Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
Öyle yapılmış herhalde zaten orjinal olmayan çeviride. Orjinal çeviride ve japoncasında onlarca dakika kastı varmış.
Onlar bazen hiç belli olmuyor resmi çeviri diye çok güvenme.Bir tane çevirmen vardı resmi çeviriden doğru çeviriyordu.Neydi nicki unuttum Mihawk kutucuklarında falan kavga gürültü çıkmıştı hatta geçmiş tartışmalarda.Yani doğru zannedersin resmi diye aslı başka da çıkabilir.

Amiral dedik la adama, sağ kol deseydik överdik, amiral dediğin öyle 20 dakikalık olacaksa ohuu...
Bitik bir haldeydi. Momo iki kere belirtti. Ragnarok gibi bir saldırı öncesinde 6 tane net darbe yedi. Ragnaroku doğrudan yedi. Kaido'dan gördüğümüz net en güçlü saldırı idi şimdiye kadar.

Öncesinde b.hakisini bitirmiş ayrıca. Ondan sonra kalkti en az 20 dakika denk savasti. Kaido uzun zamandır böyle olmamıştı diyor. Bu adam iki üç gün önce Big Mom ile bir gün savaştı.

Bitik bir haldeydi. Momo iki kere belirtti. Ragnarok gibi bir saldırı öncesinde 6 tane net darbe yedi. Ragnaroku doğrudan yedi. Kaido'dan gördüğümüz net en güçlü saldırı idi şimdiye kadar.

Öncesinde b.hakisini bitirmiş ayrıca. Ondan sonra kalkti en az 20 dakika denk savasti. Kaido uzun zamandır böyle olmamıştı diyor. Bu adam iki üç gün önce Big Mom ile bir gün savaştı.
Bitikse Kaido dövdü, yani bir şey ifade etmiyor dediğin. Bitmesin.

Büyük güçlendirme geldi Kral hakinin üst düzey versiyonu bana göre meyve ve silah muhabbetini bitirdi zaten de katılmayana saygı duyarım, göreceğiz neler yapabildiğini. Sakazuki olayı ise tamamen sallama şimdiye kadar kan kusan WB'ye ve Luffy'e saldırırken araya giren Ace var. Temiz vuruşu bile yok adamın, WB'ye hasarı erler de çıkıyor olay devirmekti onu, deviremedi zaten.

Bitikse Kaido dövdü, yani bir şey ifade etmiyor dediğin. Bitmesin.

Büyük güçlendirme geldi Kral hakinin üst düzey versiyonu bana göre meyve ve silah muhabbetini bitirdi zaten de katılmayana saygı duyarım, göreceğiz neler yapabildiğini. Sakazuki olayı ise tamamen sallama şimdiye kadar kan kusan WB'ye ve Luffy'e saldırırken araya giren Ace var. Temiz vuruşu bile yok adamın, WB'ye hasarı erler de çıkıyor olay devirmekti onu, deviremedi zaten.
İyi de biz oraya çıktığından beri o seviyede demiyoruz şu an. Sen de h.haki olayından sonra Amiral seviyesine çıktı dedin. Ama o noktaya kadar baya hırpalandı Momo bunu net belirtti.

Durumu baya kötü iken h.haki ile normal haliyle o kadar süre denk dövüşmesi büyük olay.

Zoro bir saniye balyoz durdurdu şeklinde övüyonuz. Ki balyoz da durdurmadı yani.:D

Normal şartlarda Akainu'ya filo amirali rütbesine istinaden amiral üstü bir güç seviyesi tayin edersek bunu Aokiji için de söylememiz gerekir. Buna ek olarak ben Fujitora'yı da geleceğin filo amirali olarak gördüğüm için Akainu'ya amiral üstü dediğim taktirde 2 amirale daha amiral üstü güce sahip demem gerek gibi bir durum var ortada. Buna ek olarak rütbe=güç demek değildir aslında ama Oda'nın kokuşmuş beyninin içindeki şeyin bu olduğundan ciddi anlamda şüpheleniyorum. Bu rütbeye gelmiş birini ister istemez amiral üstü bir güçle karşımıza çıkarma düşüncesi olacak bu adamın. O yüzden amiral-yonkou arasında yonkouya yakın bir güçle karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

İyi de biz oraya çıktığından beri o seviyede demiyoruz şu an. Sen de h.haki olayından sonra Amiral seviyesine çıktı dedin. Ama o noktaya kadar baya hırpalandı Momo bunu net belirtti.

Durumu baya kötü iken h.haki ile normal haliyle o kadar süre denk dövüşmesi büyük olay.

Zoro bir saniye balyoz durdurdu şeklinde övüyonuz. Ki balyoz da durdurmadı yani.:D
Zoro rahat döver Lütfünü hiç o konuya girme, güzel güçlenme aldı tadını çıkar ;)

Konu Sakazuki konusu, bence yonkou komutanı eder işte :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık