Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Wb'nin bir şey feda ettiği yok, adam zaten ölecek. Orada kıytırık marine askerleri bile katana sokuyor kafasına bazuka ile ateş ediyor, Akainu'yu bayılttı mı bayıltmadı mı sen ona bak, 1-2 bölüm bayılmış gitmiş Akainu hemde öldü ölecek Whitebeard tarafından o hale sokuldu, önemli olan bu. Sağlamından bir Whitebeard olsa onu dansöz gibi oynatırdı.
Wb ne alaka ? Ben orada Marco ve Vistanın boşluğundan bahsediyorum.
Az önce " Akainunun canını yaktılar " ifadesi kullanarak forum tarihinin en saçma açıklamasını yaptın.
Ben mangaya bakıyorum. Topuk yapan sadece Marco ve vistayı görüyorum. Akainu demişsin :/
Marco ve Vista, Akainunun canını nasıl yakmış anlatsana biraz ?

Gold Lion Shiki

Akainu yer altına kaçtıktan sonra Bb geliyor, Wb ölüyor, adam meydanda yok.Topuklamak bu olsa gerek

Ayrıca bayıldı dediğin adam , " P*ç kurusu " çekmiş gider ayak.
Fanlık gözünüzü bürümüş.
Adam parmağını kımıldatamıyor son çare küfürle zarar veririm diye düşünmüş olsa gerek bayılmaktan beter oldu.Yaz bunu bir kenara bir amiral bir daha hiçbir zaman bu kadar rezil bir duruma düşmeyecek :)

Adam parmağını kımıldatamıyor son çare küfürle zarar veririm diye düşünmüş olsa gerek bayılmaktan beter oldu.Yaz bunu bir kenara bir amiral bir daha hiçbir zaman bu kadar rezil bir duruma düşmeyecek :)
Rezil duruma düşen varsa Wb'dir. Dünyayı yıkabilecek gücü vardı. Geldi bir amiralin kolunu kıramadı.
Yüzünü kaybetti. Ace kurtaramadı.

Sonuç ; Loser.

Wb ne alaka ? Ben orada Marco ve Vistanın boşluğundan bahsediyorum.
Az önce " Akainunun canını yaktılar " ifadesi kullanarak forum tarihinin en saçma açıklamasını yaptın.
Ben mangaya bakıyorum. Topuk yapan sadece Marco ve vistayı görüyorum. Akainu demişsin :/
Marco ve Vista, Akainunun canını nasıl yakmış anlatsana biraz ?
Belliki iyi takip etmemişsin, veya Akainu sevgisinden görememişsin neyse üşenmeden anlatayım bari.
Akainu burada Luffy'nin tam dibinde.

Darbeyi alıyor, sonra mekandan kayboluyor.

Akainu'nun magmasının ne kadar uzakta olduğunu görebilirsin, Marco'yu da çizmiş mangaka, bölüm 574 istersen açık tekrar oku.

Bu da retcon'lanan anime bölümünden mangada olan olayın aynısı.
[YOUTUBE]O9w1jwyL9dg[/YOUTUBE]

Akainu yer altına kaçtıktan sonra Bb geliyor, Wb ölüyor, adam meydanda yok.Topuklamak bu olsa gerek
O olaylar bir kaç dakikada olan şeyler, animedeki gibi 20-20= 40 dk değil.
Akainu düşerkende bilinci açık ve animede onunla ilgili durum gösterildi.Adam taşlara tutunup eriterek tekrar yukarı çıkıyor.
Topuklaması için sebep yok aksine tekrar çıkıp Marcoları gümletebilecek kadar kendinde ve dirayetli.
Birdaha çıksa WB için soğuk soğuk esecekti.

Akainu'nun ezip geçtiği yer nerede ? Hiç bir şey yapamadı Marco ve Vista'ya, mangada görmediğimiz sahneler üzerinden çıkarım yapılıyor
Ezip geçti derken mübalağ yapıyorum, Zaten bir şey yapmak istemedi ki akainu, buyrun bir şey yapabiliyorsanız yapın gibisinden bekledi, marco ve vista saldırıları ile bir şey yapamadıklarını görünce derin bir umutsuzluğa gark olup yolu açtılar akainu'ya. :p

Üye silindi 1004

Elime yeni bilgiler geçti! Akainu'nun canını çok yakmışlar kızlar tuvaletindeymiş şu an ağlıyormuş. Sonra topuklamış geri dönmemiş kıyamam. Marco ve Vista çok yüklenmiş zavallıcığa, WB'de tuzu biberi olmuş. Off Akainu zaten çok kalleş, Ace'i hayatta yenemezdi ve bu yüzden Luffy'e oynadı. Yoksa hepimiz biliyoruz Ace ve onun mükemmel meyvesi herkesi yener. Ace Sengoku'ya hatta keyfi yerindeyse Garp'a tek atar. Ace bu sonuçta KK olacak adam Ace. Oda lobi yapıp Ace'i öldürdü arkadaşlar çünkü Oda aslında Luffy'nin KK olmasını istiyormuş.

Belliki iyi takip etmemişsin, veya Akainu sevgisinden görememişsin neyse üşenmeden anlatayım bari.
Akainu burada Luffy'nin tam dibinde.
[
SPOILER]

Darbeyi alıyor, sonra mekandan kayboluyor.

Akainu'nun magmasının ne kadar uzakta olduğunu görebilirsin, Marco'yu da çizmiş mangaka, bölüm 574 istersen açık tekrar oku.

Bu da retcon'lanan anime bölümünden mangada olan olayın aynısı.
[YOUTUBE]O9w1jwyL9dg[/YOUTUBE]
Kardeş kaybolan kimse yok.
Marco ve Vista durdurmaya çalışıyorlar bir çizik atamıyorlar.
Sonra Luffyi öldürmeye gidiyor . Marco gelip savunma yapıyor.
Kaybolan biri arıyorsan Vistadır.

Ayrıca Akainuyu durdurabilseler , adam niye luffyi öldürmeye gelsin ? Biraz mantıklı ol.
Adam Vistadan geçmiş , Jinbeiden yardım istiyor.
Daha sonra wb geliyor. Anca yüzünün yarısını kaybederek Amirali durduruyor
Önceki nickin Marco diye bu kadar atılmaz ki ama :(.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık