Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Böyle bir karşılaşma mangada veya animede çizilmez. Ancak çizilirse Akainu artık kaybedecektir. Gücü falan boşvermeli, senaryo da önemli. Zira Akainu "kaleş" :D

Acıklı bir hikaye evet ama kalleşlik ile mi yendi akainu, önüne atlayan ace. Zaten kafa kafaya çarpışsalarda akainu, ace'in içinden geçer bildiğin. Ateş ile böyle bir lav'ı nasıl etkiler ve yenersin, normal haki ile de gıdıklanan bir akainu var, wb gibi hakin varsa etkileyebiliyorsun ancak, akainu karşısında rezil olacağına diğer elemanlar gibi böyle sükseli bir ölüm vermiş oda daha ne istiyorsun. Kardeşimi kurtardım ayağı, sanki önüne atlamasa engelleyebilecekti akainu'yu...
Akainu'nun gıdıklanması diye bir şey yok, adamın bildiğin canı yandı topuk yaptı.

Akainu'nun inanılmaz abartıldığını hissetmeye başlıyorum şu sıralar...

Akainu'nun gıdıklanması diye bir şey yok, adamın bildiğin canı yandı topuk yaptı.

Canını yakanlar kim ve canı yandıktan sonra ezip geçtikleri kim (kalbur üstü adamlar). Ace ateş teknikleri ile ne yapabilir akainu'ya, en fazla marco ve vista kadar canını yakar, sonrada üzerinden geçer akainu:hoo:

Can acıması ve topuklama nedir ?
Adamı kesebiliyorlar mı ? Hayır. Adam üstelik Luffyi öldürmeye gidiyor durduramıyorlar.
bunun üzerine Wb anca yüzünü feda ederek durduruyor.

Can acımak nasıl bir ifadedir . Hiç duymadım böyle bir savunma kaç yıldır forumdayım :/
Amiralin canı acıdı ne la :(

Topuklayan varsa Marco ve Vistadır :/ Vur kaç vur kaç :/
Adamın parmağını çizemediler.

Canını yakanlar kim ve canı yandıktan sonra ezip geçtikleri kim (kalbur üstü adamlar). Ace ateş teknikleri ile ne yapabilir akainu'ya, en fazla marco ve vista kadar canını yakar, sonrada üzerinden geçer akainu:hoo:
Akainu'nun ezip geçtiği yer nerede ? Hiç bir şey yapamadı Marco ve Vista'ya, mangada görmediğimiz sahneler üzerinden çıkarım yapılıyor, orada yüzlerce marine askeri var ve korsanlardan çok daha fazla sayıdalar, bir o kadar kor-amiral var, Kizaru var, Aokiji var bunlar boş boş durmadıklarına göre ? Boş boş durdular bir tek Akainu savaştı diyorsan o ayrı tabii.

Can acıması ve topuklama nedir ?
Adamı kesebiliyorlar mı ? Hayır. Adam üstelik Luffyi öldürmeye gidiyor durduramıyorlar.
bunun üzerine Wb anca yüzünü feda ederek durduruyor.

Can acımak nasıl bir ifadedir . Hiç duymadım böyle bir savunma kaç yıldır forumdayım :/
Amiralin canı acıdı ne la :(

Topuklayan varsa Marco ve Vistadır :/ Vur kaç vur kaç :/
Adamın parmağını çizemediler.
Wb'nin bir şey feda ettiği yok, adam zaten ölecek. Orada kıytırık marine askerleri bile katana sokuyor kafasına bazuka ile ateş ediyor, Akainu'yu bayılttı mı bayıltmadı mı sen ona bak, 1-2 bölüm bayılmış gitmiş Akainu hemde öldü ölecek Whitebeard tarafından o hale sokuldu, önemli olan bu. Sağlamından bir Whitebeard olsa onu dansöz gibi oynatırdı.

Gold Lion Shiki

Akainu'yu çok abartıyorsunuz, Akainu'nun özelliği dövüşlerde stratejik oynaması.Ace ile dövüşürken Luffy'ye dalması, Wb'nin hastalığı nükseder nüksetmez saldırıya geçmesi, baktı Wb ciddi saldırıyor hemen yerin altında saklanıp sonra ortalık durulunca tekrar Luffy ve jinbei'yi kovalaması bular hep onun zayıf buldun üstüne git anlayışı.Eğer er meydanı olsa Luffy vs Sabo hakiyi döktürürler yok Akainuymuş, meyvesiymiş dinlemezler.

Üye silindi 1004

Wb'nin bir şey feda ettiği yok, adam zaten ölecek. Orada kıytırık marine askerleri bile katana sokuyor kafasına bazuka ile ateş ediyor, Akainu'yu bayılttı mı bayıltmadı mı sen ona bak, 1-2 bölüm bayılmış gitmiş Akainu hemde öldü ölecek Whitebeard tarafından o hale sokuldu, önemli olan bu. Sağlamından bir Whitebeard olsa onu dansöz gibi oynatırdı.
Ben bayılmış bir Akainu göremedim savaşın başından sonuna kadar aktifti kendileri. Ace ile dövüşürken Luffy'e dalmasının sebebi strateji değil, Dragon nefreti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık