Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Bak bak bak Isırıkta olsa yara yapıyor öyle mi? Zoro’nun ki ne yapıyor acaba? Bu Luffy değil mi o yaraların daha fazlasını alıp sonra dövüşmeye devam eden ve doğal olarak saldırılar yapan? Hordy çok mu güçlü yani? Hordy dövüşü uzun bile sürmüyor. Ve dövüşte Luffy tek bir saldırı yiyor, o da omzuna bir ısırık. Ve sonra saldırı yapıyor ve o yaradan dolayı bayılıyor. Ve bu Luffy’nin nelere dayandığını da biliyoruz. Adam Kata’nın mızrağa tarafından parçalanıyor ama düşmüyor. Ama sen daha azı diyerek Zoro olayına laf atarken ve işte bu plot armor derken. Aynı Şey Luffy’e olunca yaa işte şöyle böyle demeye başlıyorsun. Ve işin daha kötüsü, Plot armor denilince akla ilk gelen adam Luffy yahu :D Bundan sonra Orak derken iki kere düşünürsün artık. Çünkü diş ile bayılmış bir adamın fanısın :)

Herhalde daha azı olduğunu biliyorum. Ama öyle küçümseyeceğin bir şey değil demek istedim. Kısacası; yok o acıya dayandı ama sonra Orağa bayıldı diyerek Zoro’nun kesin olan dayanıklılığını çürütemezsin :D
İyi de Luffy bayılmıyor. Zoro bayılıyor , Hiyori poşete sarıp getiriyor yaralarını sarıyor felan.:D Ayrıca Luffy'nin su altında savaşıyor olduğunu da unutmamak lazım. Fazladan çok efor harcadı. Zoro ise gayet sağlıklı bir durumda iken çok da esaslı olmayan bir saldırıyla bayılıp yere düşüyor.:D Yarasını zorlama faktörü Luffy adına olumlu. :D

Zoro daha azına düşüp bayıldı. İlla sana manga'dan görsel mi atayım? :D Luffy'e aynısı nerde olmuş anlamadım. Zoro aynı arc içerisinde çok daha azı için yerde baygın yatıyor.

İyi de Luffy bayılmıyor. Zoro bayılıyor , Hiyori poşete sarıp getiriyor yaralarını sarıyor felan.:D Ayrıca Luffy'nin su altında savaşıyor olduğunu da unutmamak lazım. Fazladan çok efor harcadı. Zoro ise gayet sağlıklı bir durumda iken çok da esaslı olmayan bir saldırıyla bayılıp yere düşüyor.:D Yarasını zorlama faktörü Luffy adına olumlu. :D

Zoro daha azına düşüp bayıldı. İlla sana manga'dan görsel mi atayım? :D Luffy'e aynısı nerde olmuş anlamadım. Zoro aynı arc içerisinde çok daha azı için yerde baygın yatıyor.

Aynen Luffy suyun altında canım evet. Gerçekten müthiş efor su balonunun içinde. Karşısında ki de sağ kol hordy zaten. Bir de hala Luffy bayılmıyor demişsin hahaha(Çünkü kesin kendini bırakıyordur) Adam Jinbei den kan almak zorunda kaldı yahu Hordy dövüşünden sonra. Hayır Zoro bu attığın şeyden sonra kalkıyor zaten adam. Luffy bir dişten sonra kalkamıyorda. Chopper; kan verin diye ağlıyordu. Aynı adamın vucüdunun bir bölümü mızrakla alınıyor ama herif düşmediği gibi bir de Snake man formuna falan girip Kata gibi bir adamla dövüşmeye devam ediyor. Ama sen burada gelip Zoro’nun olayı şöyle saçma böyle ters. Hayır madem böyle bir şey yazacaksın, düzgünce başka karakter için olanını da yaz. He fanı olduğun karakterinkini kabul edemeyeceksen de bu toplara girme reis :D

Bak hala aynı şeyi yapıyorsun. Luffy için olumlu diyorsun ama bu senin mükemmel tezine ters düşüyor. Az çok önemli değil. Bu Zoro bu attığın resimden önce Mr1 dövüşünde yaptıkları malum. Ve bu resimden sonra Luffy’nin acıları olayı da malum. Biz nasıl senin gibi Diğer argümanları hiçe sayıp, Luffy bir dişe bayıldı ezik, yok işte dayanıklılığı patladı demiyorsak, sende dememilisin bence. He eğer dersen ve objektifsen buyur Luffy orada; Plot armorundan tut daha azına bayılmasına kadar buyur onu da göm :)

Aynen Luffy suyun altında canım evet. Gerçekten müthiş efor su balonunun içinde. Karşısında ki de sağ kol hordy zaten. Bir de hala Luffy bayılmıyor demişsin hahaha(Çünkü kesin kendini bırakıyordur) Adam Jinbei den kan almak zorunda kaldı yahu Hordy dövüşünden sonra. Hayır Zoro bu attığın şeyden sonra kalkıyor zaten adam. Luffy bir dişten sonra kalkamıyorda. Chopper; kan verin diye ağlıyordu. Aynı adamın vucüdunun bir bölümü mızrakla alınıyor ama herif düşmediği gibi bir de Snake man formuna falan girip Kata gibi bir adamla dövüşmeye devam ediyor. Ama sen burada gelip Zoro’nun olayı şöyle saçma böyle ters. Hayır madem böyle bir şey yazacaksın, düzgünce başka karakter için olanını da yaz. He fanı olduğun karakterinkini kabul edemeyeceksen de bu toplara girme reis :D

Bak hala aynı şeyi yapıyorsun. Luffy için olumlu diyorsun ama bu senin mükemmel tezine ters düşüyor. Az çok önemli değil. Bu Zoro bu attığın resimden önce Mr1 dövüşünde yaptıkları malum. Ve bu resimden sonra Luffy’nin acıları olayı da malum. Biz nasıl senin gibi Diğer argümanları hiçe sayıp, Luffy bir dişe bayıldı ezik, yok işte dayanıklılığı patladı demiyorsak, sende dememilisin bence. He eğer dersen ve objektifsen buyur Luffy orada; Plot armorundan tut daha azına bayılmasına kadar buyur onu da göm :)
Yalnız o kan verme şeysi ırkçılık temasının işlenmesi içindi sanki.

Üye silindi 1004

Luffy, Sabo alır, 2-3 uzuv bırakabilirler bu yolda. Luffy'nin janjanlı hakili hali net sakız patlatır, milet Wano işlendikten sonra algılayacak bunu.
2-3 uzuv kaybettikten sonra öyle zafere püüü olsun. Gerçi reisle dövüşüp cillop gibi zafer kazanmak imkansız. Arada lav damlasa o bile zarar ziyan iz bırakır.

Arkadaş lafı anlamakta zorluk mu çekiyorsun? Bana gidip üstünde 10 arc geçmiş (Balık Adam Arcı, Whole Cake Arcı) iki farklı örnekle geliyorsun. Ben aynı arc içerisinde hatta saat kadar bile fark olmayan iki olay üzerinden sana çok daha azı için Zoro bayıldı diye örnek veriyorum. Sen bana gelmiş aralarında aylarca fark olan iki olayı öörnek gösteriyorrsun.

Arkadaş lafı anlamakta zorluk mu çekiyorsun? Bana gidip üstünde 10 arc geçmiş (Balık Adam Arcı, Whole Cake Arcı) iki farklı örnekle geliyorsun. Ben aynı arc içerisinde hatta saat kadar bile fark olmayan iki olay üzerinden sana çok daha azı için Zoro bayıldı diye örnek veriyorum. Sen bana gelmiş aralarında aylarca fark olan iki olayı öörnek gösteriyorrsun.
Aaa neden sinirlendin ama? :)

Bak şimdi; yok üzerinden şu kadar ay geçti yok diğeri aynı zaman da oluyor diye bir şey yok. Hordy dövüşü, Lucci dövüşünden daha mı Zordu? Mesela onunda üzerinden baya geçmiş, ne yani Luffy 2y sonra daha mı zayıf döndü :) Zoro desen Mr1 dövüşünde ne olduğu malum sonradan daha mı geriledi? Ne olursa olsun 2y sonraki Luffy den bahsediyoruz. Bir de aylarca fark var diyorsun ilginç. Hayır Luffy Ve Zoro ikisi de öküz gibi dayanıklı birbirlerinden altta kalır yanları yok. Bunu kabul etmeyip saçma argümanlarla Zoro ve fanlarına laf ediyorsun ama sonra sevdiğin karaktere aynı mantıklı laf gelince hem sinirlenip hem de saçma sapan bahaneler yazıyorsun. Bir köpek balığı dişine bayılan adamın fanı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık