Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Ace ile Luffy ileride güçlenir de babaları gibi beni şamarlar diye korktuğundan çocuk sayılabilecek yaşta öldürmeye çalıştı. Korsan oldukları için değil ileride çok güçleneceklerinden ve şamarı yiyeceğinden emin olduğu için öldürmeye çalıştı.
Babalardan biri velet yolladı Reverie'ye, Sakazuki şamarlamak yerine. ;)

Akainu kimdir: Genç yaşlı çoluk çocuk kadın silahsız sivilleri katleden,ihtiyar bir korsanı hile ile zayıflatıp sonrada saldıran (bizde ihtiyarlara vurulmaz tam bir terbiyesiz) ,kendi ve rütbeli askerleri her türlü eğitim haki vs ve şeytan meyvelerinin en iyileri ile donatılıp masum denizcilere sadece bi silah verip sonrada ölüme gitmelerini isteyip korktukları içinde katleden,yine 19-20 yaşındaki genç ve kendinden güçsüz harap ve bitap kalmış korsanları öldürmeye çalışan, kendi yetkisi ve gücü için yıllardır birlikte savaştığı amiral arkadaşını neredeyse öldüren bir ADAMDIR...(bazılarının adamlık anlayışı bu yönde maalesef)

Ace ile Luffy ileride güçlenir de babaları gibi beni şamarlar diye korktuğundan çocuk sayılabilecek yaşta öldürmeye çalıştı. Korsan oldukları için değil ileride çok güçleneceklerinden ve şamarı yiyeceğinden emin olduğu için öldürmeye çalıştı.
Akainnu Luffydeki potansiyeli en erken fark eden insanlardan biri.Luffy Marineford'a indiği andan itibaren Akainu bir şey yapılması gerektiğini fark etti ve onu WB kadar büyük bir tehdit olarak gördü.Sonuç da ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık