinin bana musallat olacağını inanıyordum bi ara.Şu an inanmasam bile hala 10 kere cin demeye cesaret edemiyorum

Ünlü Gulyabani sahnesinde her seferinde çok korkup odama kaçtığım için gerçek sanıyordum.

Ahireti beşinci boyutun aynısı sanıyordum. Orada yapılan yanlışlar gösterildiği için ben ahirette ne yapıcam diye kara kara düşünürdüm. Şu yaptığımı şu görürse bu yaptığımı şu görürse falan :d.

Sanıyordum ki Cennete gidersem ordan bilgisayar oyunları oynayabilirim, hatta online olarak dünyada ki insanlarla belirli kurallara uyarak ( Cennete olduğumu söylemeden vs.) oynamayı isteyecektim. Ne de olsa cennette istediğimiz her şey oluyor mantığından yola çıkarak. Ah küçük ben.
Ahahahah bu da ben. Senle duo gireriz kanks.

Bizim mahallede bir çıkmaz sokak vardı. Orayı dünyanın sonu zannediyordum. Hani oyunlarda daha fazla gidemediğiniz sınırlar olur ya. İşte öyle ondan sonrası yok boşluk zannediyordum.
Bunun bir benzeri bende var. Arabayla giderken babam burası yolun sonu dedi, arka koltuktan baktım yol inşaatı vardı, o gün onu dünyanın sonu sanmıştım. Tüm insanlık oraya kadardı, ötesi bilinmez diyarlardı ve küçük ben, oraları keşfetmek istemişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık