Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Yahu Jozu kim Akainu'yu tek başına uzun süre tutacak? :D Adam direk Jozu'nun kaptanı ile dövüşen kişi. Aslında WB'yi mezara sokan adam. Akainu çok küçümseniyor.
Jack the Drought bir amiral+eski filo komutanı+ yardımcı amiral konvoyuna saldırıp canlı çıkıyor, hem de deniz savaşında. Yonkou üçlü kaptanlarının küçümsendiği bir konuya daha hoş geldiniz.

Jack the Drought bir amiral+eski filo komutanı+ yardımcı amiral konvoyuna saldırıp canlı çıkıyor, hem de deniz savaşında. Yonkou üçlü kaptanlarının küçümsendiği bir konuya daha hoş geldiniz.
Üçlü bir savaş olup olmadığı belirsiz. Belki de sadece Fujitora gömdü Jack'i denize? Fuji: Sen yemeğini ye ben birazdan geliyorum der. 5 dakka sonra geri gelir.:D Sorun şu ki Jack'te içinde Luffy-Zoro-Law ve İnu- Neko gibi bir çok ismin bulunduğu yere geliyordu. Ama tek yediği isim Zunisha oldu? Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Jack'in nasıl hayatta kaldığı kimle savaştığı belli değil. Fuji-Sengoku ve Tsuru üçü de meyve sahibi ve Denize düşen bir adamın peşinden gidebilecek lükse sahip değiller. Yani çok belirsiz bir konu Jack'in o durumu.

Üçlü bir savaş olup olmadığı belirsiz. Belki de sadece Fujitora gömdü Jack'i denize? Fuji: Sen yemeğini ye ben birazdan geliyorum der. 5 dakka sonra geri gelir.:D Sorun şu ki Jack'te içinde Luffy-Zoro-Law ve İnu- Neko gibi bir çok ismin bulunduğu yere geliyordu. Ama tek yediği isim Zunisha oldu? Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Jack'in nasıl hayatta kaldığı kimle savaştığı belli değil. Fuji-Sengoku ve Tsuru üçü de meyve sahibi ve Denize düşen bir adamın peşinden gidebilecek lükse sahip değiller. Yani çok belirsiz bir konu Jack'in o durumu.
Adamın gemisi havaya uçmuş, uçmasını mı bekliyorsun ? Sen Jozunun amirali tutamayacağını iddia ediyorsun, ben amiral + eski amiral + bir efsanenin bir yonko baş adamını öldüremediğini söylüyorum. Olan bu çünkü, kafandan yazdığın bir senaryo ile nedenselliyorsun, kaynak? Kaba etin :D

Adamın gemisi havaya uçmuş, uçmasını mı bekliyorsun ? Sen Jozunun amirali tutamayacağını iddia ediyorsun, ben amiral + eski amiral + bir efsanenin bir yonko baş adamını öldüremediğini söylüyorum. Olan bu çünkü, kafandan yazdığın bir senaryo ile nedenselliyorsun, kaynak? Kaba etin :D
Yahu sen Amiral+eski Amiral+ bir efsaneye karşı savaştığını iddia ediyorsun. Böyle bir sahne görmedik diyorum. Ki sen orda bulunan kişilerden illa ki olaya bir katkısı olabileceği ihtimaline dayanarak bunu iddia ediyorsun. Oysa ben sana Manga'dan örnek veriyorum. Luffy+Zoro+Law+İnu+Neko+ ve bir çok güçlü kişinin bulunduğu yere saldırmaya giden Jack Zunisha'dan tek yiyor? Şimdi biz sadece oraya bu adamlara saldırmaya giden Jack'i görseydik ve sonra bir anda sahne kesilip Jack'i denizde görseydik oluşabilecek senaryolarda buna benzer olacaktı. Jack bunlarla savaşmaya gitti. Demek hepsi saldırdı öldüremediler? Anlatabiliyor muyum? Ne demek istediğimini. Tamamen bir belirsizlik üzerine yorum atıyorsun.

Ben Jozu'nun Akainu'yu uzun süre tutamayacağını iddia ediyorum bu arada.

Bütün bir Yonkou Timi ve Yonkou Kaptanı'da kendi mahallesindeki üç beş korsanı öldüremiyor. Örneğin Luffy ve yarım tayfası. Öldüremiyor felan geçin.

Jack öyle bir dayak yemiş ki ölmüş kadar olmuş diye bir laf geçiyordu. Olay belki de dediğim gibi gerçekleşti. Sadece Fuji gidip payını verdi. Belli mi? Değil. Dayak yemiş mi? Yemiş. Belli mi? belli. Nasıl kurtulmuş belli mi? değil. İki sene öncesinin çaylakları da kaçıp kurtulabiliyor Kizaru'dan dayak yedikleri halde.:S

Yahu sen Amiral+eski Amiral+ bir efsaneye karşı savaştığını iddia ediyorsun. Böyle bir sahne görmedik diyorum. Ki sen orda bulunan kişilerden illa ki olaya bir katkısı olabileceği ihtimaline dayanarak bunu iddia ediyorsun. Oysa ben sana Manga'dan örnek veriyorum. Luffy+Zoro+Law+İnu+Neko+ ve bir çok güçlü kişinin bulunduğu yere saldırmaya giden Jack Zunisha'dan tek yiyor? Şimdi biz sadece oraya bu adamlara saldırmaya giden Jack'i görseydik ve sonra bir anda sahne kesilip Jack'i denizde görseydik oluşabilecek senaryolarda buna benzer olacaktı. Jack bunlarla savaşmaya gitti. Demek hepsi saldırdı öldüremediler? Anlatabiliyor muyum? Ne demek istediğimini. Tamamen bir belirsizlik üzerine yorum atıyorsun.

Ben Jozu'nun Akainu'yu uzun süre tutamayacağını iddia ediyorum bu arada.
Hı?
Gazete tarafından 4 geminin ikisini batırdığı doğrulanıyor, sen neyden bahsediyorsun?
Jack Zunishadan tek yiyor diyorsun hala, bir şeytan meyvesi kullanıcısının gemisini havaya uçurdu Zunisha, herifin üzerinde çizik yoktu denizin dibinde yatarken. Tekrar soruyorum, sen neyden bahsediyorsun?

Akainu güçlü ama bu kadar da abartmayın. Adam whitebeard'la 1 kere bile yumruk çarpıştırmadı. uzaktan 2 kere magma attı ve Wb'nin kalbi durdu. Böyle dövüş mü olur.

Akainu aokijiye denk. Jozu dikkati dağılana kadar aokijiden hasar almıyor. Hem de aokiji jozu için daha ters bi adam. Jozu rakibini uzakta tutup zaman kazanabilecek biri de değil.

akainu jozuyla yakın mesafede çarpışsa jozu daha üstündür. Bu tartışmaya açık bile değil. Jozu sadece yakın mesafede etkiliyken aokijiyle o kadar dövüştüyse akainunun daha iyi olması saçma olur. Akainu hem logia olup hem yakın mesafede jozuya denk olsa aokijiyi ezip geçmesi gerekirdi.

3 vs 1 dövüşürken herkesi uzakta tutabilmesi imkansız. Yumruğuna kafa atabilen marco ve yakın mesafede kendisininden üstün bi jozu varken de dövüşü kazanması imkansız.

Hı?
Gazete tarafından 4 geminin ikisini batırdığı doğrulanıyor, sen neyden bahsediyorsun?
Jack Zunishadan tek yiyor diyorsun hala, bir şeytan meyvesi kullanıcısının gemisini havaya uçurdu Zunisha, herifin üzerinde çizik yoktu denizin dibinde yatarken. Tekrar soruyorum, sen neyden bahsediyorsun?
Bir anda top atışı olmuştur ya da gemiye saldırmıştır ve yıkılmıştır. 2 Tane geminin yıkılması ile dediğin isimlere karşı savaşmış olmasının nasıl bir ilişkisi var? Akainu WB'nin gemilerine zarar verecek tarzda saldırı yapıyor WB bunu durduramıyor. Bazı saldırıları durduramıyorlar diye böyle bir sonuç çıkarman yanlış. Shanks hiçbir şey yapmadan sadece h.haki ile WB'nin bulunduğu gemiye zarar veriyor adamlarını bayıltıyor.:D Yani iki tane gemi düştü battı diye Fuji+Sengoku+Tsuru'ya karşı savaştı diyebiliyor muyuz Aydın?

İlişkisi olmayan şeylerden giriyorsun?

Ne diyelim Jack'in bütün gemileri battı kendisiyle beraber kesin Luffy+İnu+Neko+Zoro+Law+ bir çok güçlü kişi ile savaşırken mi olmuştur diyelim? :D Gördüğümüz gibi tek bir şey ''Zunisha'' tek bir hareketle gemileri batırabiliyor içindekilerle beraber.

Ha bu arada isterse üçüne karşı savaşmış olsun ne olacak ölümüne dayak yemiş. Bir şekilde kurtulacak zaten. Nasıl kurtuldu bilmiyoruz. İki sene öncesinin çaylaklarını da en son Kizaru'nun ayağını altında görmüştük? O adamlar nasıl kurtulduysa öyle kurtulmuştur belki de? Nerden bilecez?

Ölü durumda ki Keşiş Oruç Cracker'den nasıl kurtulduys öyle oldu belki de? Nasıl oldu biliyor muyuz? Ben Cracker'den dayak yedi diye övülen bir Oruç görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık