Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 236 64.1%
  • Oden

Kullanılan: 120 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    368
Haki şeytan meyvesini iptal etmiyor.Meyve+haki kombinleyen onlarca karakter var seride.Başlı başına Luffy'nin vitesleri buna bir örnek en basitinden.Hakiyi Ray ilk açıklarken bunla logialara bile dokunabilirsin.Özlerine ulaşmanı sağlar diyor.Ki ondan bile kurtulunabiliyor logia meyve savunmalarıyla.Luffy'nin Garp'ın sevgi yumruğundan çok açı çekmesinin nedeni ise Garp'ın hakiyle beraber rahatlıkla Luffy'nin lastiğinin direncini geçebilmesi.Ray de aynı şekil.

Haki şeytan meyvesini iptal etmiyor.Meyve+haki kombinleyen onlarca karakter var seride.Başlı başına Luffy'nin vitesleri buna bir örnek en basitinden.
Karşıdaki bunu öze ulaşmak için kullanıyor. İptal etmesine gerek yok. O bölgeye normal bedene vurmuş gibi etki yapsa yeter. Yoksa hiçbir logianin zarar almasının mumkunati yok sadece acı cekmeleri lazım. Çünkü aynı muhabbet Luffy de de var. Ona da sadece acı çekiyor deniyor ama mantığı yok o zaman yumruk ile gözünün sismemesi lazım sadece acı çekmesi lazım ama Katakuri bildiğin kafa göz sisirdi yumruk vurarak.

Karşıdaki bunu öze ulaşmak için kullanıyor. İptal etmesine gerek yok. O bölgeye normal bedene vurmuş gibi etki yapsa yeter. Yoksa hiçbir logianin zarar almasının mumkunati yok sadece acı cekmeleri lazım. Çünkü aynı muhabbet Luffy de de var. Ona da sadece acı çekiyor deniyor ama mantığı yok o zaman yumruk ile gözünün sismemesi lazım sadece acı çekmesi lazım ama Katakuri bildiğin kafa göz sisirdi yumruk vurarak.
Onu diyorum ben de işte.Aksini söylemedim.Logia savunmasıyla özünü bile saklayabiliyorsun zaten.Luffy'ye karşı haki kullanıldı diye sadece lastik özelliği kayboluyor değil bundan bahsediyorum ben.Haki adamın lastik direncini kırmada yardımcı olur sadece.Logialar normalde zarar verilemeyen tipler,Luffy böyle değil.Luffy'ye zarar vermek için haki kullanmak da şart değil.

Haki şeytan meyvesini iptal etmiyor.Meyve+haki kombinleyen onlarca karakter var seride.Başlı başına Luffy'nin vitesleri buna bir örnek en basitinden.
Aynen. @Alpamis Zaten iptal etse karasakalın meyvesinin manası kalmaz.Croco çok şaşırıyor kan mı lastik değil miydi diye soruyor vurgu var.Lastik kalsa alıp yerde ezmesi kan çıkarmayacak bile yani ezilmiyor çünkü.Alıp yere çaldığında esnekliği olmadığı için kolayca kan alıyor Teach.O meyve olmadan aynı şeyi yapabilmesi kan alabilmesi için belki de kat kat daha fazla güç uygulaması lazım.Yine ezemeyecek zeminde muhtemelen sadece hakiyle kan alırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık