Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
WB'nin rage geçirip yerden yere vurup, adayı 2ye bölecek güçte bir saldırıyı direkt savunmasız yediği sahneden sonra gayet dinç bir şekilde savaşa devam ettiğini gördükten sonra tanrı seviyesinde filandır benim için sakazuki.

FB tartışan Timsah'tan farkın yok. Yine atayım sen gördüğünü inkar edeceksin de bari başkaları doğrusunu bilsin gelip tartışmayı okursa.

Bölüm 578'den ilk karşılaşma.

578'den devam, savaş tarafları yorumları yapılırken "şu tarafta da Akainu ve WB komutanları var" deniyor.
Bölüm 579'da ise Akainu ile tümenlerin arasında hala savaş sürüyor. Marco bayağı zor durumda çizilmiş. Daha sonra da tüm denizciler WB ve Teach korsanlarını engelleyin denince denizci erleri çıkıp saldırıya geçiyor.
İşte denizci erlerinin katılması bu noktadan sonra oluyor, onlar da Akainu'nun arkasında destekler vaziyette daha çok, komutanlara dalan yok.
Savaşta tabiri caizse denizciler, komutan tarafını ağır eziyor ki o sırada Coby gelip müdahale ediyor en son.

Bunlar zaten söylediklerini yeterince çürütüyor, bu da son olarak Akinu vs Tümenlerin olduğu bölüm, görüldüğü gibi daha piyasada denizci falan yok. Onlar sonradan dahil oluyor. Arkası boş. Buraya kadar da bir sürü korsan ve okamayı katledip geliyor tek başına.
Ya bak yemin ederim bunları kaydetmişsin, hemen önüme hızlıca atıyorsun. Ben 2 saat araştırma yapıyorum olmuyor böyle. İlk sahneyle Coby'nin araya girmesi arasında sadece 4-5 sayfa var.

Birde Çerçeceye aldığın şeyler aşırı saçma. İlk sayfanın sonunda kare içine aldığın bölüm ne alaka. O kare sadece savaşın devam ettiğini söylüyor. Ve Law gelidğinde savaş başladı 3 sn anca olmuş.

Sana 2-3 defa gösterdim, Aka ile komutanlar arası savaş max 30 sn sürmüyor bile. 30 sn lik savaş için bana şey yapma.

Ayrıca 2. attığın sayfandan Aka'nın savaştığı anlamını bir sen birde timsah çıkarır sanırım.

Ya bak yemin ederim bunları kaydetmişsin, hemen önüme hızlıca atıyorsun. Ben 2 saat araştırma yapıyorum olmuyor böyle. İlk sahneyle Coby'nin araya girmesi arasında sadece 4-5 sayfa var.

Birde Çerçeceye aldığın şeyler aşırı saçma. İlk sayfanın sonunda kare içine aldığın bölüm ne alaka. O kare sadece savaşın devam ettiğini söylüyor. Ve Law gelidğinde savaş başladı 3 sn anca olmuş.

Sana 2-3 defa gösterdim, Aka ile komutanlar arası savaş max 30 sn sürmüyor bile. 30 sn lik savaş için bana şey yapma.

Ayrıca 2. attığın sayfandan Aka'nın savaştığı anlamını bir sen birde timsah çıkarır sanırım.
Tüm dövüşler gösterilmiyor OP'de off panel mantığı denen bir şey var. Sen denizciler vardı diyorsun ben sadece denizcilerin savaştan bir bölüm sonra meydana çıkmasını kanıtladım. Süreyle ilgili bir şey söylemedim.

Tüm dövüşler gösterilmiyor OP'de off panel mantığı denen bir şey var. Sen denizciler vardı diyorsun ben sadece denizcilerin savaştan bir bölüm sonra meydana çıkmasını kanıtladım. Süreyle ilgili bir şey söylemedim.
Bende savaş olmadı demiyorum zaten. 30 sn yoktur, araya hemen Coby giriyor zaten. Denizcilere başladıktan 10 sn sonra gelsin ortama. Senimi kırıcam. :D

Önüne çıkan Koby'i vaktini çaldı diye öldürmeye tereddüt bile etmeyen yonko seviyesi Akainu, savaşı durdurmaya gelen Shanks'a saldırmayı denemiyor bile ne hikmetse.

14 komutana filan daldığı yok. Yılların uydurması, zamanında çok gösterdim arkasından denizcilerin yarısının geldiğini. Hatta ilk Kuzan saldırıyor komutanlara. Komutanlar ve Aka arasında savaş da olmuyor. Marco ve Aka konuşmasının olduğu sahneden, Coby'nin araya girene kadar zaman max 15-20 sn. O ara bilmem 9. nedir
taşak
çeneli bir komutan teklemiş sadece o kadar.

Teach dediğiniz adam hedefine giderken herşey mübah diyen bir adam, kaçma, gurur, şereg gibi şeyler umrunda değil. Gerekmediğinde 0 risk alan adam. 30 küsür yıl doğru anı beklemiş. Hiçbir ganimet olmayan ortamda gidip Aka ile savaşmaz.

Ayrıca hiçbir Yonko tayfası tek başına kaptanını alamaz. Belki Shanks hiç görmedik.
Sen wb dan korktu diyorsun. Ben de 14 komutan a dalmaktan korkmadı, ölü wb dan mı korkacak dedim.
Ayrıca bu adam aynı anda vista ve Marco ile vs atmadı mı? Onu da mı inkar edeceksin?

En güçlü denizciyi, geleceğin filo amiralini aradan çıkarmak ganimet degil mi? Ayrıca kendisi bile hazır değilim diyor. Senin ganimet vs lafların kendi yorumun. Adamın baya baya façası yetmiyor işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık