Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Arkadaş Bilal'e anlatır gibi açıklamak istemiyorum. O yüzden Manga sayfasını doğrudan atıcam buraya.:D

Bu kendini bırakmaktır.

Evet burası da feci olan kısım. Luffy baygın değildir çünkü bilinci kapanmamıştır. Sadece kendini dinlendiriyordur. Öyledir çünkü Jinbei'nin kendisine kan verdiğini biliyordur.:D

Şimdi bununla Zoro'nun bayılışı arasındaki 100 farkı istersen bir bulmayı dene. Bence zorlanmayacaksındır.:D
Hala kendini bırakmadır diyorsun hahah:D Adam bir dişe kendini bırakıyor ilginç. Hayır büyük balık kızın Luffy’i kucağında ağlaya zırlaya taşıdığı sayfayı da ataydın bari. Orada Luffy için kan isteniyor acil bir şekilde, adam kan vermeye başlamış zaten ondan sonra konuşuyor Luffy. O ana kadar dümdüz yatıyor herif. Aynısını kuma içinde diyordunuz kendini bıraktı diye. Orada kuma ortalığı yıkarken neden uyanamamış Luffy beyimiz? Hani burada kan alırken konuşmuş ya? :D

Hala kendini bırakmadır diyorsun hahah:D Adam bir dişe kendini bırakıyor ilginç. Hayır büyük balık kızın Luffy’i kucağında ağlaya zırlaya taşıdığı sayfayı da ataydın bari. Orada Luffy için kan isteniyor acil bir şekilde, adam kan vermeye başlamış zaten ondan sonra konuşuyor Luffy. O ana kadar dümdüz yatıyor herif. Aynısını kuma içinde diyordunuz kendini bıraktı diye. Orada kuma ortalığı yıkarken neden uyanamamış Luffy beyimiz? Hani burada kan alırken konuşmuş ya? :D
Çevir iyi çevir yanmasın.:D

Bu da bayılma efektidir. Gözler yavaş yavaş kapanır. Sonrasında bayılmışsındır. Bir Kadın tarafından çarşaf gibi taşınıp sarılmışsındır. Uyandığında bir sıçramayla kalkarsın nirdeyim ben diye.:D

Hepsine uyan bir sahne var elimizde.

Kolay gelsin.

Bazı Zoro fanları için tehlileki içerik vardır. Lütfen önleminizi alıp bakınız.

Üye silindi 1004

Arkadaş Bilal'e anlatır gibi açıklamak istemiyorum. O yüzden Manga sayfasını doğrudan atıcam buraya.:D

Bu kendini bırakmaktır.

Evet burası da feci olan kısım. Luffy baygın değildir çünkü bilinci kapanmamıştır. Sadece kendini dinlendiriyordur. Öyledir çünkü Jinbei'nin kendisine kan verdiğini biliyordur.:D

Şimdi bununla Zoro'nun bayılışı arasındaki 100 farkı istersen bir bulmayı dene. Bence zorlanmayacaksındır.:D
Zoro'nun tek attığı adam Jinbei olmasa Luffy'i kan kaybından öldürüyormuş :hhh:

Çevir iyi çevir yanmasın.:D

Bu da bayılma efektidir. Gözler yavaş yavaş kapanır. Sonrasında bayılmışsındır. Bir Kadın tarafından çarşaf gibi taşınıp sarılmışsındır. Uyandığında bir sıçramayla kalkarsın nirdeyim ben diye.:D

Hepsine uyan bir sahne var elimizde.

Kolay gelsin.

Bazı Zoro fanları için tehlileki içerik vardır. Lütfen önleminizi alıp bakınız.
Bir de şimdi fark ettim. Luffy kendini suyun içinde bırakıyor farkındamısın? Kendini bırakan adam iki dakika karaya çıksaymış bari. ama dur kesin demiştir ki; bu kız beni kurtarır dur kendimi hemen ama hemen bırakayım. :D

Hala hangi sahneyi atıyorsun. Adam hem yaralanmış, hem kan kaybediyor, hem de açlık efekti var midesinde ki biliyorsun, Luffy bir gün aç kalınca Tahndiiii diye kuruyor. Ah Alpa ah bir de kolay gelsin diyerek işi bitirdim ayağına yatman yok mu süper :D

Zorlama mı? Luffy’e kan verme olayını neden öyle açıkladın o zaman :D Ben sadece argümanlara aynı mantıkla başka argüman sunuyorum. Zoro bir orağa düştüyse dövüşte, Luffy de bir ısırık yüzünden düştü. Bu arada Ryuma fb’si gelmese bile, Zoro kılıcını alamamış oldu ve Hiyori ile bağ kurdu aynı mantık. Ama bu ikisinin de normalde dayanıklı olduğunu benim için değiştirmiyor çünkü mangaka seri boyunca bunu bize gösterdi. Bir de son bir şey; Zoro fanları, Zoro bayıldıktan sonra şöyle olacak şu fb gelecek dedi çünkü herkes bir sebep aradı ki sonra belli oldu bir şeyler. Mesela Luffy bayılınca da fanları; kendini bırakıyor yav bu adam diyor. Bence buna da gülmek lazım :D
Koca seride balık adam ırkçılığı denen naneyi işledi adam. Bir zahmet oraya yoralım dimi shshshs
Hiyori ile bağ kurmak daha komik aslında. Hollow deliği açılmış adamda. Bir zahmet bayılsın. Araya açlık, susuzluk da serpiştirildi hem.
Bak hollow delikleri konusunda uzman birinin konusunda tartışıyoruz. Bu kadar şey tesadüf olamaz bence. İnanmıyorsan da saygı duy asldfhaksjdfl

Koca seride balık adam ırkçılığı denen naneyi işledi adam. Bir zahmet oraya yoralım dimi shshshs
Hiyori ile bağ kurmak daha komik aslında. Hollow deliği açılmış adamda. Bir zahmet bayılsın. Araya açlık, susuzluk da serpiştirildi hem.
Bak hollow delikleri konusunda uzman birinin konusunda tartışıyoruz. Bu kadar şey tesadüf olamaz bence. İnanmıyorsan da saygı duy asldfhaksjdfl
Hahaha :D Benim için zaten ikisinin bayılması da önemli değil dediğim gibi. Hepimiz biliyoruz Zoro büyük dövüşlere girip düşmeyecek işte :D

Amiraller küçümseniyor derler ama bir sağ kol üstü ve sağ kol seviyesi adamı rahatlıkla yenebileceği söyleniyor arkadaş için O da güzel :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık