Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Kardeşim yorumlama konusunda ciddi sıkıntıların var gibi.
Peki o zaman. Marineford wb= roger. Gercekten anlamıyorum sizi. Marineford a kaidou ya da shanks gitseydi muhtemelen o ada ş an olmayacaktı ve başarılı olacaklardi. 1 yonkou zorlanarak da olsa 2 amiral alabiliyorken. Amiralleri akainu disinda( ki onu da agir yaraliyamadi) hicbir amiral e dokunammasi sizce normal mi?

Peki o zaman. Marineford wb= roger. Gercekten anlamıyorum sizi. Marineford a kaidou ya da shanks gitseydi muhtemelen o ada ş an olmayacaktı ve başarılı olacaklardi. 1 yonkou zorlanarak da olsa 2 amiral alabiliyorken. Amiralleri akainu disinda( ki onu da agir yaraliyamadi) hicbir amiral e dokunammasi sizce normal mi?
Bir Yonko nerede 2 amiral alıyor? Bu bilgi nerede geçti?

Bir Yonko nerede 2 amiral alıyor? Bu bilgi nerede geçti?
1 yonkou 2 amiral alamasaydı 4 amirallik denizciler wano ya saldirabilirdi. Ama alamayacagini bilen akainu yeterli askeri gücümüz yok dedi. Ha simdi diyeceksin sadece yonkoular yok o adada e denizciler de de tek amiral yok. Garpi sengoku su hatta 2 tane amiral adayi var.

Akainu yu yucelticeniz diye siz rezil oluyorsunuz. Marineford daki wb a yonkou demek sacmaligin daniskası. En fazla amiral gücü.
Ordaki Wb bile akainuyu dümdüz etti.Akainu Luffy,Kid veya Coby benim umrumda değil herkes seriyi bi karakteri savunmak için okumuyor.
Wb’den o dönem Garp denizin kralı diye bahsediyor.Sengoku dünyayı yokedecek yüce sahip diye bahsediyor.Mihawk dünyanın en güçlü adamıyla aramdaki farkı merak ediyorum diye bahsediyor.Sen mangadaki söylenene inanmak yerine kendi gerçekliğini oluşturmuşsun.Devam et

Ace mezarından kalkıp gelse 3 kardeş yine alamaz Akainu'yu. Nicelikten ziyade nitelik önemli, aralarındaki kalite farkı fazla bence.

İlk karşılaşmalarında zaten Luffy ve Sabo öfkelerinden gaza gelip açık verip tek bile yiyebilirler. Tecrübe kazanır burada. :good:

Ace mezarından kalkıp gelse 3 kardeş yine alamaz Akainu'yu. Nicelikten ziyade nitelik önemli, aralarındaki kalite farkı fazla bence.

İlk karşılaşmalarında zaten Luffy ve Sabo öfkelerinden gaza gelip açık verip tek bile yiyebilirler. Tecrübe kazanır burada. :good:
Daha iyi açıklanamazdı. :sapkali:
Sabo da Luffy de her dövüşten yara ile ayrılan tipler. Akainu reisin yaraları başkasına benzemez. Tecrübe kazanır.

Marineforda Kaido veya Shanks gelseydi sonuç yine 1 imparatorun dunya uzerinden silinmesi olacakti o kadar.4 amiral arti Garp arti shichibukailer ve Marineford yıkılacak? Hah.Shanksi amele sümüğü gibi yapıştırırlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık