Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350

Üye silindi 1004

Yine ateş meyvesi ve Ace ezikleme kurulu iş başında yebildiği adamların logialarını çıkar. En iyi logia Ace'te hala ateş ezik muhabbeti. Ben tercih olarak magma dışında tutarsak hangi logia secersin deseler mera mera seçerdim. Yami yaminin basit saldırıların hasarını normalden daha çok alması handikapından dolayı. Bence Sabo meyveye Ace kadar hakim olsa Kuzan'ı alır. Hatta aynı Sabo Luffy ile birlikte Akainu'yu da alır. Ama şuan ki seviyelerinde tutmalarına rağmen yenişemezler. Orada Luffy olmasa Ace'i de öldürmesi 5-10 gün sürer Akainu'nun. Yami yami Teach'te olmasa ne bileyim dayanıklılığı daha düşük birinde anormal vücutu olmayan birinde olsa. Çokta iş yapamaz bence o meyve.
Affedersin ama, Sabo Kuzan'ı alsın sonra gelsin bide beni alsın sevgili arkadaşım. Kuzan dediğin adam Akainu'yla 10 gün dövüşmüş 10 gün. Bacağını kaybetmiş olduğu halde de aktif adam. Hani Ace'i seversiniz ama, biraz gerçekçi olun. Kuzan, Kizaru, Akainu çok başka farklı dünyalar. Yeni Amiralleri konu dışı tutuyorum. Eski 3'lü adam parçalar sadece Kuzan değil ha, Kizaru bile Ace'le Luffy'i aynı anda tokatlar. Hani sevgi bi yere kadar.

10 gün dövüşmek güç göstergesi değil, daha çok denk olmalarının göstergesi. Atıyorum, Kaido geldi 1 günde pataklar Akainu'yu veya Whitebeard 2 sayfada vurdu geçti sağlık sorunu ve yüzlerce yara almasına rağmen. Jinbe ve Ace'te 5 gün kapışıyor, ama Teach'e gelince birkaç saatte Ace'in işi bitiyor.

Ben mera mera'nın büyük avantajı olduğunu düşünüyorum, Aokiji'ye karşı. Mesela Akainu'nun zayıflığından bahsetmiştik, Whitebeard üfleyerek soğutuyor fırlattığı magma tanelerinden birisini, soğutma gücü olan buz logiası, rüzgar tarzından meyveler Akainu'nun antisi, Aokiji'nin de antisi ısı zaten, karşılıklı antiler olarak denk olmuşlar. Akainu'nun savaşta yendiği adamlar belli, Ivankov'u, Jinbei'yi, bi de Ace'i meyve hiyerarşisi ile yendi, Luffy ve özellikle Sabo, Ivankov'dan Jinbe'den üstün adamlar, aynı anda savaşacaklar üstelik, Akainu'nun kolay kazanacağını düşünmüyorum. Marco ve Vista'ya hiç bir şey yapamadı mesela gitti ezik Curiel'i indirdi, Akainu'nun Marco ve Vista'yı yenmesi günlerce sürerdi benim fikrim.

Gold Lion Shiki

Meyveye çok odaklanıp Luffy'yi göz ardı etmeyin.Yeni dünyanın etkin gücü haki olacak yani hikaye öyle gelişiyor.Don Chinjao'yu yendiğine göre Luffy'nin hakisi çok gelişmiş bir düzeye gelmiş keza Sabonunki de öyle.Haki farkıyla alırlar.

Sabo kim amiral almak kim abartmayın lütfen bu arc o kadar çok şişirilen karakter var ki bunlardan biride Sabo'dur.Akaiunu şiş kebap yapayım derken ikisinide fazla kızartıp köze çevirir.

Affedersin ama, Sabo Kuzan'ı alsın sonra gelsin bide beni alsın sevgili arkadaşım. Kuzan dediğin adam Akainu'yla 10 gün dövüşmüş 10 gün. Bacağını kaybetmiş olduğu halde de aktif adam. Hani Ace'i seversiniz ama, biraz gerçekçi olun. Kuzan, Kizaru, Akainu çok başka farklı dünyalar. Yeni Amiralleri konu dışı tutuyorum. Eski 3'lü adam parçalar sadece Kuzan değil ha, Kizaru bile Ace'le Luffy'i aynı anda tokatlar. Hani sevgi bi yere kadar.
Sabo Ace gibi kullanırsa meyveyi Kuzan'ı alır. Amirallerin haki atak güçlerinin Sabo'nu haki gücü gibi olduğunu hiç sanmıyorum. Meyve tabanlı saldırıları güçlüdür.Yani meyvesiz beş para etmezler Sabo karşısında. Ateş meyvesi magmanın altında ama buz meyvesinin üstünde bir meyvedir. Ayrıca Akainu karaktersizi gidip orada Ace saldırdı istediğini alamayıp Luffy'e yöneldi. Zaten kalleşlikle Ace'i öldürdü adam. Utanamasanız Akainu'dan tek yerdi diyeceksiniz. Ace zaten Luffy'nin Kk olması için aradan çıkarıldı. Yaşasa Kk olurdu.Benim fikrime göre mangaka Ace'i zaten Luffy'nin yoluna çıkmasın diye ortadan kaldırdı. Koskoca Wb görmüş adamdaki potansiyeli. Hala ateş meyvesi ezik Ace ezik. Filo amirali ve Yonko olana adamalara yenildi diye eze eze biteremediniz ki. Filo amirali kalleşlikle öldürdürdü bu adamı bileğinin hakkıyla değil. Orada Ace'i yakmış yerde olduğu halde gidip Luffy'e saldırıyor. Ama yenildi diye bu kadar ezmeyin adamı yazıktır ya.

Bir yumrukta eli yanan adam Akainu karsisinda duracak ha. Birakin bu isleri arkadaslqr Akainu 2 tane tam oturtsa Ace gene mefta olurdu.Luffynin onune gecince teke gitti zaten.

Birde mera mera nasil antiliyor Aokijiyi anlamadim. Bir imza saldirisini durdurdu diye anti mi oldu. Aokiji belki Akainu kadar kolay yenemezdi ama asiri bir ugras vermezdi Ace karsisinda.

Sabo Ace gibi kullanırsa meyveyi Kuzan'ı alır. Amirallerin haki atak güçlerinin Sabo'nu haki gücü gibi olduğunu hiç sanmıyorum. Meyve tabanlı saldırıları güçlüdür.Yani meyvesiz beş para etmezler Sabo karşısında. Ateş meyvesi magmanın altında ama buz meyvesinin üstünde bir meyvedir. Ayrıca Akainu karaktersizi gidip orada Ace saldırdı istediğini alamayıp Luffy'e yöneldi. Zaten kalleşlikle Ace'i öldürdü adam. Utanamasanız Akainu'dan tek yerdi diyeceksiniz. Ace zaten Luffy'nin Kk olması için aradan çıkarıldı. Yaşasa Kk olurdu.Benim fikrime göre mangaka Ace'i zaten Luffy'nin yoluna çıkmasın diye ortadan kaldırdı. Koskoca Wb görmüş adamdaki potansiyeli. Hala ateş meyvesi ezik Ace ezik. Filo amirali ve Yonko olana adamalara yenildi diye eze eze biteremediniz ki. Filo amirali kalleşlikle öldürdürdü bu adamı bileğinin hakkıyla değil. Orada Ace'i yakmış yerde olduğu halde gidip Luffy'e saldırıyor. Ama yenildi diye bu kadar ezmeyin adamı yazıktır ya.
Acıklı bir hikaye evet ama kalleşlik ile mi yendi akainu, önüne atlayan ace. Zaten kafa kafaya çarpışsalarda akainu, ace'in içinden geçer bildiğin. Ateş ile böyle bir lav'ı nasıl etkiler ve yenersin, normal haki ile de gıdıklanan bir akainu var, wb gibi hakin varsa etkileyebiliyorsun ancak, akainu karşısında rezil olacağına diğer elemanlar gibi böyle sükseli bir ölüm vermiş oda daha ne istiyorsun. Kardeşimi kurtardım ayağı, sanki önüne atlamasa engelleyebilecekti akainu'yu...

Bir yumrukta eli yanan adam Akainu karsisinda duracak ha. Birakin bu isleri arkadaslqr Akainu 2 tane tam oturtsa Ace gene mefta olurdu.Luffynin onune gecince teke gitti zaten.

Birde mera mera nasil antiliyor Aokijiyi anlamadim. Bir imza saldirisini durdurdu diye anti mi oldu. Aokiji belki Akainu kadar kolay yenemezdi ama asiri bir ugras vermezdi Ace karsisinda.
El yakmakla Ace yenilmez. Sabahtan akşama kadar elini yaksa ne olacak ki... Akainu'nun Ace'i yenmesi öyle kolay olmazdı demiş arkadaş bence de haklı, madem Ace'i öldürmek kolay ne diye gidip Luffy'ye atlıyor Akainu ? Adam sırtını dönmüş, orada Luffy'yi korumaya çalışıyor, tek yemiş diyorsunuz. Akainu'ya karşı sırtını dönüpte ölmeyecek birisi heralde Whitebeard olur en fazla.

Ace'in orada Akainu'ya bariz bir şekilde hız avantajı var yoksa şu pozisyonda onun önüne geçebilmesi imkansız,

Ace öyle kolay kolay Akainu'ya lokma olmazdı, ama Akainu'nun ne halt olduğunu biliyorsunuz gitti Luffy'ye saldırdı, adamda arkasını dönüp korumaya çalışınca öldü işte, aynı durumda kim olsa delinerek ölürdü, belki Marco sonradan kendini iyileştirebilir, Doflamingo, Teach vesaire fark yapmaz. Jinbe'de keza iri cüssesine rağmen delindi ölmesine ramak kalmıştı.

Üye silindi 1004

Oda "Luffy Kk olsun diye Ace'i ortadan kaldırdı" nasıl bir söylemdir ya. Gerçekten hayret bir şey. Adam seneler önce bunun senaryosunu tamamlamış. Sonu bile hazır. Sanki Oda'dan ayrı bir güç Ace'i eklemişte, Oda onu ortadan kaldırmış gibi yazmışsın arkadaşım. Ace, KK değil mahallenin hacı amcasının bastonu bile olamazdı. Zaten Oda o potansiyeli görseydi, One Piece'in birinci sayısından itibaren Ace ana karakter olurdu. Kısaca kendisi güdük meyvesi ondan bile daha güdük. Senelerdir aynı savunmalar.

Akainu, Ace'i kaleşlik yaparak yenmiş. Gülmemek için kendimi zor tutuyorum cidden. Akainu kaleşlik filan yapmadı, Ace'in mekandan kaçma ve kurtulma ihtimalini sıfıra indirdi. Ace orada mucize olsaydı bile Akainu'ya çizik atamazdı. Sevgiden bu gerçeği bile göremiyorsunuz. Koca Amiral'i ciddiye almamaktan başka bir şey değil bu.

WB, Akainu'nun işini bitirmiş diyorlar. Adam dünyanın en güçlü vuruşundan sonra ayağa kalktı, adamın aldığı darbe adayı ortadan iki böldü. Yok ama, Akainu çok kaleşmiş. Luffy ve Sabbo, Akainu'yu yenebilirmiş. Yok şansları varmış. Lütfen arkadaşlar. Ace, Sabo ve Luffy aynı anda da girse Akainu'ya sonuç belli. Akainu adamla oynar. Ayrıca Akainu özellikle "Luffy'e saldırayım abisi kurtarsın" demiyor. Luffy'den daha fazla nefret ettiği için ona saldırıyor, olayı çarptırmayalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık