Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Neyi tartışıyorsunuz ben anlamadım la hayır Akainu önce Luffy'e daldıysa ne olmuş o pozisyonda Luffy yere çömmüş hareket edemez bir vaziyette biri vursada ölsem diye bekliyordu zaten. Onu indirdikten sonra gider Ace'i paketlerdi hiç Luffy'e dalmasa zaten gene Ace'i paketliyordu. Ace anca sağa sola kaçarak zaman kazanırdı o sırada Marco yardıma gelirdi öyle kurtulurdu. Hem Ace'ten çok daha güçlü hem de meyve avantajı var Akainu'nun öyle yener ama kolay olmaz falan deyip kendinizi kandırmayın. Zaten Taisho gördüğüm en hard Ace fanı. Samimiyim Ace'in tam adını al nick olarak kullan en son o nicki kullanan arkadaş üyeliğini sildirmişti galiba nick boşta olmalı
Kimin ne fanı olduğu önemli değil. Akainu fanlarıda var, ama mantıklı olarak bir şey anlattın mı herkes anlar diye düşünüyorum, benim fikrim Akainu Luffy'ye atlamasa o kadar kolay olmayacaktı Akainu'nun işi, Ace'in meyvesi halen aktif çizilmiş mesela o sahnede kolları alev içerisinde, ve ayrıca gösterdiğim gibi Ace'in o mesafeden Akainu'nun önüne geçebilmesi Ace'in daha hızlı olduğunu kanıtlıyor benim açımdan, Ace kendini bir şekilde korurdu diye düşünüyorum, Haki kasmadan veya Sabo'nun kullandığı gibi metalden bir silaha Haki eklemeden Akainu ile kapışamazdı orası doğru ama el yakma ile Ace ölmez yani mantıksız çünkü.

gereksiz karakter ölürken gülümsedi hatırlayın.Yani ruhunu huzur içinde verdi.Ama ilk luffy ölse,ardından kendisi ölse bu şekilde gidemezdi.Kardeşi gözünün önünde ölüyor,ardından kendisi.Ve malum japonlar içinde huzur içinde ölmek önemli olay.Ama bu gereksiz karakteri acı içinde öldürmek için akainu ilk luffy ye atladı.Ha luffy ha gereksiz ne fark eder ? 1 tanesine tek vuruş,diğerine max.3 vuruş yeterli iken.Bırakın bu işleri o öle bu böle.

Luffy şabodi'de 2 kilometre koştu diye nefes nefese kalıyordu, geç bunları.
Yok birinin şurası kararmış birinin şusu olmuş... Issho'nun da sakalları kısalmıştı dikkat edersen, onu sayıyor muyuz? :D
Komikmiş. Bu Sabo arenada niye başka yerinden solumadı? Zorlayacak rakip olmadığından olmasın ? Issho neden nefes nefese değil? Sabo onu nefes nefese bırakacak kadar yormadığı için olmasın?

O geçiştirdiğin karartılar da kimin daha fazla etki bıraktığını gösteriyor. Tabi Sabo amiral seviyesi düşüncen olduğu için baskın tarafın Issho olduğu, devam etse Sabo'nun paket olacağı gerçeklerini kabul etmeyebilirsin.

Ha bu arada Allahtan kuş kafesi meteorları engelliyor yoksa muhtemelen Sabo'nun daha fazla efor sarfetmesi gerekecekti.

Neyi tartışıyorsunuz ben anlamadım la hayır Akainu önce Luffy'e daldıysa ne olmuş o pozisyonda Luffy yere çömmüş hareket edemez bir vaziyette biri vursada ölsem diye bekliyordu zaten. Onu indirdikten sonra gider Ace'i paketlerdi hiç Luffy'e dalmasa zaten gene Ace'i paketliyordu. Ace anca sağa sola kaçarak zaman kazanırdı o sırada Marco yardıma gelirdi öyle kurtulurdu. Hem Ace'ten çok daha güçlü hem de meyve avantajı var Akainu'nun öyle yener ama kolay olmaz falan deyip kendinizi kandırmayın. Zaten Taisho gördüğüm en hard Ace fanı. Samimiyim Ace'in tam adını al nick olarak kullan en son o nicki kullanan arkadaş üyeliğini sildirmişti galiba nick boşta olmalı
Arkadaşım benim savunduğum olay Ace yenilir. Ama bambasit değil. Karşıt görüş oldumu Ace fanı bilmem ne. Sana ne bu durumdan babamın oğlumusun istediğim nicki kullanırım laf ediyorsun bu duruma. Bu konu tamamen senin dışında olaya odaklan nickime değil. Ben senin nick tercihine karışıyor muyum?
Sen gelmiş ki vakti zamanın ateş meyvesine ezik meyve demişsin. Sonra konuyu saptırmışın. Cevap verilemedi mi belli hemen hard fan yaftası. Arkadaşım yenilmez demiyorum kolay yenilmez diyorum. Eze eze bitiremediniz bu sayfalarda adamı.

Şurada pozisyonlara bak Ace'in karşında adam Ace yerde çökmüş Luffy gibi ama gitmiş Luffy'e yönelmiş. Ace'i kızdırıp vs attığı halde. Apaçık ortada burada.

Reiper demek istediğimi yanlış anlamışsın.Dikkat edersen ben kakaları var diye yenerler demiyorum.Luffy ve sabonun güçlerinin zorlanarak akaiunuyu alabileceğini söyledim.Kokayı dememdeki amaç akainuya zarar verebileceklerini düşünmemdi

Arkadaşım benim savunduğum olay Ace yenilir. Ama bambasit değil. Karşıt görüş oldumu Ace fanı bilmem ne. Sana ne bu durumdan babamın oğlumusun istediğim nicki kullanırım laf ediyorsun bu duruma. Bu konu tamamen senin dışında olaya odaklan nickime değil. Ben senin nick tercihine karışıyor muyum?
Sen gelmiş ki vakti zamanın ateş meyvesine ezik meyve demişsin. Sonra konuyu saptırmışın. Cevap verilemedi mi belli hemen hard fan yaftası. Arkadaşım yenilmez demiyorum kolay yenilmez diyorum. Eze eze bitiremediniz bu sayfalarda adamı.

Şurada pozisyonlara bak Ace'in karşında adam Ace yerde çökmüş Luffy gibi ama gitmiş Luffy'e yönelmiş. Ace'i kızdırıp vs attığı halde. Apaçık ortada burada.
Hangi konuydu unuttum ama hala meseleyi anlamadığına göre tartışmayı ve yazdıklarımı baştan sona okumanda fayda var. Yok anladıysan bunları söylemen boş laf oluyor sadece. Akainu en fazla bak kardeşini gözlerinin önünde öldürüyorum diye bir adilik, gaddarlık yapmak için dalmıştır Luffy'e. Ace'i kolayca indiremeyeceğinden değil. Sadece o durumda Ace 3-4 vuruşa gidecekti Luffy tek vuruşa. Adam her mantıklı insan gibi kolay yolu seçti

Ayrıca tabiki de nickine karışmak gibi bir durumum olamaz senin tercihin ben sadece bir tavsiye de bulundum. Bu kadar seviyorken bir karakteri nickini kullanmak hoşuna gider diye düşündüm. Fan dememin nedeni cevap verememek değil zaten sana gereken cevaplar veriliyor sen işine geldiği gibi yorumluyorsun

Daha hala Fujitora'nın gerçek gücünü görmedik ama şimdiden seviyesi belirlenmiş. Oda'nın sabo'yu yağlamak için Fujitora'nın karşısına çıkartmasını ciddiye alıyor millet ve buna bakarak birde Fujitora'nın seviyesi belirleniyor, görende Fujitora orada bir şey yapmış sanır, adam kendini sıkmadı bile. Gerçek anlamda şu kılıcını kınından bir çıkarsa, millette rahatlayacak...:artiz:
Sabo bir shichi olsaydı ve öyle indirmeye yeltenseydi şu an impel down'd takılıyordu. Issho'nun kasmadığı dövüşü bırakıp gitmesinden belli la. Sabo ise onu indirmeliim diyor ve o kafada dövüşüyor. Gerçi şimdi Issho indiremeyeceğini anladı falan diyenler de çıkabilir
Allah sonumuzu hayretsin tehlikeli bir fan grubu doğuyor gibi.

Hangi konuydu unuttum ama hala meseleyi anlamadığına göre tartışmayı ve yazdıklarımı baştan sona okumanda fayda var. Yok anladıysan bunları söylemen boş laf oluyor sadece. Akainu en fazla bak kardeşini gözlerinin önünde öldürüyorum diye bir adilik, gaddarlık yapmak için dalmıştır Luffy'e. Ace'i kolayca indiremeyeceğinden değil. Sadece o durumda Ace 3-4 vuruşa gidecekti Luffy tek vuruşa. Adam her mantıklı insan gibi kolay yolu seçti
Ateş meyvesi lastik meyvesinden dandiktir deyip. Sonradan Ateş meyvesi lastik meyvesi kadar haki ile kombinlenemez dedin. Neyse bu tartışmayı geride bıraktık.

ikiside aciz pozisyonda aynı şeyi Luffy'e de yapabilirdi ki. Sitede bazı arkadaşlar Luffy'den daha çok nefret ettiğini belirtip ısrar ediyorlar. Ama gidip Luffy'e saldırıyor. Daha yakın mesafede Kk oğlu ama gidip Luffy'e saldırıyor. Ee tamam zaten adilik gaddarlık vs atarken gidip öbürküne dalıyor. Sonuçta ikisi orada kapışmıyormu. Meyve gücüyle Ace'i yakmıyor mu? Ama buna rağmen Ace'e değil Luffy'e saldırıyor. Kalleşin önde gideni. Bende onu diyorum. Önce reddedip sonra kabul etmen de çok mantıksız. Senle ayrıldığımız nokta. Ace'i 3 4 vuruşta alamazdı. Fikrim bu yönde değil diye hard fan , nick değiştir de bilmem ne.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık