Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Nasıl böyle dusunuyorsunuz anlamiyorum. Akaiunu dedigimiz adam yonkoulardan gucsuz biri ve gelecegi goren luffy bile Yc1 seviyesi iken artik b. Haki de de usta oldugu icun rahat amiral devirebilecektir. Bunun yanina en az yc1 eden bir sabo koyunca almamasi imkansiz gibi bir sey oluyor.
Şundan dolayı olmasın. :oops:

Yanında üç (veya dört) tane Devrim ordusu tümen komutanı ile birlikte bir Amiral Fujitora'ya dalan, sonuç olarak öldürüldüğü söylenen Sabo.

Yonkou'lardan birisinin ayyaş haliyle yaptığı saldırıdan tek yiyen ve üç gün kendine gelemeyen Monkey D. Luffy.

Ve karşılarında;

Dünyanın en güçlü adamının, kendisine arkadan yaptığı bir saldırıdan hemen sonra kalkıp, karşılığında rakibinin kafasının yarısını alan Akainu Sakazuki!
Ben esasında Luffy ve Sabo'nun kazanabileceğini nasıl düşündüğünüzü anlamıyorum :bilmem:

Oden'inki tam öyle değil Luffy bildiğin sümük gibi yapıştı.
Oden denk olduğu halde bu duruma düştü. Luffy şu an en güçlü canavar diye anılan Kaido'dan bu darbeyi aldı. Oden'in daha da güçlen dediği ve güçlendiğinden şüphemiz olmadığı Kaido. O darbeyi Luffy gibi kafasını aldıktan sonra ayakta kalacak kişiler sağ kollardan çıkmaz.

Beckman tecrübeli adam o duruma düşmez dersin belki ama darbeyi yedi mi feleği şaşar.

O noktada sümük gibi mi yapışır, balgam gibi mi sen tartarsın.:D

Şundan dolayı olmasın. :oops:

Ben esasında Luffy ve Sabo'nun kazanabileceğini nasıl düşündüğünüzü anlamıyorum :bilmem:
Bir kere o tümen komutanları etse etse daifuku,oven seviyesidir. Ayrıca tek yiyen luffy o ara sinirden k. Haki nin k sini kullanmiyordu. Ayeıca o olayın üstüne b. Haki de en son seviyeye geldi. Bunun yaninda yaşlılıktan doğru düzgün saldırı yapamayan wb ile akainu yu kiyaslaman komik olmuş. Düşün yani wb ın en kötü halinde bile eşek sudan gelinceye kadar dayak yiyor. Prime wb olsa çizik atamayacakmış.

Oden yanındaki tonla çöpe rağmen roger korsanlarına, dolayısıyla Rayleigh'e direnebilmiş. Daha sağlam bir tayfa ile ezerdi. Oden>Rayleigh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık