Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
Abi sen ne anlatıyorsun yav, biz lastik değil mi dedik? :hhh:
Sabahtan beri hakili saldırılara lastik mastik işlemiyor diyorum, sen bana kemik lastik şişiyor diyorsun. Adamın hakili saldırılar ile aldığı hal ortada. Gözü şişiyor. Şişmemesi lazım sizin mantıkla.
Lucci buna benzer şeyler yapıyordu.Yani yeterince şiddetli vurursa can acıtabiliyor kan alabiliyordu.Esnekliği aşarsan dokular hasar alabilir ama kas kemik kadar kalın şeyler değil onlar.Ha ayrıca o yaralar da normal.Kata'nın dikenli saldırıları var suratına yedirmişti.Lastik dediysek kesilmeyecek delinmeyecek anlamına gelmiyor.Adam kendisi söylüyor ben ezilmem çünkü lastiğim diye.Mangaka da kırılmaz diye tişörte çizmiş.Fiziksel darbelere karşı bağışıklı sadece.Sırf bu yüzden Lucci tırnak kullanıp saldırıyordu.

Lucci buna benzer şeyler yapıyordu.Yani yeterince şiddetli vurursa can acıtabiliyor kan alabiliyordu.Esnekliği aşarsan dokular hasar alabilir ama kas kemik kadar kalın şeyler değil onlar.Ha ayrıca o yaralar da normal.Kata'nın dikenli saldırıları var suratına yedirmişti.Lastik dediysek kesilmeyecek delinmeyecek anlamına gelmiyor.Adam kendisi söylüyor ben ezilmem çünkü lastiğim diye.Mangaka da kırılmaz diye tişörte çizmiş.Fiziksel darbelere karşı bağışıklı sadece.Sırf bu yüzden Lucci tırnak kullanıp saldırıyordu.
Tamam kanka Kizaru'yu nasıl kesiyorlar onu da açıklasana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık