Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Toplu olarak cevap vereyim madem alabiliyordu neden Ace'e değil Luffy'e yöneliyor hemde meyvesinin dezavantajını belirtiyor. üstüne yakıyor Ace'i Ace yerde orada yerde. Atsın tek. Bitirsin işini. Tek yumrukluk işi olsa neden Luffy'e yönelsin. Luffy'den daha fazla nefret ediyormuş.:hhh: Mantığa bak ya. Ace'i eze eze bitiremediniz yemin ediyorum. Ayrıca ben Ace'i alamaz demedim o kadar kolay alamaz dedim. Ace gayet rahat özellikle attığı yumruktan sonra meyvesine zarar verdikten sonra önlem alacaktır. Akıllı adam sonuçta.
Buzun antisinin ısı olmadığını söyleyen adamlara nasıl açıklanacak ki durum. Gayette Ateş>Buz arkadaş.
Düpedüz kalleş işte. Ace ile kapışıyor. Gidip Luffy'e dalıyor. Ben önüne atlamasa engeleyemzdi Akainu'yu diye bir şey demedim. Ne alaka :confused: çok farklı şeylerden bahsediyoruz.
Potansiyelle ne alakası var. Hikayenin sonu ile benim dediğimin ne alakası ben diyorum hikayeyi zenginleştirmek için böyle bir karakter dahil ediyor olaya potansiyeli Luffy gibi olan karakter hem ondan büyük hem güçlü sonra da öldürüyor. Bu kadar basit. Hikaye zenginleşiyor. Benim Ace alırdı diye bir söylememi duymadığınız halde hala alırdı bilmem ne diye devam ettiriyorsunuz. Eze eze bitiremediniz. Sevmiyorsunuz anladık ta bu nedir arkadaş. Gerçekleri görmüyorsunuz.

[/SPOILER][/SPOILER]
Kardeş kaybolan kimse yok.
Marco ve Vista durdurmaya çalışıyorlar bir çizik atamıyorlar.
Sonra Luffyi öldürmeye gidiyor . Marco gelip savunma yapıyor.
Kaybolan biri arıyorsan Vistadır.

Ayrıca Akainuyu durdurabilseler , adam niye luffyi öldürmeye gelsin ? Biraz mantıklı ol.
Adam Vistadan geçmiş , Jinbeiden yardım istiyor.
Daha sonra wb geliyor. Anca yüzünün yarısını kaybederek Amirali durduruyor.
Biz bunu anlattık zaten, adam kalleş, Ace ile dövüşürken Luffy'ye atlıyor böyle bir adam bu, Marco'yu ve Vista'yı yenmeden kaçıp Luffy'yi öldürmeye gidiyor adam, karakteri böyle işte.

Gold Lion Shiki

O olaylar bir kaç dakikada olan şeyler, animedeki gibi 20-20= 40 dk değil.
Akainu düşerkende bilinci açık ve animede onunla ilgili durum gösterildi.Adam taşlara tutunup eriterek tekrar yukarı çıkıyor.
Topuklaması için sebep yok aksine tekrar çıkıp Marcoları gümletebilecek kadar kendinde ve dirayetli.
Birdaha çıksa WB için soğuk soğuk esecekti.
Akainu o kadar olay olurkenki sürede anca aşağıdan çıkmak için madencilik yapıyorsa zaten meyvenin gücünü hiç abartmayalım o zaman dediğim gibi onun en büyük esprisi stratejik dövüşüyor.Güçsüz demiyorum ama çok abartıp da göklere de çıkarmayalım

Üye silindi 1004

Marco'yu Vista'yı bırakıp Luffy'e saldırıyor çünkü Luffy'i daha büyük bir tehdit olarak görüyor. Kalleş olduğu için değil. Adalet anlayışına göre en zararlı olanı ortadan kaldırmak istiyor Akainu. Dragon'un oğlu onun için en büyük tehdit. Ace filan umurunda değil aslında, tek kitlendiği durum Luffy. Luffy'i öldürmek için yanıp tutuşuyor, o yüzden Marco ve Vista'yla uğraşmıyor. Yoksa istese Vista'yı XP'ye geri döndürür.

Akainu o kadar olay olurkenki sürede anca aşağıdan çıkmak için madencilik yapıyorsa zaten meyvenin gücünü hiç abartmayalım o zaman dediğim gibi onun en büyük esprisi stratejik dövüşüyor.Güçsüz demiyorum ama çok abartıp da göklere de çıkarmayalım
Stratejik dövüşüyor olayı ne?
Ne yapsın ki Luffy gibi magu magu no deyip adama bodoslama mı girsin.
Amirallerin hepsi belirli bir dövüş yeteneğine sahip , zeki ve kudretli adamlar.Bu yüzden amiraller.Stratejik zeka tabi olacak.
Orası koca plaza kağıt gibi yakıp geçmesi kolay değil.
Zaten eritmesi de zaman alıyor.Zaman aldığı için İnuzama sürekli önüne kayadan engel atıyordu ama durduramadılar.

Gold Lion Shiki

Stratejik dövüşüyor olayı ne?
Ne yapsın ki Luffy gibi magu magu no deyip adama bodoslama mı girsin.
Amirallerin hepsi belirli bir dövüş yeteneğine sahip , zeki ve kudretli adamlar.Bu yüzden amiraller.Stratejik zeka tabi olacak.
Orası koca plaza kağıt gibi yakıp geçmesi kolay değil.
Zaten eritmesi de zaman alıyor.
Tamam işte bak şimdi aynı noktaya çıkıcaz.Amiraller güçlü ama onları asıl amiral yapan özellikleri savaş zamanlarındaki liderlik özellikleri. mesela Sengoku bence akainu ile vs atsalar ezilir ama adam taktik dehası bir amiralin asıl özelliği savaşlardaki zekası.Konu vs üzerine açılmış, er meydanı.Saf güç olsa iş hakileriyle birlikte lufy+sabo>akaiunu derim

Tamam işte bak şimdi aynı noktaya çıkıcaz.Amiraller güçlü ama onları asıl amiral yapan özellikleri savaş zamanlarındaki liderlik özellikleri. mesela Sengoku bence akainu ile vs atsalar ezilir ama adam taktik dehası bir amiralin asıl özelliği savaşlardaki zekası.Konu vs üzerine açılmış, er meydanı.Saf güç olsa iş hakileriyle birlikte lufy+sabo>akaiunu derim
Tamam işte şöyle değerlendir , Akainu kiminin deyimiyle kalleşçe sürekli Luffy'e saldırsa ona oynasa Sabo Ace gibi onu korumya çalışsa ne olacak?
İşi daha da kolaylaşacak.Ace'i de ağlatmanın peşindeydi aynısını tekrar Sabo'a yapabilir.

Ama şunuda belirteyim Sabo bence teke tekte bir amiralle kapışacak türde bir adam , Akainu karşısında ise mera meranın dezavantajını çekecek.

Marco'yu Vista'yı bırakıp Luffy'e saldırıyor çünkü Luffy'i daha büyük bir tehdit olarak görüyor. Kalleş olduğu için değil. Adalet anlayışına göre en zararlı olanı ortadan kaldırmak istiyor Akainu. Dragon'un oğlu onun için en büyük tehdit. Ace filan umurunda değil aslında, tek kitlendiği durum Luffy. Luffy'i öldürmek için yanıp tutuşuyor, o yüzden Marco ve Vista'yla uğraşmıyor. Yoksa istese Vista'yı XP'ye geri döndürür.
Akainu kendi ağzıyla söyledi Ace'in Roger'ın oğlu olması dolayısı ile Luffy ile eşdeğer tehdit içerdiğini ve ikisininde kaçmasına izin vermeyeceğini, nitekim Whitebeard'e karşı savaşmayı göze almalarının sebebide Ace'in ilerde bir Roger olma ihtimaliydi, Sengoku bizzat kendi açıkladı.

Üye silindi 1004

Akainu kendi ağzıyla söyledi Ace'in Roger'ın oğlu olması dolayısı ile Luffy ile eşdeğer tehdit içerdiğini ve ikisininde kaçmasına izin vermeyeceğini, nitekim Whitebeard'e karşı savaşmayı göze almalarının sebebide Ace'in ilerde bir Roger olma ihtimaliydi, Sengoku bizzat kendi açıkladı.
Ondan bahsetmiyorum. Denizcilerin amacı Ace'i idam etmekti ama, Akainu'nun Luffy'e karşı olan kişisel bir nefreti var ve bu Ace'e olanla kıyaslandığı zaman, Ace'i umursamıyordu. Kişisel olarak önceliği Luffy'di.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık