Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
doktor bu nedir sanki inzibatın tutup zorla getirdiği 20 günlük acemi er dünya hükümeti denince insan biraz daha profesyonel bir oluşum bekliyor. By bur dayı bir de coby nin savas ortasında yazıktır günahtır onlarında çoluğu cocugu var muhabbeti aklıma geldikce güldürür.
Koby orada sadece Korsanları düşünmedi Aslında demek istediği zaten yapacağımı yaptık daha fazla asker ölmesin fazla zayiat vermeyelim gibi bir şeydi ve sonuna kadar haklıydı Bir kere zaten Doğru olmasa Sengoku kabul etmezdi ve Donanma çok asker kaybetti 2 yıllık zaman atlama içerisinde zayiatlarının boşluğunu uluslar arası asker alımı ile doldurmaya çalıştılar ama hala yeterli asker yok yani her şeye yetişemiyorlar. Akainu orada sonuna kadar devam etseydi belki Şuan Başında olacağı bir Donanma bile olmazdı.

Koby orada sadece Korsanları düşünmedi Aslında demek istediği zaten yapacağımı yaptık daha fazla asker ölmesin fazla zayiat vermeyelim gibi bir şeydi ve sonuna kadar haklıydı Bir kere zaten Doğru olmasa Sengoku kabul etmezdi ve Donanma çok asker kaybetti 2 yıllık zaman atlama içerisinde zayiatlarının boşluğunu uluslar arası asker alımı ile doldurmaya çalıştılar ama hala yeterli asker yok yani her şeye yetişemiyorlar. Akainu orada sonuna kadar devam etseydi belki Şuan Başında olacağı bir Donanma bile olmazdı.
Tesekkur ederim beni dusundunu gordum gercekten hizlisinda ama suanda kendim yazdim en cokta kendim guldum demeye utaniyorum.

Açıkcası kobynin ateşkes çağrısı ağır saçmalıktı savasın basından beri karsılıklı kayıpları takip edip komutanına durum raporu vermek farklı tecrübesiz bir askerin stresi kaldıramayıp fenalık gecirmesi farklı olay
ama Shanks gelmese açıkcası donanma beyaz sakal artıkları ve karasakal fidesini ekmek arası yapardı . En büyük tehtid beyaz sakal ölmüş 3 amiral sapasağlam savas lordları desteğe devam ediyor korsanlar savasmaktan ziyade topuklama modundalar Sengoku ve garp teach in gelmesiyle savasa dahil olmus hükümet tarafı tarihi bir zaferi elinden kaçırdı.

Cidden bu konu tartışılıyor mu?

Adam amiral, filo amirali daha ne olsun arkadaşım. Yani forumda amiral seviyesi diye bir şey var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık