Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Yahu adam ikisini öldürmeyi kafasına koymuş. Kime saldırdığının önemi mi var? Sanki Luffy'ye saldırdıktan sonra Ace'i bırakacaktı :D
Diyorum ki adam Dragon'un oğlu diye özel takık Luffy'e. Peşinden ayrılmadı diyorsun sayfa atıyorum, ben de biliyorum Ace'i salmayacağını ama Ace varken çaylağın tekine saldırmasının nedeni Dragon.

Diyorum ki adam Dragon'un oğlu diye özel takık Luffy'e. Peşinden ayrılmadı diyorsun sayfa atıyorum, ben de biliyorum Ace'i salmayacağını ama Ace varken çaylağın tekine saldırmasının nedeni Dragon.
Reis Luffy ile Ace'e saldırmıyor o sahnede. Dragon ile Roger'a saldırıyor adeta.
İkinize de yazayım.

İhtimal babaları gibi tehlikeli olacaklarını sezmiş ama benim karşı çıktığım şey sırf babadan dolayı tehlikeli olarak görüldüklerinin sanılması. Ama karakterlerin bir sürü icraatı var bunlar da göz önünde bulundurulmalı. Yani Luffy'nin icraatlarının da önemi var. 17 yaşında hükümet binası basan kaç karakter var ki? Benim peşime düşecek hâli yok ya Akainu'nun.

Babalardan biri velet yolladı Reverie'ye, Sakazuki şamarlamak yerine. ;)
O fikir adamı ve fikirlere kurşun işlemez taam mı!!!
Şaka bir yana Dragon'un vasıfsız, hayırsız, tatlı su solcusu, ne idüğü belirsiz bir adam olması güçlü olduğu ve Saka'yı şamarladığı gerçeğini değiştirmiyor.

Akainnu Luffydeki potansiyeli en erken fark eden insanlardan biri.Luffy Marineford'a indiği andan itibaren Akainu bir şey yapılması gerektiğini fark etti ve onu WB kadar büyük bir tehdit olarak gördü.Sonuç da ortada.
+1 Tam olarak bundan bahsediyorum bende. "Lan bu da ileri de hayvanat gibi bir şey olur, şamarı koyar geçer ben en iyisi yılanın başını küçükken ezeyim" dedi ve bunda da son derece haklıydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık