Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
Bence çok büyük değildir 4 5 yaş vardır varsa. Zaten büyük isimlerin sağ kolları hep kendine yakın yaşta ya da kendisinden büyük. Beckman Shanks'dan büyük, Roger ile Ray akran belki Ray büyüktür, Zoro yine 2 3 yaş olsa da büyük. WB'de yok bi bu durum.
Harbi güzel tespit. :) Rocks değişik bir şeymiş o zaman.

Ölü wb dan güçlü olan(totalde) 14 komutan a dalıyor bu adam. Teach meyveyi alsın diye çukura düşürttüğü bariz.
Ki daha teach olayı da var. O kadar güçlü adamı ve 2 meyvesi varken topuklayan teach...
14 komutana filan daldığı yok. Yılların uydurması, zamanında çok gösterdim arkasından denizcilerin yarısının geldiğini. Hatta ilk Kuzan saldırıyor komutanlara. Komutanlar ve Aka arasında savaş da olmuyor. Marco ve Aka konuşmasının olduğu sahneden, Coby'nin araya girene kadar zaman max 15-20 sn. O ara bilmem 9. nedir
taşak
çeneli bir komutan teklemiş sadece o kadar.

Teach dediğiniz adam hedefine giderken herşey mübah diyen bir adam, kaçma, gurur, şereg gibi şeyler umrunda değil. Gerekmediğinde 0 risk alan adam. 30 küsür yıl doğru anı beklemiş. Hiçbir ganimet olmayan ortamda gidip Aka ile savaşmaz.

Ayrıca hiçbir Yonko tayfası tek başına kaptanını alamaz. Belki Shanks hiç görmedik.

14 komutana filan daldığı yok. Yılların uydurması, zamanında çok gösterdim arkasından denizcilerin yarısının geldiğini. Hatta ilk Kuzan saldırıyor komutanlara. Komutanlar ve Aka arasında savaş da olmuyor. Marco ve Aka konuşmasının olduğu sahneden, Coby'nin araya girene kadar zaman max 15-20 sn. O ara bilmem 9. nedir
taşak

Teach dediğiniz adam hedefine giderken herşey mübah diyen bir adam, kaçma, gurur, şereg gibi şeyler umrunda değil. Gerekmediğinde 0 risk alan adam. 30 küsür yıl doğru anı beklemiş. Hiçbir ganimet olmayan ortamda gidip Aka ile savaşmaz.

Ayrıca hiçbir Yonko tayfası tek başına kaptanını alamaz. Belki Shanks hiç görmedik.
Oğlum şu olayı sana yüz kere manga sayfasıyla gösterdim hala mı sağda solda uyduruyon la. :(

taşak

Yalan söyleme kesinlikle tek başınaydı, HQ'nün ortasında tek başına bir Amiral bütün komutanlarla dövüştü kimse karışmadı yalan söylüyorsun, YALAAAAAN :of:

Asıl ben sana gösterdim. Sen hehee yapıp gittin.
FB tartışan Timsah'tan farkın yok. Yine atayım sen gördüğünü inkar edeceksin de bari başkaları doğrusunu bilsin gelip tartışmayı okursa.

Bölüm 578'den ilk karşılaşma.

578'den devam, savaş tarafları yorumları yapılırken "şu tarafta da Akainu ve WB komutanları var" deniyor.
Bölüm 579'da ise Akainu ile tümenlerin arasında hala savaş sürüyor. Marco bayağı zor durumda çizilmiş. Daha sonra da tüm denizciler WB ve Teach korsanlarını engelleyin denince denizci erleri çıkıp saldırıya geçiyor.
İşte denizci erlerinin katılması bu noktadan sonra oluyor, onlar da Akainu'nun arkasında destekler vaziyette daha çok, komutanlara dalan yok.
Savaşta tabiri caizse denizciler, komutan tarafını ağır eziyor ki o sırada Coby gelip müdahale ediyor en son.

Bunlar zaten söylediklerini yeterince çürütüyor, bu da son olarak Akinu vs Tümenlerin olduğu bölüm, görüldüğü gibi daha piyasada denizci falan yok. Onlar sonradan dahil oluyor. Arkası boş. Buraya kadar da bir sürü korsan ve okamayı katledip geliyor tek başına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık