Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Bir kere o tümen komutanları etse etse daifuku,oven seviyesidir. Ayrıca tek yiyen luffy o ara sinirden k. Haki nin k sini kullanmiyordu. Ayeıca o olayın üstüne b. Haki de en son seviyeye geldi. Bunun yaninda yaşlılıktan doğru düzgün saldırı yapamayan wb ile akainu yu kiyaslaman komik olmuş. Düşün yani wb ın en kötü halinde bile eşek sudan gelinceye kadar dayak yiyor. Prime wb olsa çizik atamayacakmış.
Yani diyosun ki o WB Yonkou seviyesi değildi?

Peki acaba o WB'nin karşısında Sabo ile Luffy çıksa ne olurdu? Akainu gibi yaralayabilirler miydi :oops:

Daha önce de dedim bu ikili diğer amiralleri yenebilir ama hayvan gibi b.haki basabilecek kıvama gelmeden Akainu'ya karşı pek şansları yok. Kata'yı yenen Luffy üstüne yeni teknik öğrendi rahat amiral harcar, arc sonu Luffy için zaten bir amiral nedir ki tarzı yorumlar görüyorum. Harbi efsane.

Yani diyosun ki o WB Yonkou seviyesi değildi?

Peki acaba o WB'nin karşısında Sabo ile Luffy çıksa ne olurdu? Akainu gibi yaralayabilirler miydi :oops:
Tabiki de yonkou seviyesi değildi. Olduğunu düşünen bir marineford bir de 966. Bölümü okusun. Oradaki WB en fazla Yc1 amiral arası çıkardı. Oradaki WB'ı sabo ve luffy yamuldu yamuldu bir hal ederdi. Ama gençliği kk seviyesi tabiki.

Akainu dan yeni yonkou olmuş teach ve komple ekibi arkasına bakmadan kaçıyor ama lufy ve sabo ikisi akainu yu alacak.İlk dediğimi yukarda verilen örneklere ek olarak söyledim.Akainu şişe ciğer geçirir gibi iki kardeşi bir güzel pişirir.2y önce zaten bıraktım teki parmak hareketi yeterliydi lufy i alması için misal.Sonuç olarak güncelde Akainu tabiki kolayca almaz terler ama sonunda direk delerek bitirir işlerini.

Nasıl net bir biçimde diyebiliyorsun ki son antrenmanının meyvelerini daha tam görmedik sen Beckman'ın Marco'nun Kaido'dan tek yiyeceğini düşüyor musun?
Luffy'nin Kaido karşısında k.haki falan kullanamadı sakin olmadığı için.Sağ kol olmasını sağlayan k.hakisini geliştirmesiyken bu adam onu kullanamayıp tek yedi.K.haki gelişimi yaşayıp üzerine bir de fiziksel olarak güçlenip+ileri silahlanma öğreniyor rahatlıkla sağ kollardan güçlü yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık