Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
B. Hai gerek tabii de master ıısmına tam katılmıyorum. Gerçi Luffy şu an önemli bir haki türünde çalışıyor ama muazzam bir gözleme de sahip. Dengeleyici faktörler var yani.

Akainu yıkıcı bir meyveye sahip bu doğru ama direkt vurdu mu alır kısmına katılmıyorum. Aokoiji ile uzun bir dövüşe girdi. Wb ise kılıçlarla dalan dalanaydı zaten.
Dengeleyici faktörler var ama b.haki master olmak şart. Luffy Kata'nın yumruğunu karşıladığında eli zonkluyor hakisi yetersiz diye Akainu'nun magmasına ne kadar dayanabilecek? Aokiji'nin hem çok billurlu bir zırhlanması vardır hem de meyvesi Akainu'nun meyvesine karşı çok avantajlı. Bu duruma rağmen adam uzuv kaybetmiş. Luffy'nin Sabo'nun bu konuda uzmanlaşmadan şansları yok. Yeni b.haki tekniği koka gibi değil eğer koka gibiyse tamam ama savunmak için sürekli "dur yolcu" pozu vermek gerekiyorsa dövüş içerisinde o kadar da kullanışlı olmaz. O yüzden mangaka Luffy gerçekten Akainu'yu aşacak seviyede olmadan ikisini karşılaştırmaz bana göre. Aynı şey Sabo için de geçerli ki beyimiz mis gibi haki tekniklerine yoğunlaşmak varken ortalama bir logia yiyerek kendini zor bir yola soktu.

Akainu bu hantallığıyla, bu hızlı ve hakili delikanlılardan hayatının dayağını yer. Birde ikisinde de patlamalı armament var. Fiiüüüü... Wb neredesin yiğidim diye onu arar. Vietnam flach backleri patlar kafasında. Şu ikisinin karşına favori çıkıcak adam bir ihtimal Kaidodur.

Funduska

Bu konu Akainu'ya hakarettir.1 milyon yıl geçse bile sabo gibi biri bir filo amiraline hasar verebilecek güce ulaşamaz.1v1'de de sonuç bellidir.

O daha azı dediğin şeye Lola; Bu adam nasıl hala ayağa kalkabiliyor, hangisinin zombi olduğunu söylemek çok zor diyor :)

Sen aklı sıra Zoro’nun dayanıklılığını küçümsüyorsun sanırım. Orak falan diyorsun hala. Git Luffy vs Hordy’i oku istersen. Yediği tek Bir ısırığa ve gemiyi parçalamak için yaptığı bir saldırıdan sonra bayılıp, Jinbei’den kan alana kadar kalkamayan adam Luffy. Şimdi dersin ki; ama Luffy kendini bıraktı hahahaha :D

Bir de Plot armor işini Luffy daha iyi bilir reis :D

Yalnız muazzam sahneydi. Reis kaptanı için her zaman her yerde yapar :D
Isırık da olsa yara yapıyor. Ve Luffy'nin saldırısı da yarayı çok daha fazla açıyor. Ayrıca yaptığı saldırı basit bir saldırı değil. Ada boyutlarında bir gemiyi saniyeler içerisinde yarısına kadar ufalıyor.:D

Daha azı olduğu aşikar. Çünkü Zoro'ya göre daha azı bu. Zoro sonrasında mevcut acılarına ek olarak hem Kuma'dan darbe alıyor hem de Luffy'nin acılarını alıyor. Söylenen şeyi iyice okuyup anladıktan sonra karşı yorum yapmak gerekir.

Isırık da olsa yara yapıyor. Ve Luffy'nin saldırısı da yarayı çok daha fazla açıyor. Ayrıca yaptığı saldırı basit bir saldırı değil. Ada boyutlarında bir gemiyi saniyeler içerisinde yarısına kadar ufalıyor.:D

Daha azı olduğu aşikar. Çünkü Zoro'ya göre daha azı bu. Zoro sonrasında mevcut acılarına ek olarak hem Kuma'dan darbe alıyor hem de Luffy'nin acılarını alıyor. Söylenen şeyi iyice okuyup anladıktan sonra karşı yorum yapmak gerekir.
Bak bak bak Isırıkta olsa yara yapıyor öyle mi? Zoro’nun ki ne yapıyor acaba? Bu Luffy değil mi o yaraların daha fazlasını alıp sonra dövüşmeye devam eden ve doğal olarak saldırılar yapan? Hordy çok mu güçlü yani? Hordy dövüşü uzun bile sürmüyor. Ve dövüşte Luffy tek bir saldırı yiyor, o da omzuna bir ısırık. Ve sonra saldırı yapıyor ve o yaradan dolayı bayılıyor. Ve bu Luffy’nin nelere dayandığını da biliyoruz. Adam Kata’nın mızrağa tarafından parçalanıyor ama düşmüyor. Ama sen daha azı diyerek Zoro olayına laf atarken ve işte bu plot armor derken. Aynı Şey Luffy’e olunca yaa işte şöyle böyle demeye başlıyorsun. Ve işin daha kötüsü, Plot armor denilince akla ilk gelen adam Luffy yahu :D Bundan sonra Orak derken iki kere düşünürsün artık. Çünkü diş ile bayılmış bir adamın fanısın :)

Herhalde daha azı olduğunu biliyorum. Ama öyle küçümseyeceğin bir şey değil demek istedim. Kısacası; yok o acıya dayandı ama sonra Orağa bayıldı diyerek Zoro’nun kesin olan dayanıklılığını çürütemezsin :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık