Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
Sen doğru değilmiş gibi patladın da nereden bileyim. Başkası söylemiş ilk diyorsun anladım ama dediğim gibi ben Alpa yazınca gördüm ondan onu söyledim. :bilmem:
Olayın ciddiye alınmama sebebi Lütfücülerin Kid ve diğer novaların görünmeyen zamanlardaki dövüşlerini ciddiye almamalarına dayanıyor. Yani biraz çifte standart var xD
Luffy fanlarının çoğu amiralci değil yav. Hatta amiral=yonko diyen bir ben varımdır herhalde. Amiralci olanlar daha çok sanjiciler.
Aşırılıkta diyorum zaten, aynı kişiler demiyorum.

Reis şundan korktuğu için evrakları önden hazırlamış.:oleyo:

Ya yemin ederim 4 yıldır envanterinde, ne zaman böyle tartışma çıksa en gec yarım saat sonra ortaya çıkıyor. Hemen önüme diziyor bu sayfaları. Ben iki saat araştırma yapıyom önüne koyuyom sayfaları. Aradan 5 dk sonra yine envanterdeki diğer sayfaları çıkarıyor hemen. Sonra uğraş bir iki saat daha. :D @Montana

Ya yemin ederim 4 yıldır envanterinde, ne zaman böyle tartışma çıksa en gec yarım saat sonra ortaya çıkıyor. Hemen önüme diziyor bu sayfaları. Ben iki saat araştırma yapıyom önüne koyuyom sayfaları. Aradan 5 dk sonra yine envanterdeki diğer sayfaları çıkarıyor hemen. Sonra uğraş bir iki saat daha. :D @Montana
Kanka gidiyorum eski mesajı bulup kopyala yapıştır yapıyorum sakladığım yok. :hhh:
Olayın ciddiye alınmama sebebi Lütfücülerin Kid ve diğer novaların görünmeyen zamanlardaki dövüşlerini ciddiye almamalarına dayanıyor. Yani biraz çifte standart var xD

O konuda Kid ve Law'a çifte standar yapılmamalı, hatta Kid daha uzun dövüşüyor Law'dan da. Şu an savaş sürüyor olmalı off panel. Ne durumdalar gösterildiğinde haberimiz olur.

Yav wano sonu zoro amiral, zoro>luffy diyen bir fan grubusunuz. Abartı da allah seviyesine ulaştınız. Hala gelmiş amiralciler, lütfücüler abartıyor diyorsun. :s

Yav wano sonu zoro amiral, zoro>luffy diyen bir fan grubusunuz. Abartı da allah seviyesine ulaştınız. Hala gelmiş amiralciler, lütfücüler abartıyor diyorsun. :s
Size abartıyor demek kelimenin karşıladığı anlama uymuyor sizin olayınız başka bir seviyede, başka sözcüklerle tanımlanmalı :ehe:
O konuda Kid ve Law'a çifte standar yapılmamalı, hatta Kid daha uzun dövüşüyor Law'dan da. Şu an savaş sürüyor olmalı off panel. Ne durumdalar gösterildiğinde haberimiz olur.
Ne yazık ki onların geçirdikleri süre önemli değil, yapacak bir şey yok :bilmem:

Kaçıncı bölümse o bölümün yorumlarında süreden bahsedildi, çok net hatırlıyorum bir kaç düzine dakika falan gibi bir söz geçtiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık