Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Yok daha neler. Cracker ve jozu bir değil.
Marco ve kata da bir değil bence. Marco ve jozu daha güçlüdür. Marcoyu artık sağ kol seviyesi görmüyorum çünkü artık o seviyeden çıkmış birisi. Marco akainuyu yenemez ama jozuyla birlikte zor olsada yenebilir.

Yok artık. marco magma yumruğuna kafa atıyorsa jozu da yakın mesafede denk dövüşebilir.

Daha önce bi arkadaş yazmış ben de hak veriyorum. normal bi savaşta akainu'nun rakibi jozu'dur. İkisi de yumruk yumruğa dövüşçüler. Bence eşleşmelerin bozulma sebebi ace'in yokluğu. Savaşta olsa aokijiyi o alırdı.

Jozu tek başına bile akainuyla uzun süre dövüşür. 3'ü birden dalarsa tecavüz ederler.

Yahu Jozu kim Akainu'yu tek başına uzun süre tutacak? :D Adam direk Jozu'nun kaptanı ile dövüşen kişi. Aslında WB'yi mezara sokan adam. Akainu çok küçümseniyor.

Marco ve Benn'i diğer sağ kollardan üstün görüyorum. Jozu ise meyvesi ile iyi iş yapar en azından Crackerden. Üstüne bir de Vista varmış. Vista + Jozu bir sağ kol eder bence.
Kayıp verirler ama alırlar.

- beyler akainu muazzam bir adam , meyvesi magu magu no mide öyle. ama karsı tarafı cok kücümsüyorsunuz... en azından bir grup.

- bakın akainu, wbnin o muazzam darbelerinden sonra felc gecirmesine ragmen, ayaga kalktı gitti tümen komutanlarıyla savastı. yinede hiç kimse söylemiyor, öldürebildigi tümen komutanı yok :D hani magma , magma ama bu seride haki denen birsey var. shanks geldi, ne magması dedi sigarasını yaktı. çünkü normalde saberı ısıtması gereken magma sıcaklıgı, hakinin varlıgıyla etkisiz kılındı. o an magma bedenden ayrılsa belki sabera etki eder, ama meyve gücü olarak hiç bir işe yaramadı.

- o yüzden jozunun ve marconun akainunun meyvesinden etkilenme sansları yok varsada asırı derecede etkisiz kılıyorlar gücün cogunu. marcoyu ancak garp gibi yapıcaksın. akılalmaz bir fiziksel kuvvetle ve baskın bir haki gücüyle bedenine inip dövücen. ama opdede bunu yapabilecek insan az. amirallerin hiç biri fiziksel kuvvette ne marcoyu, ne jozuyu ezebilir.

- daha o zaman söyledim marinefordda belliydi bu. e.oda elmas+ busoshokuyu müthis bir savunma olarak tasarladı. mihawkı engelletti. ama akainuyu engelletmemesi gerekiyordu. çünkü mihawk zoro ugruna zaten harcanıcak bir adamdı. akainu ise denizcilerin villain bossuydu. o yüzden jozuyu olup olabilecek en kötü eşleşmeyle aradan cıkarttı. dogadada böyledir, elmas magmaya ısına, patlamalara dayanır ama hemen donar degilmi ? zaten donmayan cok az sey vardır, tüm paramecialar, ve zoanlar depremin titresme yetenegi gibi istisna haric aokijiden dikkatsizlik sonucu tek yer. güclü bir beden magmayı avuclayabilir( bknz jinbei) ama insan ve tüm canlıların vucudunda su oldugu sürece donarsın kacamazsın.

- jozu eger o tümen komutanlarının içinde olsaydı akainu ilerleyemezdi. o yüzden e.oda marco ve vistayı sürdü yalnızca. vista caydırıcı, marco tutucu rol üstlendi. bunların yanına jozuyu verdinmi akainu ancak ve ancak vistayı öldürebilir.

- bazı doflamingo fanları jozu ve marcoyu kücümsüyorlar ama benim gördügüm bu seride jozu ve marco doflamingodan daha güclü karakterlerdir. e.oda bile , mangada ironik bir sekilde yonkoya 2 adam saldırtıp 2 adamada karsılattırıyor. 1 amiral + mihawk saldırıyor , jozu ve marco karsılıyor. 2 si saldırı gücüyle offense denilip övülüyor, 2 si savunma gücüyle defence denilip övülüyor.

- hani issho ve green bull yasayla alınmıs ya amirallere, inanın kimse kalmasa jozuyu cift kolluyken ve marcoyuda normal olarak alırlardı işe. tabi bu benim fikrim. yani amirallere yenilebilecek olsalar bile onlarla denkler. 0 3 kişi kizaruyla aynı denklemde gösterildi. ;)

ilk başta bir yorumum var gerisini artık o kadar çok tartışıldı ki yazmaya üşenmiştim aradım buldum fikrim hala böyle Jozu fazla gelir fiziksel güç + haki + elmas meyvesiyle

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık