Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Sakız patlatir anca işte.Ayni hakiden bu adamda bol bol mevcut.
Bol bol olması mümkün değil. Akainu b.hakiyi Luffy kadar fazla kullanmıyordur, gerek de yok. Çünkü öyle b.haki ile erişilmeyecek tarzda tehlikeli bir magma gücüne sahip.

Luffy ise sürekli haki kullanan bir tip.

@Mr.Bushido

Zamanı mı çaldığın için sinirlendim. Daha fazla anlatmam ben sana.:D Çünkü benim söylediğim şeye cevap vermiyorsun. Daha azını niçin dediğimi hangi mantıkla dediğimi açıklamama rağmen salağa yatıyorsun. :(

Yalnız o kan verme şeysi ırkçılık temasının işlenmesi içindi sanki.
Bak ben bunu kabul ederim zaten. Hatta Luffy’nin dayanıklılığına sözümde yok. Ama o zaman Zoro da kılıcını alamasın ve hiyori ile bağ kursun diye düştü? :D Benim lafım şu orak olayında Zor’yu eziklemeye çalışanlara. Çünkü aynı mantıla Luffy de gayet aynı şekilde ezilebilir. Yoksa Luffy ve Zoro muazzam dayanıklı adamlar :D

Bol bol olması mümkün değil. Akainu b.hakiyi Luffy kadar fazla kullanmıyordur, gerek de yok. Çünkü öyle b.haki ile erişilmeyecek tarzda tehlikeli bir magma gücüne sahip.

@Mr.Bushido

Zamanı mı çaldığın için sinirlendim. Daha fazla anlatmam ben sana.:D Çünkü benim söylediğim şeye cevap vermiyorsun. Daha azını niçin dediğimi hangi mantıkla dediğimi açıklamama rağmen salağa yatıyorsun. :(
Salağa mı yatıyorum? Yapma Alpa onu yapan sensin şu an :D Bir de cevap vermiyorsun diyorsun. Sana yazıklarım ve verdiğim örnekler gayet açık bence. Zoro’nun ne kadar dayanıklı olduğunu bilip de, bir şekilde adama laf sokan sensin. Sonra bende bir örnek verince cevap veremeyip, benim dediğim daha farklı, salağa yatıyorsun, zamanımı çalıyorsun diyorsun. Dediğin gerçekten aşırı farklı ya. İşe bak arkadaş mangada sürekli Zoro’nun dayanıklılığına vurgu var ama sonra biri bir şey uydurup bununla dalga geçiyor; bir de plot armor diyor hahahahah buna gülmem lazımdı kusura bakma. Ama kendi adamına laf söyletmiyorsun. Orak>Köpek balığı dişi :D

Son düzenleme:
Bak ben bunu kabul ederim zaten. Hatta Luffy’nin dayanıklılığına sözümde yok. Ama o zaman Zoro da kılıcını alamasın ve hiyori ile bağ kursun diye düştü? :D Benim lafım şu orak olayında Zor’yu eziklemeye çalışanlara. Çünkü aynı mantıla Luffy de gayet aynı şekilde ezilebilir. Yoksa Luffy ve Zoro muazzam dayanıklı adamlar :D
Çok zorlama geliyor şu bana ya. Zart diye yarılıp düştü adam. Ki o düşüşten sonra Zoro-severler bu dediklerinden ziyade Zoro'nun geçmişi, Ryuma Fb'si falan kesin gelecek diyordu. İş buraya kadar ne zaman düştü yaw sjshshshsshksjh

Çok zorlama geliyor şu bana ya. Zart diye yarılıp düştü adam. Ki o düşüşten sonra Zoro-severler bu dediklerinden ziyade Zoro'nun geçmişi, Ryuma Fb'si falan kesin gelecek diyordu. İş buraya kadar ne zaman düştü yaw sjshshshsshksjh
Zorlama mı? Luffy’e kan verme olayını neden öyle açıkladın o zaman :D Ben sadece argümanlara aynı mantıkla başka argüman sunuyorum. Zoro bir orağa düştüyse dövüşte, Luffy de bir ısırık yüzünden düştü. Bu arada Ryuma fb’si gelmese bile, Zoro kılıcını alamamış oldu ve Hiyori ile bağ kurdu aynı mantık. Ama bu ikisinin de normalde dayanıklı olduğunu benim için değiştirmiyor çünkü mangaka seri boyunca bunu bize gösterdi. Bir de son bir şey; Zoro fanları, Zoro bayıldıktan sonra şöyle olacak şu fb gelecek dedi çünkü herkes bir sebep aradı ki sonra belli oldu bir şeyler. Mesela Luffy bayılınca da fanları; kendini bırakıyor yav bu adam diyor. Bence buna da gülmek lazım :D

Salağa mı yatıyorum? Yapma Alpa onu yapan sensin şu an :D Bir de cevap vermiyorsun diyorsun. Sana yazıklarım ve verdiğim örnekler gayet açık bence. Zoro’nun ne kadar dayanıklı olduğunu bilip de, bir şekilde adama laf sokan sensin. Sonra bende bir örnek verince cevap veremeyip, benim dediğim daha farklı, salağa yatıyorsun, zamanımı çalıyorsun diyorsun. Dediğin gerçekten aşırı farklı ya. İşe bak arkadaş mangada sürekli Zoro’nun dayanıklılığına vurgu var ama sonra biri bir şey uydurup bununla dalga geçiyor; bir de plot armor diyor hahahahah buna gülmem lazımdı kısıra bakma. Ama kendi adamına laf söyletmiyorsun. Orak>Köpek balığı dişi :D
Arkadaş Bilal'e anlatır gibi açıklamak istemiyorum. O yüzden Manga sayfasını doğrudan atıcam buraya.:D

Bu kendini bırakmaktır.

Evet burası da feci olan kısım. Luffy baygın değildir çünkü bilinci kapanmamıştır. Sadece kendini dinlendiriyordur. Öyledir çünkü Jinbei'nin kendisine kan verdiğini biliyordur.:D

Şimdi bununla Zoro'nun bayılışı arasındaki 100 farkı istersen bir bulmayı dene. Bence zorlanmayacaksındır.:D

@Mr.Bushido

Bu nasıl bir mantık ? Halıyı kullanmaya fazla ihtiyacı yok diye hakisi güçsüz mu olacak adamın.Wbde hayvan gibi meyve var ek olarak her haki türünde zirve bir adam.

Luffy'nin gözlemi net seviye farkıyla daha iyi Akainu'dan. Akainu gözlem fakiri gördüğümüz kadarıyla.
Şu anlik öyle duruyor.Akainu direk işlenmediği için bütün yönleriyle tanımıyoruz adamı.Vista+Marcodan logia savunması ile sıyrılıp ah şu haki kullanıcıları diyor.Gelecegi görüyorsa şaşırmam.Gormuyorsa bile seviyesi yüksektir.Wb gelmeden fark ediyor adamı.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık